Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Supersērija plāno rīkot sacensības smagsvariem, taču bez lielākajām zvaigznēm

Rolands Eliņš

Supersērija plāno rīkot sacensības smagsvariem, taču bez lielākajām zvaigznēm
Kalle Zauerlands. Foto: Romāns Kokšarovs/F64

Pasaules boksa Supersērijas organizators Kalle Zaurlands intervijā portālam „Boxing Scene” atzina, ka smagsvaru divīzijā viņam piesaistīt šīs svara kategorijas lielākās zvaigznes neizdosies, taču viņš uzskata, ka lielisku turnīru varētu izveidot arī bez tām.

Supersērijas vadība jau iepriekš bija izskatījusi smagsvaru svara klasi kā vienu no iespējamajām divīzijām trešajai sezonai. Šobrīd ir četri varianti, kuri varētu tikt realizēti trešajā sezonā – smagsvari, vidējā svara kategorija un visvieglākais mušas svars, kā arī kāda konkrēti vēl nenosaukta sieviešu divīzija. Kalle Zauerlands gan atzina, ka smagsvaru divīzijā nepiedalītos neviena no šobrīd lielākajam boksa zvaigznēm – Deontejs Vailders, Taisons Fjūrijs, Entonijs Džošua un Endijs Ruiss.

Taču Zaurlands intervijā piesauca citus uzvārdus, ko uzskata par kandidātiem uz dalību Supersērijā smagsvaros. Minēti tika Dilians Vaits, Daniels Dibuā, Fiips Hrgovičs, Agits Kabajels, kā arī gaidāmās Džozefa Pārkera un Dereka Čisoras cīņas uzvarētājs.

Čisoras kandidatūras piesaukšana ir interesanta, jo Čisora pavisam nesen sacēla pamatīgu skandālu Supersērijas preses konferencē. Pārkera un Čisora cīņa iekļauta Supersērijas fināla starp Progreisu un Teiloru „undercard” sarakstā, un Čisora preses konferencē rupji paziņoja, ka tādam sadalījumam nepiekrīt un ka viņa cīņai būtu jābūt vakara galvenajam notikumam, jo „visiem ir pie d****s par Muhamedi Ali balvu”.

„Mēs pavisam noteikti spētu viņiem maksāt vairāk nekā viņi saņem tagad,” teica Zauerlands. „Šeit ir runa tikai par naudu.” Pieminot finansiālos līdzekļus, Zauerlandam tika arī vaicāts par otrās sezonas sākumā piedzīvotajām problēmām, bet viņš kategoriski norādīja, ka tas ir pagātnē.

Zauerlands cer, ka par Supersērijas trešo sezonu izdosies tikt skaidrībā nākamajā mēnesī un pirmās cīņas varētu norisināties februārī.

Izmantotie resursi:
https://www.boxingscene.com/world-b...

  -1 [+] [-]

, 2019-09-19 21:46, pirms gada
Ja tur nebūs neviena no big 3, tad kurš skatīsies vispār.