Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Oficiāla informācija par Brieža nākamās cīņas datuma pārcelšanu vēl nav saņemta

Ints Megnis
Ints Megnis

Oficiāla informācija par Brieža nākamās cīņas datuma pārcelšanu vēl nav saņemta
Mairis Briedis
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Latvijas labākā boksera Maira Brieža komanda šobrīd nav saņēmusi oficiālu informāciju, ka viņa nākamā cīņa nenotiks 11. maijā Džidā, portālam Sportacentrs.com pastāstīja sportista menedžeris Raimonds Zeps.

Briedim nākamā cīņa ieplānota pirms pasaules boksa Supersērijas fināla. Šis fināls bija paredzēts 11. maijā Saūda Arābijas pilsētā Džidā, tomēr pēdējās dienās izskanējusi informācija, ka, visticamāk, tā risināsies vēlāk vasarā. Jau iepriekš no Krievijas puses izskanēja informācija, ka tā cīņu vēlas iegūt sev un ir gatava maksāt lielu naudu.

"Mēs no Supersērijas šobrīd oficiāli neesam saņēmuši informāciju. Mairis trenējas un gatavojas kā ieplānots," teica Zeps, kurš nedrīkstēja situāciju komentēt daudz plašāk . "Ja kaut kas mainīsies, nebūs pirmā reize - arī iepriekš ir pretinieki, ir datumi mainījušies pēdējā brīdī. Atliek vien pieskaņoties."

Pagaidām vēl publiski nav zināms Brieža pretinieks. Zeps vien apstiprināja, ka tas nebūs krievs Maksims Vlasovs, kurš februārī ieguva "WBC Silver" jostu.

Kā zināms, pirms nākamās cīņas Brieža komandu papildinājis Dmitrijs Šiholajs, kurš strādā ar boksa tehniku. Ar bokseri joprojām darbojas arī Sandis Kleins, strādājot konsultanta statusā.

Briedis pašlaik trenējas arī zem ūdens Briedis zem ūdens gatavojas cīņai