Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Gasijevs: "Nenorakstiet Briedi, izredzes pret Usiku ir 50 pret 50"

Gasijevs: "Nenorakstiet Briedi, izredzes pret Usiku ir 50 pret 50"
Oleksandrs Usiks un Mairis Briedis
Foto: Boksa supersērija

IBF pasaules čempions pirmajā smagajā svarā (līdz 90.7 kilogramiem) krievs Murats Gasijevs (25-0, 18KO) prognozējis Maira Brieža (23-0, 18KO) un Oleksandra Usika (13-0, 11KO) gaidāmās cīņas iznākumu.

Jāatgādina, ka Gasijevs, tāpat kā Briedis un Usiks startē Pasaules boksa Supersērijā un nākamā gada sākumā aizvadīs pusfināla cīņas. Brieža un Usika cīņa notiks 27.janvārī Rīgā, bet Gasijevs 3.februārī Sočos cīnīsies pret kubieti Junieru Dortikosu (22-0, 21KO).

"Daudzi Usiku uzskata par favorītu, taču dīvaini, ka Briedi tik vienkārši noraksta. Mairis vēl ne reizi nav zaudējis un viņam ir nokautējošs sitiens. Viņam ir labas prasmes, viņš demonstrē kvalitatīvu boksu. Abiem bokseriem šī būs grūtākā cīņa karjerā. Favorītu nosaukt nevaru – 50 pret 50," sacīja Gasijevs.

Tāpat krievu bokseris izteicās par savu gaidāmo cīņu pret Dortikosu: "Skatījos viņa cīņu pret Dmitriju Kudrjašovu. Par pasaules čempioniem tāpat vien nekļūst. Vienmēr gribas uzvarēt spilgti un skatāmi, un jebkuru pretinieku var nokautēt. Taču ne vienmēr viss ir tā, kā tu vēlies. Mans galvenais uzdevums ir uzvarēt, taču, ja tas notiks ar nokautu, tad būs vēl labāk. Aizvadot cīņu Krievijā, jūtu lielu atbildību."

Izmantotie resursi:
Весь мир бокса и ММА - vRINGe.com

1 2 36 komentāri

 +16 [+] [-]

, 2017-12-07 14:42, pirms gada
Visu pilnīgi precīzi pateica Gasijevs!

  +7 [+] [-]

, 2017-12-07 14:44, pirms gada
Nu viegli Mairim nebūs...
Slēpts komentārs: dobrecovs

  +8 [+] [-]

, 2017-12-07 14:47, pirms gada
Skaidrs ir viens, cīņai ir jābūt interesantai. Sliktākais iespējamais scenārijs, Usiks visu cīņu superuzmanīgi boksēs ar distanci, snaiperējot pēc punktiem. Ja Briedis atradīs ceļu, kā uzlauzt Usika aizsardzību, izsitīs no ritma un iespiedīs viņu pozicionāli, visu var izšķirt viens vai pāris trāpīgi spēcīgi sitieni.

 +12 [+] [-]

, 2017-12-07 14:47, pirms gada
Tur taču starp 4 palikušajiem neviens vēl nav zaudējis. Tur visiem būs smagi un noteikt favorītu starp šiem 4 ir ļoti grūti.

     [+] [-]

, 2017-12-07 14:50, pirms gada
dobrecovs rakstīja: Iepriekšējā cīņā pabojāja Maira statusu, bet nu... jauna cīņa,
jaunas iespējas. Viduvējas, pelēkas cīņas bijušas visiem boksa
lielmeistariem.
iepriekšējā ciņa bija tiešām smaga, bet var saprast arī Mairi, jo jāstrādā bija akurāti, pretī bija pretinieks ar smagu roku. radās gan jautājums, ja Mairis nespēja īsti sekmīgi noboksēt salīdzinoši mazkustīgu bokseri, tad, kā viņam būs ar tik tehnisku un kustīgu?

