Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Jau šovakar Rīgā notiks starptautiskais cīņu šovs “Synotip Fight Club”

Jau šovakar Rīgā notiks starptautiskais cīņu šovs “Synotip Fight Club”

Nikolajs Grišuņins
Foto: EmpireSport

Šodien 19:00 viesnīcas “Radisson Blue Hotel” (Rīgā, Elizabetes ielā 55) telpās notiks starptautiskais cīņu šovs “Synotip Fight Club”, kurā sportisti stiprākos noskaidros pēc kikboksa, boksa un MMA noteikumiem.

Pasākuma vakara galvenais notikums būs divkārtējā Eiropas čempionāta boksā bronzas medaļnieka Nikolaja Grišuņina (3-0, 1 KO) divkauja pēc profesionālā boksa noteikumiem ar bijušo UBO internacionālā čempiona titula pretendentu gruzīnu Pātu Aduašvili (23-16-3, 15 KO), kurš savā pēdējā cīņā cīnījās neizšķirti ar Vācijas pārstāvi Aleksandru Franku (12-0-1,10 KO).

Interesanta cīņa būs arī starp diviem mūsu valsts bokseriem – šā brīža Latvijas pussmagā svara čempionu Andreju Pokumeiko (11-12, 7 KO) un lietuviešu izcelsmes Latvijas sportistu Valēriju Mikalausku (4-1, 4 KO).

Šis savā veidā būs vēsturisks mačs, jo Pokomeiko kļūs par pirmo Latvijas pussmagā svara čempionu, kurš pēc titula izcīnīšanas aizvada arī šīs jostas aizstāvības maču.

Jāpiebilst, ka pirmais atjaunotās Latvijas valsts vēsturē pie šīs pussmagā svara čempiona jostas 2004. gadā tika bijušais EBU-EU Eiropas čempions jūrmalnieks Elvis Mihaiļenko (18-1-1, 5 KO), pēc punktiem uzveicot Romānu Dāboliņu (6-12, 5 KO). Piecus gadus vēlāk Latvijas pussmagā svara čempiona tituls nonāca tukumnieka Mārtiņa Kukuļa (12-46, 9 KO) īpašumā, bet, sākot ar pērnā gada novembri, Latvijas čempiona statusā ir Andrejs Pokumeiko.

Pieļaujams, ka daudzi šodien dosies uz “Radisson Blue Hotel”, lai vaigā redzētu Latvijas vienu no slavenākajiem kikbokseriem liepājnieku Kristapu Zīli (22-11, 5 KO), kurš vēl joprojām ir vienīgais mūsu valsts kikbokseris, kuram ir bijušas līgumsaistības ar pasaules ietekmīgāko kikboksa organizāciju GLORY.

Šodien Kristaps dūres krustos ar Lietuvas čempionu Žigimantu Maski (9-2, 5 KO), kurš vairākkārt uzvarējis savas valsts un Baltijas valstu čempionātos kikboksā starp amatieriem, kā arī profesionāļos viņa sekmes nav peļamas. Tiesa, Žigimantas pagaidām nevar palepoties ar skaļām uzvarām pār slaveniem sportistiem, taču Maske parādīja raksturu divkaujā ar vācu kikboksa zvaigzni Jakobu Štibenu (8-0, 6 KO), piekāpjoties tikai pēc punktiem.

Kā portālu Sportacentrs.com painformēja Žigimanta Maskes treneris Sauļus Seskevičus, Zīlem šī cīņa nebūšot viegla. “Žigimantas ir vēl jauns sportists, taču ļoti talantīgs. Domāju, ka Zīlem neklāsies viegli. Katrā ziņā mēs uz Latviju brauksim pēc uzvaras,” atklājas Seskavičus.

Pārējie cīņu pāri šeit:

DisciplīnaCīņu pāris
BokssNikolajs Grišuņins Vs. Pāta Aduašvili (Gruszija)
BokssAndrejs Pokumeiko Vs. Valērijs Mikalauskas
K1Kristaps Zīle Vs. Žigimantas Maske (Lietuva)
K1Dēvijs Roze Vs. Nephitos Papamidiols (Kipra)
K1Ņikita Leškovičs Vs. Eldars Džabijevs
K1Luiss Luisons (Kipra) Vs. Nikolajs Kartoševičs (Baltkrievija)
K1Jānis Ziediņš Vs. Ivans Jarmošs (Baltkrievija)
MMAViktorija Simonova Vs. TBA

     [+] [-]

, 2017-03-11 20:07, pirms gada
kur var redzēt?

Tev jābūt autorizētam,