Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0
Rolands Eliņš

Makgregors: "Meivezers ir nobijies no manis"

Pirms 26. augustā paredzētās boksa cīņas UFC cīkstonis Konors Makgregors paziņojis medijiem, ka viņa pretinieks Floids Meivezers ir nobijies no viņa un ka pēc 26. augusta Makgregors valdīs pār boksa un MMA pasauli.

Meivezers: TKO R10

Floids Meivezers - Konors Makgregors

“Ziniet, ko es dzirdēju Floidu Meivezeru vakar sakām? Neko! Es redzēju vīru, kurš ir nobijies no manis. Redzēju vīru, kurš tagad mēģina ar vārdiem tikt ārā no problēmas, kurā iekļuvis,” atvērtajā treniņā sarunā ar medijiem norādīja Komors Makgregors. “Es gatavojos uzvarēt, turklāt uzvarēt pārliecinošā veidā.”

Meivezers savukārt pirms pāris dienām apsolīja, ka cīņa nevilksies visus 12 raundus, jo viņš uzvarēs ātrāk.

“Šīs cīņas īstais stāsts būs par to, kurš pirmais spers soli atpakaļ,” sacīja Makgregors, kurš līdz šim profesionālu boksa cīņu nav aizvadījis. “Mēs visi zinām, ka Floids ir lielisks aizsardzības bokseris un ka viņš nemetīsies man virsū cīņas sākumā tā, kā viņš visiem sola. Ja viņš tomēr nāks ātrā uzbrukumā, tad mana uzvara būs ļoti ātra.”

“Es esmu boksējies visu savu mūžu,” turpināja Makgregors. “Tāpēc nav pareizi teikt, ka šī man ir jauna pieredze. Mani kritiķi saka, ka Floids šādā situācijā jau ir bijis. Viņi nenovērtē manus treniņus, manas prasmes un manus panākumus. Tas man nav nekas jauns, tāpat kā man nekas jauns nav boksa sporta veids. Pēc 26. augusta es ar dzelzs dūri valdīšu gan MMA, gan boksā.”

Izmantotie resursi:
Conor McGregor: Floyd Mayweather is 'scared' of...

 

2017-08-12 14:28

Nākamais: Bolts palīdz Jamaikai iekļūt 4x100m finālā ar trešo labāko laiku