     [+] [-]

, 2017-12-07 15:15, pirms gada
tādsnesportists rakstīja: Skaidrs ir viens, cīņai ir jābūt interesantai. Sliktākais iespējamais scenārijs, Usiks visu cīņu superuzmanīgi boksēs ar distanci, snaiperējot pēc punktiem. Ja Briedis atradīs ceļu, kā uzlauzt Usika aizsardzību, izsitīs no ritma un iespiedīs viņu pozicionāli, visu var izšķirt viens vai pāris trāpīgi spēcīgi sitieni.
Bet ko citu Usikam darīt? Viņš ir olimpiskais čempions, olimpiskie čempioni uzvar pēc punktiem vai ar TEHNISKO nokautu! Nevienu uz dēļiem viņi negulda.

  +5 [+] [-]

, 2017-12-07 15:15, pirms gada
dobrecovs rakstīja: Iepriekšējā cīņā pabojāja Maira statusu, bet nu... jauna cīņa,
jaunas iespējas. Viduvējas, pelēkas cīņas bijušas visiem boksa
lielmeistariem.
Statuss kā bija, tā ir- Čempions.

Ir ērtāki pretinieki, un ir spoileri. Cīņas zīmējums atkarīgs arī no pretinieka tomēr.

     [+] [-]

, 2017-12-07 15:19, pirms gada
M rakstīja: Bet ko citu Usikam darīt? Viņš ir olimpiskais čempions, olimpiskie čempioni uzvar pēc punktiem vai ar TEHNISKO nokautu! Nevienu uz dēļiem viņi negulda.
tā gluži vis nav. Tas nav saistīts ar olimpisko čempionu būšanu vai nebūšanu, domāju, ka netrūkst olimpisko čempionu ar nokautiem.

  +5 [+] [-]

, 2017-12-07 15:22, pirms gada
Nu tad par finālu-Briedis-Gasijevs!

     [+] [-]

, 2017-12-07 15:26, pirms gada
tādsnesportists rakstīja: tā gluži vis nav. Tas nav saistīts ar olimpisko čempionu būšanu vai nebūšanu, domāju, ka netrūkst olimpisko čempionu ar nokautiem.
Protams, tas ir pārspīlējums, bet pasakties, kā Usiks boksē ar Muamaru Hukiču. Jā, Usiks ir elegants, tehnisks, ātrs, bet Dortikoss Hukiču diezgan noteikti būtu nogāzis - ja tiktu pie tādiem sitieniem, pie kādiem tika Usiks.

     [+] [-]

, 2017-12-07 15:41, pirms gada
M rakstīja: Protams, tas ir pārspīlējums, bet pasakties, kā Usiks boksē ar Muamaru Hukiču. Jā, Usiks ir elegants, tehnisks, ātrs, bet Dortikoss Hukiču diezgan noteikti būtu nogāzis - ja tiktu pie tādiem sitieniem, pie kādiem tika Usiks.
tas nebūtu īsti korekts salīdzinājums, jo Usiks tiek pie tādiem sitieniem tāpēc, ka viņš tieši boksē, kā Usiks, ir tehnisks un kustās tik ātri, kā Usiks. Tāpēc manā uztverē tas šādā ceļā nekādi nedarbojas. Bet Dortikoss Usikam (kā arī jebkuram citam no palikušajiem bokseriem)varētu būt visai smags nepatīkams pretinieks, jo viņš bija tiešām ātrs un kustīgs
Reizēm mēs nezinam visas nianses, iespējams Usiks saudzē rokas, līdzīgi, kā Meivezers, kurš sākoties roku problēmām pārstāja nokautēt savus pretiniekus

  +1 [+] [-]

