Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Grišuņinam Itālijā neizdodas iegūt IBF "International" čempiona jostu

Rolands Eliņš

Grišuņinam Itālijā neizdodas iegūt IBF "International" čempiona jostu
Nikolajs Grišuņins pret Fabio Turči. Foto: Ring TV

Latvijas bokseris Nikolajs Grišuņins vakar vakarā piedzīvoja zaudējumu pēc punktiem, Milānā piekāpjoties Itālijas bokserim Fabio Turči. Šī bija pirmā reize, kad Grišuņins cīnījies par kādu no četru lielo boksa organizāciju jostām.

Nikolajs Grišuņins (12-2-1) aizvadīja savas profesionālā boksa karjeras otro cīņu ārzemēs un cieta otro zaudējumu. Viņam šī bija karjeras līdz šim nozīmīgākā cīņā, piedaloties "Matchroom Boxing" organizētajā pasākumā, kurā viņa cīņa bija vakara galvenais notikums.

Grišuņinam šī bija pirmā iespēja cīnīties par kādu no četru lielo boksa organizāciju čempiona jostām. Iepriekšējā gada izskaņā Latvijas bokseris bija ticis pie mazāka mēroga IBA "Intercontinental" jostas pirmā smagā svara kategorijā, bet tagad cīnījās par IBF "International" čempiona jostu. Viņa pretinieks bija itālis Fabio Turči (18-1), kurš savā iepriekšējā cīņā bija zaudējis WBC "International" čempiona jostu, bet pirms tam ticis tikai pie uzvarām. Jāpiemin, ka Turči iepriekšējā pavasarī bija sparingojis ar Mairi Briedi pirms viņa cīņas pret Glovacki, kamēr Grišuņins arī nesen piedalījās Brieža treniņos pirms cīņas pret Dortikosu.

Turči šajā cīņā guva visai pārliecinošu uzvaru pēc punktiem. Viens tiesnesis visus raundus atdeva itālim (100:90), bet pārliecinošu vērtējumu par labu Turči piedāvāja arī divi pārējie tiesneši (99:91 un 98:92).

Grišuņinam otrajā raundā tika pārsists deguns, padarot cīņu asiņainu, un turpinājumā Turči daudz uzbruka ar sitieniem pa ķermeni. Septītajā raundā asiņot nācās Itālijas bokserim, kad viņam pēc neveiksmīgas sasišanās ar galvām tika pārsista uzacs, taču tas neatstāja lielu iespaidu uz cīņas turpinājumu.

Šī bija trešā cīņa mēneša laikā, kurā kāds Latvijas bokseris pretendēja uz čempiona jostas iegūšanu kādā no četrām lielajām boksa organizācijām. Septembrī par IBF čempionu šajā svara kategorijā kļuva Mairis Briedis, pie reizes iegūstot lineālā čempiona titulu, kamēr vienu svara kategoriju zemāk Ričards Bolotņiks aizstāvēja savu WBO Eiropas čempiona titulu, kas viņam palīdzējis pakāpties uz jau 16. vietu pussmagā svara rangā portāla "BoxRec" vērtējumā.

Izmantotie resursi:
https://www.ringtv.com/611946-fabio...

     [+] [-]

, 2020-10-24 12:30, pirms mēneša
Skatījos. Tiesnešu lēmums bija objektīvs, šaubos, vai Grišuņinam varēja atdot kaut vienu raundu. Neizskatījās, ka viņš bija aizbraucis ar domu uzvarēt.

     [+] [-]

, 2020-10-24 12:34, pirms mēneša
KristsT rakstīja: Skatījos. Tiesnešu lēmums bija objektīvs, šaubos, vai Grišuņinam varēja atdot kaut vienu raundu. Neizskatījās, ka viņš bija aizbraucis ar domu uzvarēt.
10-0 noteikti nebija, bet bet izskatījās ļoooti švaks. Ja nebija kāda trauma, tad trenerus būtu jāsūta ratā. Ik pa laikam no stūra varēja dzirdēt, lai strādā uz pretuzbrukumiem. Arī pēdējos raundos, kad bija pilnīgi skaidrs, ka pēc punktiem stabili zaudē.