Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Briedis: "Peress Rīgā redzēs un dzirdēs cita līmeņa fanošanu"

Briedis: "Peress Rīgā redzēs un dzirdēs cita līmeņa fanošanu"

Mairis Briedis savā iepriekšējā cīņā Rīgā
Foto: Kaspars Krafts/F64

Briedis UA

Mairis Briedis - Maiks Peress

Latvijas bokseris Mairis Briedis ļoti atzinīgi novērtējis skatītāju pieprasījumu pēc Supersērijas ceturtdaļfināla mača biļetēm, savukārt viņa pretinieks Maiks Peress vēlreiz apgalvoja, ka cīņas norise Rīgā viņam ne nieka netraucēs.

Biļešu pārdošana uz Maira Brieža un Maika Peresa cīņu, kurā latviešu labākais bokseris aizstāvēs savu WBC titulu, tika uzsākta pirma četrām dienām. Šodien Pasaules boksa Supersērijas (WBSS) vadība vēsta, ka jau izpirkti vairāki tūkstoši biļešu uz Arēnā Rīgā paredzēto cīņu.

„Lieliska sajūta zināt jau tagad, ka es 30. septembrī Arēnā Rīga varu sagaidīt milzīgu līdzjutēju pūli,” WBSS pārstāvjiem izteicās Briedis.

Viņa pretinieks Peress pirms pāris dienām savukārt paziņoja, ka nejūtas ne nieka satraukts par Latvijas līdzjutējiem. „Cīņas norise Latvijā man nav nekāda problēma. Man vienalga, kur es cīnos, esmu gatavs to darīt jebkur,” sacīja Peress.

„Dzirdēju, ka Peress teica, ka Latvijas līdzjutēju klātbūtne viņu neietekmēs,” WBSS šodien citē Briedi. „Taču viņš Rīgā redzēs un dzirdēs cita līmeņa fanošanu un emocijas.”

Arī Supersēriju organizējošās grupas „Comosa” vadītājs Kalle Sauerlands izteicis apmierinātību par līdzjutēju interesi par cīņu Rīgā: „Mēs jau iepriekš zinājām, ka Briedis ir vietējais varonis. Tā kā šī būs pirmā lielā titulcīņa Latvijā, esam ļoti priecīgi, ka tajā mums būs pilnas tribīnes cīņā starp diviem īstiem cīkstoņiem.”

Savukārt Peress vēlreiz atkārtoja savu pārliecību, ka ir labākais pirmā smagā svara kategorijas pārstāvis šobrīd un ir gatavs visam, ko vien Rīga piedāvās: „Zinu, ka Briedis ir aktīvs bokseris, kuram patīk doties uz priekšu un uzbrukt. Taču tāpat arī zinu, ka uzskatu sevi par labāko šajā svara kategorijā.”

Izmantotie resursi:
Mairis Briedis, Mike Perez heading for Riga...

  +1 [+] [-]

, 2017-08-22 18:57, pirms 10 mēnešiem
Kubietis nomizisies kad izies ringā,bet apkart tik cilveku pret vinju

  +1 [+] [-]

, 2017-08-22 19:12, pirms 10 mēnešiem
uhh, jūtu būs kārtējais boksa saldais ēdiens Maira izpildījumā

     [+] [-]

, 2017-08-22 20:49, pirms 10 mēnešiem
Peress rīgā dabūs pa ausi no Maira dūrēm un Maira vienotās tautas balsīm ))

Tev jābūt autorizētam,