, 2017-12-07 17:21, pirms gada
tādsnesportists rakstīja: tas nebūtu īsti korekts salīdzinājums, jo Usiks tiek pie tādiem sitieniem tāpēc, ka viņš tieši boksē, kā Usiks, ir tehnisks un kustās tik ātri, kā Usiks. Tāpēc manā uztverē tas šādā ceļā nekādi nedarbojas. Bet Dortikoss Usikam (kā arī jebkuram citam no palikušajiem bokseriem)varētu būt visai smags nepatīkams pretinieks, jo viņš bija tiešām ātrs un kustīgs
Reizēm mēs nezinam visas nianses, iespējams Usiks saudzē rokas, līdzīgi, kā Meivezers, kurš sākoties roku problēmām pārstāja nokautēt savus pretiniekus
Cik skatijos Dortikosa pēdējo cīņu, izskatijās,kustīgs ar labi asu pi*aku, mazliet defā bija robi, bet tas stils tads patīkams, uzbrukums brutāli labs un ātrums arī teicams, domāju, pat reālākais kadidāts uz finālu.

  +6 [+] [-]

, 2017-12-07 17:37, pirms gada
Cīņā starp Dortikosu un Gasijevu tiešām būtu 50/50. Ar visu to, ka jutīšu līdz Briedim - tik ļoti bukmeikeri parasti nekļūdās (Latvijas kanoros ir 3,5/1,25, neitrālākos 4,2/1,15). Ticamākais scenārijs diemžēl tiešām ir Usika uzvara pēc punktiem, vienīgais, kas var glābt Mairi ir pirmajā cīņas pusē noslānīt ukrainim korpusu, lai tas kļūst lēnāks, un tad, tuvāk beigām labi trāpīt bārdā, bet nu gudri spriest komentāros ir krietni vieglāk, nekā to realizēt

  +1 [+] [-]

, 2017-12-07 17:53, pirms gada
Kubietis zaudēs Gasijevam, vismaz tā gribētu... bet par Briedi un Usiku, es galīgi nesaprotu kâpēc ukrainim prognozē bezmaz vai vieglu pastaigu... Briedim visas uzvaras, 70 % ar nokautu. Labi, Usiks smuki sasita Huku bet Briedis pamocìjās pret ļoti spēcīgo Peresu
Slēpts komentārs: Asais_Nazis

  -2 [+] [-]

, 2017-12-07 18:32, pirms gada
lacis67 rakstīja: Kubietis zaudēs Gasijevam, vismaz tā gribētu... bet par Briedi un Usiku, es galīgi nesaprotu kâpēc ukrainim prognozē bezmaz vai vieglu pastaigu... Briedim visas uzvaras, 70 % ar nokautu. Labi, Usiks smuki sasita Huku bet Briedis pamocìjās pret ļoti spēcīgo Peresu
jo Ūsainajam ir ļoti labs sitiens un pārliecinošas uzvaras, savukārt Mairim pēdējās cīņas ir bijušas grūtas un nav izteikti bijis dominantē. es skatījos pret Peresu, un neteiktu, ka bija baigais pārsvars. u

  -1 [+] [-]

, 2017-12-07 19:03, pirms gada
Briedis kruīzā pāries pāri Usikam ar pusspēku. Usika kepkas pa krūmiem!

  +2 [+] [-]

, 2017-12-07 19:06, pirms gada
Visvairāk laikam jāpriecājas par to, ka pusfinālos ir 4 dažādo versiju čempioni, kuri vēl nav jutuši zaudējumu rūgtumu! Bet diviem tomēr tie būs pirmie...Parasti jau mājas bokseriem ir jāuzvar!!!
Un domāju, ka Usiks pats nemaz tik labi nejūtas pirms šīs cīņas...

