Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Video: ASV bokseris atstāj ringu cīņas pirmajā sekundē un tiek diskvalificēts

Rolands Eliņš
ASV bokseris Kērtiss Hārpers (13-6, 9 KOs) vakar piedalījās „Premier Boxing Champions” cīņu šovā Mineapolisā, tiesa, iespējams, ka vārds „piedalījās” ir pārāk skaļš. Hārperam bija paredzēta sešu raundu cīņa ar talantīgo nigērieti Efi Adžagbu (6-0, 5 KOs), un šīs cīņas tiešraide bija paredzēta ASV kanālā „Fox Sports 1”. Hārpers un Adžagba ieradās uz cīņu kā ierasts, sasveicinājās un ringā uzklausīja tiesneša uzrunu pirms cīņas. Noskanēja gongs, un Hārpers vārda tiešā nozīmē izkāpa no ringa un devās prom no arēnas. Pagāja brītiņš, kamēr klātesošie līdzjutēji un tiesnesis saprata, kas notiek. Hārpers tika apveltīts ar skaļu izsvilpšanu, bet tiesnesis par uzvarētāju pasludināja Adžagbu.

Adžagbas menedžeris nevilcinājās Hārpera rīcību ASV medijiem raksturot kā bailes no tikšanās ringā ar viņa klientu un padošanos pirms laika, menedžeris arī salīdzināja Adžagbu ar Maiku Taisonu kā bokseri, no kura citiem smagsvariem gluži vienkārši ir bail. Hārpers savukārt vēlāk ASV medijiem paskaidroja, ka tādējādi izteicis protestu par to, ka viņam paredzēts pārāk mazs honorārs par cīņu. ESPN gan vēsta, ka līgumu par cīņu un tās honorāriem bija parakstījušas abas iesaistītās puses. Lai arī galīgais lēmums oficiāli vēl tiks pieņemts vēlāk, visnotaļ droši var paredzēt, ka Hārperam netiks piešķirts honorārs par šo cīņu, kā arī viņam draud diskvalifikācija.

Izmantotie resursi:

Curtis Harper leaves ring before fight starts,...
Vērtējums:

     [+] [-]

, 2018-08-26 16:23, pirms gada
pie 13-6 beidzu lasīt iemeslu

  +1 [+] [-]

, 2018-08-26 17:18, pirms gada
Tieši kāpēc beidzi lasīt, paskaidro sīkāk..?

  +1 [+] [-]

, 2018-08-27 20:25, pirms gada
Hārpera kāju darbība ir ļoti laba, pretiniekam nav nekādu izredžu tikt viņam klāt!

     [+] [-]

, 2018-08-27 23:41, pirms gada
M rakstīja: Hārpera kāju darbība ir ļoti laba, pretiniekam nav nekādu izredžu tikt viņam klāt!
Tā jau gan izskatījās, jā

     [+] [-]

, 2018-08-28 21:09, pirms gada
Ta nu gan iecepuši- tiek diskvalificēts, draud diskvalifikācija

Kā tad īsti ir? Paši nezinat.

Ja kāds no bokseriem atstāj ringu, ar to pašu cīņa beidzas, un tas kurš vairs neatrodas ringā, automātiski ir zaudējis. Par kādu "diskvalifikāciju" jūs te runājat. Viņš var cīnīties atkal, kaut rīt vai kaut pēc nedēļas.

"ieradās uz cīņu kā ierasts"

Vispār jau uz cīņu viņi ierodas stundas divas trīs iepriekš.

Atrodat vienreiz kādu žurnālistu, kas saprot, ka raksts ir par boksu!