Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Brieža nākamā cīņa, visticamāk, notiks jūnijā

Brieža nākamā cīņa, visticamāk, notiks jūnijā
Mairis Briedis
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis uzsācis treniņnometni, lai sagatavotos nākamajai cīņai, kas, visticamāk, notiks jūnijā, tādējādi noprotams, ka Briedis nepiedalīsies maija vidū paredzētajā undercard cīņā pirms Pasaules boksa Supersērijas fināla.

Nedēļas nogalē Briedis savā "Instagram" kontā ievietoja informāciju, ka uzsācis treniņnometni. Viņa pārstāvis Raimonds Zeps portālam Sportacentrs.com apliecināja, ka Briedis ir sācis treniņnometni, lai sagatavotos nākamajai cīņai. Ņemot vērā, ka gatavošanās cīņām parasti ilgs trīs mēnešus, nākamo cīņu latviešu bokseris varētu aizvadīt jūnija vidū.

Sīkāk par gaidāmo cīņu Brieža pārstāvis stāstīt pagaidām nevēlas, bet norāda, ka šajā nedēļas nogalē tiks rīkota preses konference, kurā masu mediji tiks informēti par gaidāmo cīņu. Tāpat Briedis būs gatavs atbildēt uz jautājumiem par trenera meklējumiem un turpmāko sadarbību ar treneri Sandi Kleinu.

Atgādinām, ka janvāra beigās Briedis Pasaules boksa Supersērijas jeb Muhameda Ali trofejas turnīra pusfināla cīņā pēc punktiem piekāpās ukraiņu bokserim Oleksandram Usikam, piedzīvojot pirmo zaudējumu profesionālā boksera karjerā.

Šī mēneša "Sporta Avīzes" numurā Briedis intervijā atklāja, ka Sandis Kleins turpmāk par 100% vairs nebūs viņa treneris, tādējādi bokseris ir pārmaiņu priekšā. Tāpat intervijā Briedis izteicās, ka gribētu piedalīties Supersērijas undercard cīņā pirms fināla starp Usiku un Muratu Gasijevu 11. maijā Saūda Arābijā. Jāpiebilst, ka Brieža menedžeris Alberts Hačaturovs (Als Siesta) februāra vidū izteicās, ka, ja Mairis necīnīsies Supersērijas fināla undercard cīņā, tad tiks rīkota liela cīņa Rīgā.

Briedis Pasaules boksa padomes (WBC) rangā atrodas pirmajā pozīcijā aiz jaunā šīs svara kategorijas čempiona Usika, kas dod viņam tiesības cīnīties par WBC sudraba jostu. Tās īpašnieks šobrīd ir krievs Maksims Vlasovs (42-2, 25KO). Par vakantās jostas īpašnieku Vlasovs kļuva 3. februārī, pārspējot Latvijas līdzjutējiem labi zināmo Olenravadžu Durodolu.

Potenciālo Brieža pretinieku pulkā varētu būt vēl vairāki boxrec.com ranga pirmā divdesmitnieka bokseri, izņemot tos, ar kuriem Mairis jau ir cīnījies (Marko Huks, Maiks Peress), kā arī tos, kuriem mūžs iesniedzies jau piektajā gadu desmitā (Stīvs Kaningems un Firats Arslans). Šie oponenti latvietim gluži vienkārši diez vai būs interesanti.

  +1 [+] [-]

, 2018-03-12 11:49, pirms 11 mēnešiem
Pret Vlasovu?

     [+] [-]

, 2018-03-12 12:16, pirms 11 mēnešiem
Cik viņam tās ripas tur uzkrautas? Kas viņš 450 kg spiež?

     [+] [-]

, 2018-03-12 12:22, pirms 11 mēnešiem
Ļebedevs?vai kāds no poļiem?

     [+] [-]

, 2018-03-12 12:36, pirms 11 mēnešiem
Cobham:
Liriskai atkāpei uz šitā slīpā 450 nav nemaz tik daudz, nav mēģināts max cik var bet ap tiem pašiem 450 kā darba svars iet ka nemetās..

