Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Hērns atklāj, ka Taisona pārstāvji interesējušies par cīņas rīkošanu

Rolands Eliņš

Hērns atklāj, ka Taisona pārstāvji interesējušies par cīņas rīkošanu
Maiks Taisons. Foto: Reuters/Scanpix

Slavenais boksa promouters Edijs Hērns britu medijiem atklāja, ka ar viņu sazinājušies boksa leģendas Maika Taisona pārstāvji, interesējoties par pašreizējām iespējām. Taisons izplatījis vairākus video ar no boksa treniņiem un tiek runāts par viņa iespējamo atgriešanos ringā.

Leģendārais Maiks Taisons pēdējā laikā sācis publiski apspriest ideju par savu atgriešanos ringā un ir publicējis vairākus video no saviem treniņiem, turklāt iepriekšējā video izskaņā Taisons izteicās: „Es esmu atpakaļ.”

Edijs Hērns pastāstīja britu medijam „British Boxing TV”, ka saņēmis ziņu no kāda Taisona pārstāvja, kurš vēlējies sākt komunikāciju par Taisonu. Hērns atzina, ka viņu pašu interesētu redzēt Taisona cīņu, taču viņam jāņem vērā arī sava atbildība. „Vai būtu pareizi ļaut 53 gadus vecam bokserim atgriezties ringā? Nezinu. Viņš izskatās visai bīstams, taču vai viņš varētu šajā vecumā patiešām cīnīties smagsvaru divīzijā? Varbūt, varbūt arī nē.”

Hērns atzina, ka pastāv smalka robeža starp pieļaujamo un nepieļaujamo, uz kuras viņš jau vairākas reizes soļojis, piemēram, uzņemoties „YouTube” personāliju boksa mača rīkošanu. „Jāietur vajadzīgā proporcija starp sporta integritāti un reitingiem,” sacīja Hērns. „Man darbs, galu galā, ir sarūpēt auditoriju mūsu pārraidītājiem. Par Taisonu – nezinu, droši vien ir notikušas arī dīvainākas lietas.”

Jautāts par Taisona iespējamajiem iemesliem atgriezties ringā, Hērns atbildēja īsi: „Nauda. Boksa leģendas šobrīd noskatās, kā citi bokseri pelna naudu ar cīņām, kuras leģendas uzskata par nenozīmīgām. Taisons netaisās kāpt ringā tāpēc, lai uzspodrinātu savu reputāciju. Viņš domā, cik ar to varētu nopelnīt. Atbilde ir – visai daudz.”

Arī „Top Rank” promouters Bobs Arums norādīja, ka tic iespējai, ka Taisona atgriešanās cīņa labi nopelnītu, tiesa, Arums publiski izteicies, ka ar savu naudu šādas derības neatbalstītu. Arums norādījis, ka šobrīd ASV daudziem cilvēkiem ir finansiālas grūtības un jārēķinās ar koronavīrusa pandēmiju, tādēļ viņš tomēr nedaudz šaubās, cik daudzi būtu gatavi maksāt, lai redzētu ringā 53 gadus vecu bokseri.

Arums izteicās, ka atbalstītu Taisona atgriešanos ringā, ja tas būtu labdarības pasākumā, piemēram, sarīkot labdarības cīņu starp Maiku Taisonu un Taisonu Fjūriju, pēc kuras abu bokseru inventārs tika izsolīts un iegūtie līdzekļi sniegtu labdarībai.

Maiks Taisons nesen gan noraidīja iespēju, ka aizvadītu cīņu pret kādu izbijušo bokseri, norādot, ka vēlas īstu pretinieku. Par to Arumam bija konkrēts viedoklis: „Tur nebūtu nekādu cerību. Vecumu nevar apturēt.”

Izmantotie resursi:
https://www.boxingscene.com/hearn-r...

  +2 [+] [-]

, 2020-05-15 07:08, pirms 2 nedēļām
man jau šķiet, ka arī 53 gados Taisons ir un paliek Taisons..

  +2 [+] [-]

, 2020-05-15 11:07, pirms 2 nedēļām
Promouteriem bail, ka Taisons 53 gadu vecumā var noslaucīt tagadējos "čempionus" 😁

     [+] [-]

, 2020-05-15 12:41, pirms 2 nedēļām
"Arums izteicās, ka atbalstītu Taisona atgriešanos ringā, ja tas būtu labdarības pasākumā"

Bet ar to arī visas baumas sākās, ka atgriezīsies uz paraugcīņām labdarībai 3 raundiem, un drīzāk pret Holifieldu, kurš arī grib atgriezties. Nauda Taisonam ir pats pēdējais, kas motivētu, pats vairākas reizes ir izteicies, ka ir laimīgāks bez miljoniem un bez boksa, turklāt viņam pieder "Tyson Ranch".
Būtu muļķīgi kādam sapņot, ka viņi atgriezīsies uz reāliem 12 raundiem Protams, ka Taisons ir bīstams, uz vienu-diviem raundiem, bet nejau 12...

     [+] [-]

, 2020-05-15 14:19, pirms 2 nedēļām
Vidio ir redzams ka ir samontēts no vairākiem un pēc dažām kombinācinācijām ir ļoti aizelsies, tākā viņa fiziskā forma ir ļoti apšaubāma, lai aizvadītu profesionālu cīņu,

     [+] [-]

, 2020-05-15 14:31, pirms 2 nedēļām
Smieklīgi. .reitinga 121 vai 221 bokseris noliks taisonu minūtes laikā. .

  -1 [+] [-]

, 2020-05-15 14:44, pirms 2 nedēļām
Interesanti, Zutis šamo vinnētu? Pieņemu, ka jā.

     [+] [-]

, 2020-05-15 23:11, pirms 2 nedēļām
Jirgens Rozenbergs/Džo Cimmermans rakstīja: Interesanti, Zutis šamo vinnētu? Pieņemu, ka jā.
Zutis vinnētu pat AJ, kur nu vēl 53 gadus vecu Taisonu!