Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Avoti: Alvaress un Golovkins vienojušies par trešās savstarpējās cīņas aizvadīšanu

Kārlis Justovičs
Kārlis Justovičs

Avoti: Alvaress un Golovkins vienojušies par trešās savstarpējās cīņas aizvadīšanu
Kanelo Alvaress un Genādijs Golovkins. Foto: Reuters/Scanpix

Iepriekš jau divreiz savā starpā tikušies bokseri Kanelo Alvaress un Genādijs Golovkins vienojušies par trešo savstarpējo cīņu, kas, visticamāk, norisināsies rudenī, Ziemeļamerikas sporta medijam ESPN paziņojuši tuvu stāvoši avoti.

Pēc nedēļām ilgām pārrunām meksikānis Alvaress un Kazahstānas bokseris Golovkins vienojās par to, ka Alvaress savu nākamo cīņu aizvadīs 2. maijā ar Billiju Džo Soundersu, bet nākamajā cīņā rudens pusē spēkosies ar Golovkinu. Arī Golovkinam pirms cīņas ar Alvaresu paredzēts duelis ar Kamilu Seremetu, aizstāvot vidējā svara kategorijas pasaules čempiona jostu. Cīņa ar Soundersu koronavīrusa pandēmijas dēļ tika pārcelta uz kādu vēlāku datumu.

Zināms, ka Alvaress un "Golden Boy Promotions" par 365 miljoniem ASV dolāru vienojušies ar sporta maksas translāciju pārraidītāju "DAZN" par to, ka meksikānis aizvadīs 11 cīņas, ar noteikumu, ka Alvaresam bija jāpiekrīt viņa trešajai savstarpējai cīņai ar Golovkinu.

Sākotnēji "Golden Boy Promotions" vēlējās uz cīņu izaicināt Soundersa tautieti britu Kalumu Smitu, tomēr visās savās līdzšinējās 27 cīņās uzvarējušais Smits no cīņas atteicās, pamatīgi sadusmojot "Golden Boy Promotions" vadību. Šādi par pretinieku tika izvirzīts līdzšinējās 29 cīņās uzvarējušais Sounderss, kurš prasīja lielāku honorāru, kā arī tiek uzskatīts par sarežģītāku pretinieku nekā Smits. Šāds notikumu pavērsiens apmierināja Alvaresu, kurš vēlējās spēkoties ar Soundersu.

Alvaresa un Golovkina savstarpējās cīņās pa vienai reizei tikusi fiksēta Alvaresa uzvara un neizšķirts. Šīs ir vienīgās divas cīņas no kopumā 42, kurās 37 gadus vecais Kazahstānas bokseris nav spējis izcīnīt uzvaru. Golovkins pagājušajā gadā aizvadīja divas no līgumā ar "DAZN" paredzētajām sešām cīņām, pieveicot Stīvo Rolzu un Serhiju Derevjančenko, kas ļāva izcīnīt vakanto vidēji smagā svara pasaules čempiona jostu, ko iepriekš bija zaudējis tieši Alvaress.

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/boxing/story/_...