Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Olimpiskais čempions: "Meivezers viegli uzvarēs Makgregoru, pabeigs cīņu, kad pats to gribēs"

Olimpiskais čempions: "Meivezers viegli uzvarēs Makgregoru, pabeigs cīņu, kad pats to gribēs"

Aleksejs Tiščenko (attēlā no labās)

Meivezers: TKO R10

Floids Meivezers - Konors Makgregors

Divkārtējais olimpiskais čempions Aleksejs Tiščenko uzskata, ka bijušajā piecu svara kategoriju čempiona Floida Meivezera juniora (49-0, 26KO) un UFC čempiona Konora Makgregora (MMA bilance 21-3, boksa bilance 0-0) cīņā intrigas nebūs.

"Tas ir šovs. Es zinu rezultātu - Meivezers bez problēmām tiks galā ar Konoru un pabeigs cīņu tad, kad to gribēs," sacīja Tiščenko.

"Kādu taktiku jāizvēlas Makgregoram? Nekādu. Makgregoram vajadzētu nodarboties ar boksu 20 gadus, lai varētu uz kaut ko cerēt, bet arī tas viņam nepalīdzētu ar pēdējā laika labāko profesionālo bokseri," norādīja olimpiskais čempions. "Par kādu taktiku var runāt, ja cilvēks pārnācis no cita sporta un pāris mēnešu laikā cenšas iemācīties boksu? Tas ir smieklīgi."

"Saprotu, kāpēc cīņai ir tāda ažiotāža. Meivezers viegli un vienkārši var nopelnīt lielu naudu. Es viņa vietā rīkotos tāpat. Tā rīkotos jebkurš bokseris," piebilda Tiščenko. "Taču viņu preses konferences ir nepatīkami skatīties, kur nu vēl klausīties. Tur ir vienas vienīgas riebeklības un lamu vārdi."

"Meivezers ir ļoti talantīgs bokseris. Viņa pārvietošanās ringā, sitienu ātrums un viss pārējais ir visaugstākajā līmenī. Reti kurš pēdējo desmit gadu laikā spējis viņam izrādīt nopietnu konkurenci. Vienīgi viņa cīņas taktika nav skatāma, taču man vienalga ir interesanti vērot viņa cīņas," norādīja krievu bokseris.

Aleksejs Tiščenko ir divkārtējs olimpiskais čempions (2004., 2008.), pa reizei uzvarējis arī pasaules (2005.) un Eiropas (2006.) čempionātos. Pēc vairāku gadu cīņas ar veselības problēmām 2011.gadā Tiščenko beidza karjeru.

Izmantotie resursi:
Футбол, хоккей, баскетбол, теннис, бокс,...

Tev jābūt autorizētam,