Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Garsija: "Es varu uzvarēt Lomačenko, taču viņa promouters nepieļaus šo cīņu"

Garsija: "Es varu uzvarēt Lomačenko, taču viņa promouters nepieļaus šo cīņu"
Vasīlijs Lomačenko un Maikijs Garsija

WBC pasaules čempions svarā līdz 61.2 kilogramiem Maikijs Garsija (37-0, 30KO) uzskata, ka varētu uzvarēt WBO čempionu svarā 59.0 kilogramiem Vasīliju Lomačenko (10-1, 8KO), ja ukrainis pakāpsies vienu svara kategoriju augstāk.

"Runā, ka Lomačenko mīl jaunus izaicinājumus. Pagaidām neesmu to pamanījis, viņš joprojām sit mazākus [par sevi] bokserus. Es, piemēram, gribu jaunu izaicinājumu, tāpēc mainīšu svara kategoriju un cīnīšos ar lielāku oponentu," sacīja Garsija.

2018.gada 10. februārī Garsija cīnīsies pret krievu bokseri Sergeju Ļipiņecu (13-0, 10KO), kurš novembrī kļuva par vakantā IBF titula īpašnieku svarā līdz 63.5 kilogramiem. Lomačenko savukārt savās pēdējās cīņās cīnījies ar bokseriem, kuri iepriekš aizvadījuši cīņas zemākās svara kategorijās. 9.decembrī ukrainis pieveica Giljermo Rigondo, kurš parasti cīnās divas svara kategorijas zemāk (līdz 55.3 kilogramiem).

Garsija labprāt cīnītos ar Lomačenko, taču uzskata, ka tajā nav ieinteresēts ukraiņa promouters Bobs Arums, ar kuru agrāk sadarbojies arī pats Garsija.

"Ja Lomačenko tiešām pakāpsies uz augstāku svara kategoriju, mēs varētu aizvadīt cīņu, taču zinu, ka Bobs par to nebūtu sajūsmā," norādīja Garsija. "Es zinu, kā strādā viņa kompānija. Viņiem jau sen ir gatavs rezerves variants, pret ko cīnīties Vasīlijam. Arums saprot riskus un visdrīzāk nepiekritīs, lai kāds no viņa bokseriem cīnītos ar mani. Un viņam ir nospļauties, ka ar to varētu nopelnīt lielu naudu."

Garsija arī uzsvēra, ka, ja tomēr abu cīņa notiks, uzvaru tajā izcīnīs viņš: "Domāju, ka es uzvarēšu. Manas iemaņas, pieredze, jauda un antropometrija būs galvenie faktori. Turklāt es pagaidām ne visai saprotu, kāds Lomačenko ir patiesībā. Ja viņš cīnītos ar labākajiem sava svara bokseriem Žervontu Deivisu un Migelu Berčeltu, tad būtu skaidrs. Viņi būtu reāls izaicinājums Vasīlijam. Lai radītu sev reputāciju, jācīnās ar lielākiem bokseriem kaut vai savas kategorijas ietvaros nevis jāsit mazie."