Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Zauerlands: "Supersērijas finālā ceram galdā likt visas četras jostas"

Ints Megnis
Ints Megnis

Zauerlands: "Supersērijas finālā ceram galdā likt visas četras jostas"
Kalle Zauerlands un Mairis Briedis. Foto: Vladislavs Proškins/f64

Pasaules boksa supersērija joprojām ambiciozi cer, ka rudenī paredzētajā otrās sezonas finālā pirmā smaga svara kategorijā notiks cīņa par visām četrām prestižākajām pasaules čempiona jostām, sarunā ar Sportacentrs.com pastāstīja sacensību organizators Kalle Zauerlands.

Turnīra ceturtdaļfināli notika pērn oktobrī un novembrī, bet tikai pagājušajā piektdienā beidzot tika pavēstīts, ka pusfināls starp latvieti Mairi Briedi un poli Kšištofu Glovacki tiks aizvadīts 15. jūnijā "Arēnā Rīga". Pēdējo mēnešu laikā Sportacentrs.com vairākkārt ziņojis, ka supersēriju piemeklējušas problēmas ar bokseriem apsolīto honorāru nomaksu, bet joprojām ir lielas neskaidrības vai turpināsies sacensību norise otrā vieglā svara kategorijā, kur par izstāšanos pavēstījis baltkrievs Ivans Barančiks, jo baidās, ka pēc pusfināla cīņas ar viņu nenorēķināsies.

Zauerlands sarunā ar Sportacentrs.com vairākkārt uzsvēra, ka atbild tikai par cīņu organizēšanas, nevis finansiālo pusi, bet sev tradicionāli publiski pauda lielu optimismu.

"Menedžeri, īpaši ASV, joprojām īsti nesaprot, kāds ir turnīra koncepts - cīņa notiks tur, kur mēs izlemsim, ka tā notiks. Viņa menedžeris tikai dara savu darbu - aizstāv savu bokseri un tas ir normāli, tas ir bokss," Barančika situāciju komentēja Zauerlands, sakot, ka par viņa paredzēto cīņu pret Džošu Teiloru joprojām notiek sarunas.

Zauerlands uzsver, ka bokseriem daļa atalgojuma tiek samaksāts jau pirms cīņas, bet pēc cīņas viņiem pienākas uzvarētāja bonuss.

"Mums [par supersēriju] bija ambiciozs plāns un tas strādā. Ja nestrādātu, mēs nebūtu ieguvuši daudzās balvas par pagājušo gadu - rīkojam šī brīža labākās cīņas boksā, par to nevienam nav jautājumu. Kopumā esam apmierināti ar virzienu, kurā dodamies," stāstīja Zauerlands, nevēloties plaši komentēt finansiālo pusi.

Tāpat Zauerlands pauda cerību, ka kategorijā, kurā cīnās Briedis, pirms fināla galdā tiks liktas visas prestižākās pasaules čempiona jostas. Pašlaik absolūtais čempions ir ukrainis Oleksandrs Usiks, kurš par tādu kļuva pēc pagājušās sezonas fināla.

"Usiks maijā cīnās smagsvaros. Ar WBC jau tagad ir vienošanās, ka, ja viņš pārceļas, mums būs cīņa par titulu," stāsta Zauerlands, atgādinot, ka Glovackis pašlaik ir WBO pagaidu čempions, bet šī organizācija pagaidu jostas piešķir ļoti reti. Kaut izskanējis, ka supersērijā varētu būt grūti iegūt WBA jostu, kas pašlaik jau ir sadalīta citur, Zauerlands ir noskaņots optimistiski. "Sagaidām, ka vismaz fināla laikā turnīrā būs visas jostas."

"Mūsu raidtiesību vienošanās paredz, ka fināls būs septembrī vai oktobrī. Viss tiks izziņots nākamajās 4-5 nedēļās," Zauerlands pauž prieku, ka beidzot ir noslēgts televīzijas līgums.

  +1 [+] [-]

, 2019-02-12 12:05, pirms 3 mēnešiem
nu tad jau stipri jāpacenšās.. otrreiz šādas iespējas vairs nebūs.. tagad vai nekad 2

  +1 [+] [-]

, 2019-02-12 13:11, pirms 3 mēnešiem
Vispār vilcināšanās ir izrādījusies ļoti izdevīga gan Mairim, gan Supersērijai - Mairim tiek dots laiks sakārtot veselību, savukārt Supersērija, iespējams, iegūs iespēju izspēlēt čempionu jostas. Ja tas izdosies - perfekti.

     [+] [-]

, 2019-02-12 21:43, pirms 3 mēnešiem
Vienīgais kas visā sajā skiet dīvāni ir... Pieñemsim katru gadu ir sezona un katru gadu ir kāds kuram beigās ir 4 jostas... Plus wbss Mohhamed Ali balva...kkā nepierasts koncepts, bet varbūt tiesi tas ko vajag spprtam, padarīt visu kustīgāku... Jo diezvai būtu kāds viens bokseris, kurs notur visu uz daudzām sezonām...

     [+] [-]

, 2019-02-13 00:35, pirms 3 mēnešiem
henrijz rakstīja: Vienīgais kas visā sajā skiet dīvāni ir... Pieñemsim katru gadu ir sezona un katru gadu ir kāds kuram beigās ir 4 jostas... Plus wbss Mohhamed Ali balva...kkā nepierasts koncepts, bet varbūt tiesi tas ko vajag spprtam, padarīt visu kustīgāku... Jo diezvai būtu kāds viens bokseris, kurs notur visu uz daudzām sezonām...
piemēram.. Usiks paliek "savā" svarā... tad supersērija ir cīņa par naudu un Ali trofeju... un iespēju pēc tam cīnīties ar Usiku...

     [+] [-]

, 2019-02-13 01:34, pirms 3 mēnešiem
Gatis rakstīja: piemēram.. Usiks paliek "savā" svarā... tad supersērija ir cīņa par naudu un Ali trofeju... un iespēju pēc tam cīnīties ar Usiku...
Kas ir savs svars... Viñam tomēr 192cm, pietiekosi lai cīnītos superheavyweight...

     [+] [-]

, 2019-02-13 01:40, pirms 3 mēnešiem
Cruiserweight tomēr ir cilvēkiem līdz 190cm.... Un pilnu potenciālu, ja esi 190-203(-5), vari parādīt superheavyweight...
Usiks zaudētu Fury...