Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Usiks: "Huks man visu atsita zem jostas vietas, gatavojos Briedim vai Peresam"

Usiks: "Huks man visu atsita zem jostas vietas, gatavojos Briedim vai Peresam"

Oleksandrs Usiks
Foto: boxnews.com.ua / xsport.ua

Briedis UA

Mairis Briedis - Maiks Peress

Aizvadītajā naktī Pasaules boksa supersērijas ceturtdaļfinālā ukrainis Oleksandrs Usiks sakāva Vācijas atlētu Marko Huku. Preses konferencē uzvarētājs norādīja, ka pretinieks boksēja netīri. Pusfinālā ukrainim pretī būs latvietis Mairis Briedis vai kubietis Maiks Peress, kuri 30. septembrī spēkosies "Arēnā Rīga".

Kā jūs jūtaties?
- Vēlos pateikt paldies organizatoriem, ka izveidoja šādu turnīru, kas dod iespēju apvienot jostas viena gada laikā. Esmu priecīgs, ka cīņa noslēdzās tieši šādi. Viņš apsaukājās, grūstījās, bet jūs redzējāt, kas notika pēc tam.

Jūs nevēlētos sēdēt pie viena galda ar Huku?
- Man bija dopinga tests. Viss vienalga, ko viņš runāja. Tā bija viņa vājība, ka tā uzvedās. Ja vajadzīgs, esmu gatavs ar viņu pavakariņot un samaksāt par to.

Huks teica, ka pāris reizes viņš jums trāpīja skarbi...
- Viņš man sita pa "olām" [Oleksandrs tūlīt gan palaboja - "zem jostas vietas"]. Viņš man tur visu atsita un centās arī sist pa pakausi. Taču es viņam neatbildēju ar to pašu, ko tādu nevaru atļauties, jo bokss ir džentlmeņu sporta veids, kas radies Anglijā.

Tur jau svēršanās laikā kāds no Huka komandas aizķēra jūsu pakausi.
- Kaut kāda gara zoss tur raustījās. Ir video, varbūt viņi mani gribēja izsist no līdzsvara. To ir ļoti grūti izdarīt, pēc būtības dzīvē pats esmu "atsaldēts". Es viņiem atbildu ringā pēc noteikumiem.

Pēc Kļičko karjeras beigām jūs un Vasils Lomačenko esat galvenie Ukrainas pārstāvji, aptverat to?
- Tas nozīmē, ka mums būs jāiepriecina valsts, kur nu liksies! Visaugstākais nedos to, ko cilvēks nevar izturēt. Esmu gatavs, kā gan citādi? Došos uz mērķi, kas man ir dots.

Ir pretinieks, ar kuru jūs gribētu cīnīties?
- Es nesteidzos notikumiem pa priekšu. Došos pakāpeniski, tagad manā zarā ir Briedis un Peress. Jau gatavojos viņiem. No viņiem lai uzvar stiprākais, ar kuru tad arī cīnīšos. Tajā pārī dodu priekšroku Briedim, tas ir mans viedoklis. Par plāniem finālā vēl nedomāju.

Izmantotie resursi:
worldboxingsuperseries.com
ringside24.com
xsport.ua

  +4 [+] [-]

, 2017-09-10 14:54, pirms 9 mēnešiem
Respekts Usikam, īsts džentelmenis

Tev jābūt autorizētam,