     [+] [-]

, 2018-03-12 13:44, pirms 11 mēnešiem
Brieds ne pa jokam ir sadusmots , it ka vinam skaitas vel viens zaudejums pret horvatu , bet izglaba , ka profesionalos 3 raundu cinas neieskaitas.

     [+] [-]

, 2018-03-12 13:46, pirms 11 mēnešiem
Vislabāk būtu atgriešanās cīņai Kevins Lerena (20-1,9KO)no DAR jo pieder IBO josta un jauns bokseris bet uzvarējis dažus stiprus (Kučers,Kalenga,Nielsens).Tik ārpus savas valsts nebrauc cīnīties.Bet 9 vieta reitingā būtu labāks pretinieks sākumā nekā Vlasovs.

  -1 [+] [-]

, 2018-03-12 14:34, pirms 11 mēnešiem
Witslenamitea rakstīja: Vislabāk būtu atgriešanās cīņai Kevins Lerena (20-1,9KO)no DAR jo pieder IBO josta un jauns bokseris bet uzvarējis dažus stiprus (Kučers,Kalenga,Nielsens).Tik ārpus savas valsts nebrauc cīnīties.Bet 9 vieta reitingā būtu labāks pretinieks sākumā nekā Vlasovs.
Kas tas tāds? ja jau tik labi pazīsti bokserus un boksu tad saprastu ka Briedis pret tik mazpazīstamu bokseri necīnītos

     [+] [-]

, 2018-03-12 14:37, pirms 11 mēnešiem
No krūzeru pirmā desmitnieka reālākie ir Vlasovs, Glovackis, Lerena. Principā vienalga kurš no viņiem. Galvenais ir saglabāt augsto vietu reitingos un iepelnīt kādu naudiņu un atrisināt treneru jautājumu. Tad jāskatās kā viss risināsies pēc supersērijas fināla. Stipri šaubos vai Ļebeģevs grib boksēt ar Briedi. Tabiti gan jau uz Eiropu brauks tikai pēc jostas.

  +2 [+] [-]

, 2018-03-12 14:51, pirms 11 mēnešiem
martinix rakstīja: Cobham:
Liriskai atkāpei uz šitā slīpā 450 nav nemaz tik daudz, nav mēģināts max cik var bet ap tiem pašiem 450 kā darba svars iet ka nemetās..
Nu nu... 450 kg uz leg presi ir daudz, vismaz priekš cilvēka, kurš speciāli netrenējas uz to vingrinājumu.

     [+] [-]

, 2018-03-12 14:56, pirms 11 mēnešiem
bebitis rakstīja: Kas tas tāds? ja jau tik labi pazīsti bokserus un boksu tad saprastu ka Briedis pret tik mazpazīstamu bokseri necīnītos
Mazpazīstams?Reitingā 9 vieta un IBO čempions+ uzvarējis ir Miki Nielsenu,Dimitro Kučeru un Yoiri Kalengu.Un es teicu ka būtu laba atjaunošanās cīņa + iespēja dabūt kādu titulu un tad iet uz Vlasovu.

     [+] [-]

, 2018-03-12 15:22, pirms 11 mēnešiem
Witslenamitea rakstīja: Mazpazīstams?Reitingā 9 vieta un IBO čempions+ uzvarējis ir Miki Nielsenu,Dimitro Kučeru un Yoiri Kalengu.Un es teicu ka būtu laba atjaunošanās cīņa + iespēja dabūt kādu titulu un tad iet uz Vlasovu.
Tieši tā, viņš ir mazpazīstams! Tas, ka viņš ir reitinga top 10, nenozīmē, ka viņš ir baigi populārs. Briedim tieši vajag cīņu ar sabiedrībā zināmu, populāru. Neskaitot to, ka Lerenu neviens īsti ārpus āfrikas tirga nav iepazinis. Vlasov, Glowacki ir daudz labāki varianti - gan populārāki, gan zināmi eiropas/austruma tirgū atšķirībā no Lerena, kas ārpus Āfrikas nav zināms lielākai daļai.

