Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Ar Latvijas boksera Bolotņika iesaisti paredzētais cīņu šovs Londonā ticis atcelts

Kārlis Justovičs
Kārlis Justovičs

Ar Latvijas boksera Bolotņika iesaisti paredzētais cīņu šovs Londonā ticis atcelts
Ričards Bolotņiks - otrais no kreisās četru pusfinālistu vidū. Foto kolāža: MTK Global

Piektdien, 20. martā, sākotnēji paredzētais „MTK Global” rīkotais "Golden Contract" cīņu šovs Londonā ticis atcelts koronavīrusa izplatības draudu dēļ, vēstīts "MTK Global" mājaslapā. Jāmin, ka tajā starp četriem bokseriem dalībnieku lokā bija iekļauts arī Latvijas bokseris Ričards Bolotņiks.

Portāls Sportacentrs.com ar Bolotņiku sazinājās aizvadītajā piektdienā, un arī tad viņš nevēlējās izteikties par situāciju un cīņas notikšanu, norādot, ka tobrīd koncentrējoties savai cīņai un nedomājot par tās norises atcelšanu.

Lielbritānijā, atšķirībā no lielākās daļas pārējās Eiropas, publisko pasākumu ierobežojumi koronavīrusa izplatības dēļ vēl joprojām ir krietni vaļīgāki, un cīņu šova rīkotāja „MTK Global” līdz pat šodienai nebija atkāpusies no saviem plāniem piektdien Londonā rīkot „Golden Contract” pusfinālus. Londonā iepriekšējās dienās norisinājās arī olimpiskā kvalifikācija boksā Eiropas zonā.

Bolotņiks šajā turnīrā otrā smagā svara kategorijā pusfinālā iekļuva rudenī, izceļoties ar nokautu jau pirmajā raundā pār Stīvenu Vordu. Pusfināla pretinieku Latvijas bokserim bija paredzēts uzzināt izlozē. Biļešu īpašniekiem nu ir iespēja pieprasīt pilnu atmaksu par iepriekš iegādātajām biļetēm. "Golden Contract" turnīra

Praktiski visi citi lielākie turnīri un sacensības šobrīd Eiropā ir atcelti drošības pasākumu un oficiāli noteikto ierobežojumu dēļ, ieskaitot arī iepriekš sestdien paredzēto Maira Brieža un Juniela Dortikosa cīņu, kuras norises datums pārcelts uz 16. maiju.

Izmantotie avoti:
https://mtkglobal.com/golden-contra...