Latvijas bokseris Porozovs Anglijā nokautē britu sportistu Natlendu

Latvijas bokseris Porozovs Anglijā nokautē britu sportistu Natlendu

Reinis Porozovs kopā ar treneri Vasīliju Čerņigovu
Foto: Sergejs Skripa

Vakarnakt Bristolā, Anglijā kārtējo uzvaru izcīnīja Latvijas pirmā smagā svara (-90,7 kg) bokseris Reinis Porozovs (8-12-1, 5 KO), kura pretinieks brits Lī Natlends (4-2, 1 KO) pēc otrā raunda ar sūdzībām par lauztu žokli, atteicās turpināt cīņu.

Divdesmit septiņus gadus vecais Porozovs uz Lielbritāniju devās ar pēdējās divās cīņās iekrātām uzvarām, kurās viņš bija pārāks par latviešu sportistu Madaru Trivolu (0-1) un zviedru Markusu Albertsu (4-1, 2 KO).

Arī pirms došanās uz Lielbritāniju Reinis portālam Sportacentrs.com atklāja, ka “Lielbritānijā plāns ir parādīt kvalitatīvu cīņu un uzvarēt”.

Porozovs pieturējās pie iepriekš uzstādītā plāna, viņš šajā divkaujā bija izvēlējies spēlēt pirmo vijoli, strādāja ar pārdomātām kombinācijām. Vairāki spēcīgi sitieni izgāja cauri Lī Natlenda aizsardzībai, un viens no tiem ļoti smagi satricināja brita galvu.

Vēlāk izrādījās, ka Natlendam ir lauzts žoklis, līdz ar to brits pēc otrā raunda traumas dēļ izvēlējās neturpināt cīņu, tādā veidā Reinim Porozovam tika ieskaitīta uzvara ar tehnisko nokautu.

Porozovs savulaik uzvarējis arī grieķi Billiju Korito (10-2, 8 KO) un poli Daruišu Skopu (6-2, 2 KO), kuri pirms tikšanās ar latvieti nebija piedzīvojuši nevienu zaudējumu. Kluba “Lāčplēša Leģions” bokseris bijis arī par slavenā Dereka Čišoras (26-7, 18 KO) sparinga partneris, bet tagad Reinis tiek aicināts uz treniņu nometni pie pagaidām boksa ringā neuzvarētā brita Nika Veba (10-0, 9 KO).

Izmantotie resursi:
BoxRec Boxing Records

     [+] [-]

, 2017-03-11 20:15, pirms gada
kāpēc Boxrec nav ieskaitīta cīņa ar Madaru Trivolu?

     [+] [-]

, 2017-03-12 16:16, pirms gada
Witslenamitea rakstīja: kāpēc Boxrec nav ieskaitīta cīņa ar Madaru Trivolu?
Gribēju prasīt tieši to pašu, taču es pats redzēju to cīņu LNK Boxing boksa zālē. Iespējams, ka vnk rezultāts vēl nav publicēts.

Tev jābūt autorizētam,