     [+] [-]

, 2018-03-12 15:26, pirms 11 mēnešiem
Pie pirmā piegājiena pie leg press foršas tirpas nogāja pār kauliem... Nezinu, cik gudri ir ''palīdzēt'' spiežot celi..
Zālē ir redzēti gudrīši, kas kājas pilnībā izstiepj, vai arī laižot lejā ņem tālāk par 90 grādu leņķi.. Ar mazu svaru principā var tik ceļus ar laiku sabeigt, bet ar lielu - varbūt bēdīgi,..

     [+] [-]

, 2018-03-12 15:33, pirms 11 mēnešiem
WreckLV rakstīja: Pie pirmā piegājiena pie leg press foršas tirpas nogāja pār kauliem... Nezinu, cik gudri ir ''palīdzēt'' spiežot celi..
Zālē ir redzēti gudrīši, kas kājas pilnībā izstiepj, vai arī laižot lejā ņem tālāk par 90 grādu leņķi.. Ar mazu svaru principā var tik ceļus ar laiku sabeigt, bet ar lielu - varbūt bēdīgi,..
Tak varēja redzēt, ka viņš tur neko baigi nepiepalīdz, drīzāk vienkārši roka tiek turēta tur, "ja nu kas gadījumā. "Forma šeit pareiza.

     [+] [-]

, 2018-03-12 15:36, pirms 11 mēnešiem
Tranera maiņa būtu gudrākais ko Mairis varētu izdarīt!

     [+] [-]

, 2018-03-12 15:36, pirms 11 mēnešiem
sprinteris2 rakstīja: Tieši tā, viņš ir mazpazīstams! Tas, ka viņš ir reitinga top 10, nenozīmē, ka viņš ir baigi populārs. Briedim tieši vajag cīņu ar sabiedrībā zināmu, populāru. Neskaitot to, ka Lerenu neviens īsti ārpus āfrikas tirga nav iepazinis. Vlasov, Glowacki ir daudz labāki varianti - gan populārāki, gan zināmi eiropas/austruma tirgū atšķirībā no Lerena, kas ārpus Āfrikas nav zināms lielākai daļai.
Ja cīņa notiks Rīgā, diez vai vietējai publikai Glovackis izteiks kko vairāk par Lerenu. No reitinga viedokļai nav diži starpības ar kuru no viņiem sisties. Cita lieta ir finanses. Jāskatās no kuras cīņas izspiest vairāk piķi var, tad labāki varianti ir Vlasovs ar Glovacki. WBC sudraba josta noteikti ir vērtīgāka par IBO jostu, ne naudas ziņā, bet ar domu jau par nākošo cīņu.

     [+] [-]

, 2018-03-12 15:39, pirms 11 mēnešiem
KillerLoop rakstīja: Nu nu... 450 kg uz leg presi ir daudz, vismaz priekš cilvēka, kurš speciāli netrenējas uz to vingrinājumu.
es amatieros, pirmajas reizes kad saku spiest uzreiz spiedu 250kg un tas bija easy.

     [+] [-]

, 2018-03-12 15:41, pirms 11 mēnešiem
arch122 rakstīja: Ja cīņa notiks Rīgā, diez vai vietējai publikai Glovackis izteiks kko vairāk par Lerenu. No reitinga viedokļai nav diži starpības ar kuru no viņiem sisties. Cita lieta ir finanses. Jāskatās no kuras cīņas izspiest vairāk piķi var, tad labāki varianti ir Vlasovs ar Glovacki. WBC sudraba josta noteikti ir vērtīgāka par IBO jostu, ne naudas ziņā, bet ar domu jau par nākošo cīņu.
Jā, bet tu aizmirsi pieminēt, ka tādas cīņas tiek translētas arī citur.
Kā tev šķiet no kurienes vairāk cilvēki skatītos cīņu ? Krievijas/Polijas vai Āfrikas?

