Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Kovaļovam pozitīvas dopinga analīzes, apdraudēta 30. janvāra cīņa pret Melikuzievu

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Kovaļovam pozitīvas dopinga analīzes, apdraudēta 30. janvāra cīņa pret Melikuzievu
Sergejs Kovaļevs. Foto: AP/Scanpix

37 gadus vecajam krievu bokseriem Sergejam Kovaļovam (34-4-1, 29 KO) konstatētas pozitīvas dopinga analīzes pirms 30. janvārī gaidāmās cīņas vieglajā svara kategorijā pret 26 gadus veco uzbekistāņu bokseri Bektemiru Melikuzievu (6-0, 5 KO), tādējādi apdraudot cīņas norisi, kas plānota Kalifornijā.

37 gadus vecais krievu bokseris Sergejs Kovaļovs (34-4-1, 29 KO) nebija boksējis kopš 2019. gada novembra, kad zaudēja savu WBO titulu, zaudējot Kanelo Alvarezam 11 raundā ar nokautu. Bija paredzēts, ka 30. janvārī bokseris aizvadīs pirmo cīņu ilgākā laika posmā pret daudzsološo Uzbekistānas bokseri Bektemiru Melikuzievu (6-0, 5 KO).

Sākotnēji cīņa bija paredzēta Maskavā Lužņiku arēnā, taču valstī paaugstinājusies saslimšana ar Covid-19 vīrusu norises vieta tika pārcelta uz ''Fantasy Springs Resort Casino'' Indio pilsētā Kalifornijā. Krievu bokseris nodeva dopinga analīzes, kas bijušas pozitīvas, asinīs atrodot sintētisko testosteronu. Kovaļovam ir visas tiesības pieprasīt B analīzes, taču dotajā brīdī 30. janvāra cīņa ir uz jautājuma zīmes.

''Mēs zinām par atklāto dopinga pārbaudēs. Sergejs Kovaļovs sevi pierādījis kā tīrs bokseris, kurš nelieto aizliegtās vielas un kas pierādīts daudzajās pārbaudēs. VADA analīzes tika pieprasītas no viņa puses, kā to Sergejs darījis pirms visām savām cīņām. Viņš uzskata, ka nav speciāli lietojis kādas neatļautas vielas. Esam pieprasījuši, lai tiktu veiktas B analīzes,'' paziņojumā citēta ''Main Events'' vadītāja Keitija Duva.

Izmantotie resursi:
https://www.boxingscene.com/sergey-...

     [+] [-]

, 2021-01-16 17:38, pirms mēneša
Kur krievi tur dopings, viņiem pašiem tas neliekas smieklīgi, cik var rīt tās tabletes!