  +1 [+] [-]

, 2017-12-07 19:39, pirms gada
Asais_Nazis rakstīja: kas tad var atbalstīt ukraini, ja ļoti labi zinām, ka viņi ir parādā naudu krievijai par gāzi un parāds nav īsti arī atdots.

runājot par Usiku, nu ko tur teikt, Ukrainis paliek ukrainis, daudz muld, ceru, ka Briedis parādīs savu spēku un Vācijā iegūtās prasmes.
domāju, ka tu esi saspiedies, pēc tā, ko Krievija ir savārījusi Ukrainā, krievijā būs forever parādā ukraiņiem, pat ja viņi lietotu krievu gāzi un nemaksātu nākamos 100 gadus,

     [+] [-]

, 2017-12-07 20:16, pirms gada
šādā līmeni reti kad ir savādāka attiecība kā 50:50. tiešām ļoti reti kad gadās pretinieks, kurš nav sagatavojies

  +1 [+] [-]

, 2017-12-07 20:58, pirms gada
Asais_Nazis rakstīja: jo Ūsainajam ir ļoti labs sitiens un pārliecinošas uzvaras, savukārt Mairim pēdējās cīņas ir bijušas grūtas un nav izteikti bijis dominantē. es skatījos pret Peresu, un neteiktu, ka bija baigais pārsvars. u
Ūsainajam nemaz tik viegli negāja ne pret Glovacki, ne pret Hanteru. Un tie principā ir vienīgie vērā ņemamie bokseri ar ko viņš ir boksējis. Jā uz to bomžu fona ar ko viņš boksēja pirms Glovacka, viņš izskatījās pēc Muhameda Ali. Hukam karjera beidzās jau tad, kad viņš ar skaistu KO atdeva jostu Glovackim(pēc tam divas vājas cīņas un bez ierunu zaudējums Mairim). Usika karjera ir pilnīgi savādāka kā Maira. Viņš uz ļoti veiksmīgas amatiera karjeras pamata ātri uztaisīja profesionāļa karjeru. Protams tas, ka viņš ir no valsts ar spēcīgām boksa tradīcijām arī viņam palīdzēja.

  -2 [+] [-]

, 2017-12-07 21:25, pirms gada
Asais_Nazis rakstīja: jo Ūsainajam ir ļoti labs sitiens un pārliecinošas uzvaras, savukārt Mairim pēdējās cīņas ir bijušas grūtas un nav izteikti bijis dominantē. es skatījos pret Peresu, un neteiktu, ka bija baigais pārsvars. u
Iedod saiti, kas kam ir parādā, kremlin ?! Ak jā, izslēdz zombi tv laukā.

  -4 [+] [-]

, 2017-12-07 21:49, pirms gada
Ja es nekļūdos tad līdz Manuela Čaras cīņai Maira galvenais treneris bija tas krieviņš, neatceros viņa vārdu, bet Mairim regulāri bļāva no ringa malas ko darīt un ko nē, ļoti gudrs treneris. Par Kleinu sāku dzirdēt tikai pēc Duradolas cīņas. Un fakts tāds, ka Oleksandrs Usiks gatavojas Latvijā un kāpēc man ir tādas aizdomas ka viņš prasa padomu kā uzvarēt Mairi tieši no tā krieviņa. Un kāpēc Mairis trenējas Spānijā nevis Latvijā, te arī varētu būt šis tas kas slēpjams no Maira puses, kāda trauma vai kas ārstējams, jo ja viņš gatavotos Latvijā tad baumas ātri aizietu līdz Oleksandra ausīm. Tā kā tas ir interesanti, ka Oleksandrs gatavojas Latvijā bet Mairis Spānijā, tur noteikti ir kāds zemteksts.

  -4 [+] [-]

, 2017-12-07 21:52, pirms gada
Un bokseri vispār par savām traumām klusē, jo viņi vispār to nedrīkst darīt, ja nu vienīgi pēc cīņas. Vairāk vai mazāk tas ietekmē pretinieka straķēdiju ja pretinieks piemēram zin ka tam otram bokserim teiksim ir labās rokas trauma.

