Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Černauksis ar TKO uzvar Fitzgeraldu

Jānis Eisaks
Jānis Eisaks

Černauksis ar TKO uzvar Fitzgeraldu
Antonijs Fitzgeralds un Jānis Černauskis
Foto: gladiator.lv

Īrijas pilsētā Dublinā savu kārtējo profesionālā boksa cīņu aizvadīja Tukuma boksa kluba „Tamerlan” audzēknis Jānis Černauskis, kurš ar tehnisko nokautu jau trešajā raundā bija pārāks par īru sportistu Antoniju Fitzgeraldu.

Paredzētajā četru raundu cīņā Jānim Černauskim (3-6, 3 KO) pretī stājās vietējais dūru meistars Antonijs Fitzgeralds (1-2,0 KO), kuram šī bija tikai trešā cīņa profesionālajā boksā.

Pirmais raunds iesākās ar Fitzgeralda uzbrukumiem, kurš savu ofensīvu turpināja līdz pat raunda beigām. Taču otrajā raundā cīņa sāka izlīdzināties, jo arī latviešu sportists īram sāka atbildēt ar precīziem un spēcīgiem sitieniem korpusā.

Arī trešais raunds iesākās diezgan vienlīdzīgi, taču uz raunda beigām Fitzgeralds atdzīvojās un atkal sāka intensīvi uzbrukt, iespiežot Černauski stūrī. Taču Latvijas bokseris labi aizsargājās un atbildot ar kreiso āķi aizsūtīja savu pretinieku nokdaunā.

Fitzgeralds uz pieci piecēlās kājās, taču tiesnesim skaitot tālāk līdz desmit, viņš tā arī nespēja pilnībā atgūties, tāpēc soģis pieņēma lēmumu apstādināt cīņu un par uzvarētāju ar TKO pasludināt Latvijas bokseri Jāni Černauski.

„Pirmo raundu zaudēju, bet otrajā raundā viss bija labāk. Daudz strādāju korpusā un jutu, ka pretinieks izjūt manu sitiena spēku un sāk pagurt. Arī trešajā raundā cīņa ritēja līdzvērtīgi līdz pretinieks mani iespieda stūrī, bet tad es izsitu kreiso āķi un viņš sabruka,” cīņas gaitu komentē Černauskis.

„ Esmu apmierināts ar iznākumu, zinot to, ka cīnījos pretinieka valstī un visi skatītāji ir pretinieka pusē, tāpēc nokauts ir tas, kas man bija vajadzīgs.”

Izmantotie resursi:
boxrec.com