Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Kremļovs: "Pasaules kausa dēļ Supersērijas finālu nevaram sarīkot Lužņikos"

Māris Noviks
Māris Noviks @MarisNoviks

Kremļovs: "Pasaules kausa dēļ Supersērijas finālu nevaram sarīkot Lužņikos"
Umars Kremļovs
Foto: TASS

Krievijas boksa federācijas prezidents Umars Kremļovs vēlējies Supersērijas finālu starp Aleksandru Usiku un Muratu Gasijevu sarīkot Lužņiku stadionā, taču FIFA Pasaules kausa norises dēļ to nav iespējams izdarīt.

Supersērijas fināls pirmajā smagajā svarā (līdz 90,4 kilogramiem) notiks 21. jūlijā sporta kompleksā “Oļimpijskij”, kurā iespējams uzņemt 34 tūkstošus skatītāju. Kremļovs vēlējās, lai izšķirošā cīņa notiktu Lužņiku stadionā, kur 15. jūlijā risināsies Pasaules kausa fināls.

Atjaunotajā Lužņiku stadionā, kas izvietots Maskavas upes palienes pļavās, ir vietas 78 tūkstošiem skatītāju. Kremļovs nav atteicies no ieceres svarīgākās boksa cīņas aizvadīt stadionā. “Gribējām, lai cīņa notiktu atklātā laukumā. Nesanāca. Nākamgad gribam rīkot cīņu laukumā ar 70 tūkstošiem vietu. Varbūt Pēterburgā. Uzskatu, ka boksu pie mums mīl vairāk nekā futbolu.”

Otrdien Kremļovs paziņoja, ka Krievijas boksa federācija parūpēsies, lai Usikam nebūtu jāuztraucas par blakus apstākļiem. “Aleksandrs neko papildus neprasīja, tikai drošību. Drošību mēs garantējam, nebūs nekādu problēmu.”

Izmantotie resursi:
https://sport24.ru/news/mma/2018-06...
Во время боя Усик – Гассиев даже намека на...
Федерация бокса РФ пообещала обеспечить...

     [+] [-]

, 2018-06-19 17:20, pirms 11 mēnešiem
Kad jau, tad jau. Varbūt Krimā?

     [+] [-]

, 2018-06-19 18:02, pirms 11 mēnešiem
Vai Kremļovs var garantēt, ka Usiku neviens nesitīs?