Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Glovackis pabeidzis treniņnometni Spānijā un gatavojas sparingiem Anglijā

Rolands Eliņš

Glovackis pabeidzis treniņnometni Spānijā un gatavojas sparingiem Anglijā
Kšištofs Glovackis (pa labi). Foto: Ringpolska.pl

Pirms cīņas pret Latvijas bokseri Mairi Briedi polis Kšištofs Glovackis jau aizvadījis treniņnometni Spānijā, tagad atgriezies Polijā, bet maija sākumā posīsies uz Angliju, lai tur piedalītos sparinga cīņu sērijā.

Mairis Briedis Supersērijas pusfināla cīņai gatavojas Latvijā un neplāno treniņnometnes ārzemēs, jo pati cīņa šoreiz tiks aizvadīta Rīgā. Tikmēr viņa pretinieks Kšištofs Glovackis savā sagatavošanās posmā parūpējies par plašu ģeogrāfiju.

Jau iepriekš vēstīts, ka Glovackis janvārī piedalījās fiziskās sagatavotības treniņnometnē Tatros, bet īsto gatavošanos cīņai pret Briedi sāka pirms divām nedēļām ar treniņnometni Spānijā. Tagad Glovackis atgriezies savā dzimtenē, bet drīz plāno vēl vienu izbraukumu – maija sākumā Glovackis divas nedēļas pavadīs Anglijā, kur viņam būs piemeklēti sparinga partneri.

„Esmu ļoti apmierināts ar sagatavošanās posmu, jo varu ne tikai trenēties, bet arī nedaudz apbraukāt Eiropu,” sacīja Glovackis Polijas boksa medijam „Ringpolska”. „Tas ir papildu stimuls darbam treniņos. Par sparinga partneriem Anglijā nevaru pastāstīt, nezinu viņu vārdus. Par viņu izvēli atbildīgs treneris Fjodors Lapins, viņš vienmēr atradis sparinga partnerus, kas ideāli atbilst gaidāmajam pretiniekam.”

Briedis un Glovackis Arēnā Rīga satiksies 15. jūnijā. Abi savā profesionālajā karjerā līdz šim piedzīvojuši tikai tikai vienu zaudējumu, abi to cieta pret Oleksandru Usiku.

Izmantotie resursi:
Głowacki zakończył obóz w Hiszpanii, będzie...