     [+] [-]

, 2018-03-12 16:00, pirms 11 mēnešiem
sprinteris2 rakstīja: Jā, bet tu aizmirsi pieminēt, ka tādas cīņas tiek translētas arī citur.
Kā tev šķiet no kurienes vairāk cilvēki skatītos cīņu ? Krievijas/Polijas vai Āfrikas?
Piekrītu. Glovackis šobrīd varētu būt nr.1 bokseris Polijā.

     [+] [-]

, 2018-03-12 16:40, pirms 11 mēnešiem
Pēc Gasijeva uzvaras, kaut kur presē lasīju, ka krievi taisoties pārpirkt no arābiem supersērijas finālu un notiks jūnjā...kāds zinātājs neko sīkāk nezin? varbūt tāpēc Briedis gatavojas uz jūniju. Jo iepriekš lasīju, ka Briedis grib boksēties tieši pirms superfināla. Jo šaubos vai kādu jūnijā ieinteresēs atsevišķa cīņa krūzeros...Ja nu vienīgi Rīgā un kāds gatavs maksāt par to! Cita varianta īsti neredzu!

     [+] [-]

, 2018-03-12 16:48, pirms 11 mēnešiem
Supersērijas fināls oficāli ar vēl nav izziņots, kad notiks...tik vien info, ka notiks S. Arābijā! Varbūt tiešām kas mainījies.

     [+] [-]

, 2018-03-12 16:50, pirms 11 mēnešiem
zaipis rakstīja: Supersērijas fināls oficāli ar vēl nav izziņots, kad notiks...tik vien info, ka notiks S. Arābijā! Varbūt tiešām kas mainījies.
11 maijā cīņa notiks.

  +1 [+] [-]

, 2018-03-12 17:24, pirms 11 mēnešiem
zaipis rakstīja: Pēc Gasijeva uzvaras, kaut kur presē lasīju, ka krievi taisoties pārpirkt no arābiem supersērijas finālu un notiks jūnjā...kāds zinātājs neko sīkāk nezin? varbūt tāpēc Briedis gatavojas uz jūniju. Jo iepriekš lasīju, ka Briedis grib boksēties tieši pirms superfināla. Jo šaubos vai kādu jūnijā ieinteresēs atsevišķa cīņa krūzeros...Ja nu vienīgi Rīgā un kāds gatavs maksāt par to! Cita varianta īsti neredzu!
Nu kaut kādas baumas bija. Cik reālas nezinu. Ja tiešām fināls būs Krievijā, tad undercard cīņa Vlasovs vs Briedis ir reāla.

     [+] [-]

, 2018-03-12 19:07, pirms 11 mēnešiem
arch122 rakstīja: Nu kaut kādas baumas bija. Cik reālas nezinu. Ja tiešām fināls būs Krievijā, tad undercard cīņa Vlasovs vs Briedis ir reāla.
atradu tādu info svaigāko, kaut kas tur vel notiek vel, izrādās ukraiņi ar ieslēdzās cīņā par maču. Tāpēc supersērijas mājas lapā vel nav oficāli izzinots fināla vieta un laiks, bet nu viss būs skaidrs nedēļas beigās, cik var vilkt. Un Briedis nedēļas beigās ziņos arī :
Вероятность проведения боя Усик – Гассиев в...

     [+] [-]

, 2018-03-12 20:51, pirms 11 mēnešiem
zaipis rakstīja: atradu tādu info svaigāko, kaut kas tur vel notiek vel, izrādās ukraiņi ar ieslēdzās cīņā par maču. Tāpēc supersērijas mājas lapā vel nav oficāli izzinots fināla vieta un laiks, bet nu viss būs skaidrs nedēļas beigās, cik var vilkt. Un Briedis nedēļas beigās ziņos arī :
http://isport.ua/boxing/314353-Verojatnost--provedenie-boja-Usik---Gassiev-v-Rossii-maloverojatna---menedzher
Tak beidz spamot, fināls notiks Sauda Arābijā, pilsētā Džida. Tas jau sen ir izziņots, praktiski uzreiz pēc pusfināliem.

BoxRec: Schedule