Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Meivezers trīs dienas pēc paziņojuma: "Nekad nepiekritu oficiālai cīņai ar Nasukavu"

Rolands Eliņš

Meivezers trīs dienas pēc paziņojuma: "Nekad nepiekritu oficiālai cīņai ar Nasukavu"
Floids Meivezers pēc preses konferences sarokojas ar Tenšinu Nasukavu. Foto: Reuters/Scanpix

ASV slavenais bokseris Floids Meivezers izplatījis publisku paziņojumu, kurā atvainojas saviem līdzjutējiem, ka nav ātrāk ieviesis skaidrību par svētdien notikušo preses konferenci, kurā tika paziņots par viņa cīņu ar japāņu kikbokseri Tenšinu Nasukavu. Meivezers, kurš preses konferencē ne ar vārdu neiebilda par cīņas formātu un mērogu, tagad norāda, ka viņš neesot plānojis oficiālu cīņu, bet gan piekritis trīs raundu ilgai paraugcīņas mazas auditorijas priekšā.

Floids Meivezers ar ierakstu sociālajā tīklā „Instagram” atkāpies no savas pirms trim dienām paustās apņemšanās atgriezties profesionālajā sportā. Pirmdien Japānā Meivezers pats piedalījās preses konferencē, kurā tika paziņots, ka viņš Vecgada vakarā Japānā cīnīsies ar vietējo kikboksa zvaigzni Tenšinu Nasukavu. Meivezers sarunā ar medijiem atbildēja uz jautājumiem par atgriešanos sportā un gaidāmās cīņas detaļām, kā arī komentēja savu pretinieku, taču jau tobrīd tika norādīts, ka šīs cīņas rīkošana izskatās nedaudz dīvaini – netika minēts ne cīņas formāts, ne ilgums, pat ne sporta veids (bokss, kikbokss vai MMA).

Izrādās, ka Meivezers nemaz neesot piekritis atgriezties sportā, bet gan vienojies par nelielu paraugcīņu, tā vismaz viņš pats raksta savā „Instagram” profilā.

„Tagad esmu atpakaļ ASV pēc ilga un vilšanās pilna ceļojuma uz Tokiju,” raksta Meivezers. „Tagad man ir laiks vērsties pie jums, maniem līdzjutējiem un medijiem, lai paskaidrotu informāciju par 31. decembra pasākumu. Pirmkārt, vēlos skaidri apliecināt, ka es nekad nepiekritu oficiālai cīņai ar Tenšinu Nasukavu. Visu cieņu viņam, bet, ja godīgi, līdz braucienam uz Tokiju par viņu nekad nebiju pat dzirdējis.”

Ne reizi nepārspētais bokseris Meivezers norādīja, ka viņam vietējā cīņas federācija „Rizin” piedāvāja aizvadīt paraugcīņu, trīs raundus pa trim minūtēm, kurā viņa pretinieku izvēlēsies „Rizin”. „Sākotnēji man pateica, ka tā būs tikai paraugcīņa, kuru vēros maza elites auditorija par lielu ieejas maksu. Šī cīņa bija paredzēta tikai izklaidējošos nolūkos, un man nebija nekāda nolūka, ka tā tiek prezentēta kā oficiāla cīņa vai tiek pārraidīta televīzijā.”

Meivezers norādīja, ka bijis pārsteigts, ka preses konferencē ticis paziņots par ko citu. „Kad ierados preses konferencē, es un mana komandā bijām pārsteigti par jauno virzienu, ko uzņēmis šis pasākums, un mums būtu vajadzējis pielikt tam punktu uzreiz. Es vēlos no sirds atvainoties saviem līdzjutējiem par maldinošo informāciju, kas tika paziņota preses konferencē, un es varu apliecināt, ka arī es biju pilnībā pārsteigts par izziņoto vienošanos, kurai nebiju piekritis.”

„Uz preses konferenci atnākušo līdzjutēju dēļ, kas ieradās no dažādām pasaules daļām, es nevēlējos radīt lielu skandālu, uz vietas apstrīdot to, kas tika paziņots,” paskaidroja Meivezers. „Par to es no sirds atvainojos. Esmu karjeru beidzis bokseris, kurš pelna milzīgu naudu ar savu piedalīšanos pasākumos, runām un dažreiz arī mazām paraugcīņām.”

Izmantotie resursi:
Floyd Mayweather says he never agreed to...

  +4 [+] [-]

, 2018-11-08 11:32, pirms 8 mēnešiem
Virsraksts vienkārši bez komentāriem.

Eliņam svarīgāk kropļot zviedru uzvārdus, klauni ibio.

  +2 [+] [-]

, 2018-11-08 11:40, pirms 8 mēnešiem
Tā jau arī domāju. Meiveizers ir pietiekami bagāts un veiksmīgs, lai cīnītos ar šādu mazpazīstamu sportistu. Ja tāda cīņa tiktu plānota, to zinātu visa pasaule, jau krietnu laiku pirms.

  +2 [+] [-]

, 2018-11-08 14:20, pirms 8 mēnešiem
Vai virsrakstu ir rakstījis kāds krievs..??? Vai tups letiņš ar google transleit?

"Nekad nepiekritu" nu kas tas ir

Nekad neesmu piekritis!

  -1 [+] [-]

, 2018-11-08 16:13, pirms 8 mēnešiem
Vienkārši saprata, ka atraus pa ķirbi no šī.

     [+] [-]

, 2018-11-08 19:32, pirms 8 mēnešiem
Iepazīšos ar puisi! Man ir 23, naudas nav nepieciešams. Raksti šeit ->> sisisa.ml (nik - missann)