  +2 [+] [-]

, 2017-12-07 22:11, pirms gada
Āfrika12 rakstīja: Ja es nekļūdos tad līdz Manuela Čaras cīņai Maira galvenais treneris bija tas krieviņš, neatceros viņa vārdu, bet Mairim regulāri bļāva no ringa malas ko darīt un ko nē, ļoti gudrs treneris. Par Kleinu sāku dzirdēt tikai pēc Duradolas cīņas. Un fakts tāds, ka Oleksandrs Usiks gatavojas Latvijā un kāpēc man ir tādas aizdomas ka viņš prasa padomu kā uzvarēt Mairi tieši no tā krieviņa. Un kāpēc Mairis trenējas Spānijā nevis Latvijā, te arī varētu būt šis tas kas slēpjams no Maira puses, kāda trauma vai kas ārstējams, jo ja viņš gatavotos Latvijā tad baumas ātri aizietu līdz Oleksandra ausīm. Tā kā tas ir interesanti, ka Oleksandrs gatavojas Latvijā bet Mairis Spānijā, tur noteikti ir kāds zemteksts.
Kur info, ka Usiks gatavojas LV?

  +3 [+] [-]

, 2017-12-07 22:16, pirms gada
Āfrika12 rakstīja: Bla bla bla.....
Un fakts tāds, ka Oleksandrs Usiks gatavojas Latvijā. Bla bla bla...

Un kāpēc Mairis trenējas Spānijā nevis Latvijā bla bla jo ja viņš gatavotos Latvijā tad baumas ātri aizietu līdz Oleksandra ausīm /Tas vispār pi&ec / . Tā kā tas ir interesanti, ka Oleksandrs gatavojas Latvijā bet Mairis Spānijā, tur noteikti ir kāds zemteksts.
Tā b&^% atlikt d%%&*nu

https://www.facebook.com/Alexanderu...

Kāpēc Mairis trenējas Spānijā. Esot traumas un kas tik nekas. Nu vnk fenomenāls jautājums un spriedelējumi.

Pirmkārt, Spānijā ir siltāks un attiecīgi mazākas iespējas apslimt, kas šoreiz galīgi nav vajadzīgs.

Otrkārt- esot prom no mājām netraucē visi ikdienišķie sadzīves faktori, draugi, radinieki, žurnālisti un parastas lietas, kuras var traucēt esot mājās. Kaut vai vadāt bērnus uz dārziņu, veikali un citas sabiedriskas vietas, kur pašlaik var saķert visādus vīrusus, kā redzams, ārā ir slapjdraņķis.

Treškārt- apkārt visu laiku atrodas tikai un vienīgi komanda, treneri, ārsts un notiek koncentrēšanās uz darbu.

p.s. Un kas tas ir par tādu unikālu vārdu- "straķēģija"...??

  -3 [+] [-]

, 2017-12-07 22:22, pirms gada
Āfrika12 rakstīja: Ja es nekļūdos tad līdz Manuela Čaras cīņai Maira galvenais treneris bija tas krieviņš, neatceros viņa vārdu, bet Mairim regulāri bļāva no ringa malas ko darīt un ko nē, ļoti gudrs treneris. Par Kleinu sāku dzirdēt tikai pēc Duradolas cīņas. Un fakts tāds, ka Oleksandrs Usiks gatavojas Latvijā un kāpēc man ir tādas aizdomas ka viņš prasa padomu kā uzvarēt Mairi tieši no tā krieviņa. Un kāpēc Mairis trenējas Spānijā nevis Latvijā, te arī varētu būt šis tas kas slēpjams no Maira puses, kāda trauma vai kas ārstējams, jo ja viņš gatavotos Latvijā tad baumas ātri aizietu līdz Oleksandra ausīm. Tā kā tas ir interesanti, ka Oleksandrs gatavojas Latvijā bet Mairis Spānijā, tur noteikti ir kāds zemteksts.
Ja nemaldos, tad Usiks trenējas Somijā. Par LV neko nebiju dzirdējis

  +3 [+] [-]

, 2017-12-07 22:23, pirms gada
Nu tad skaties vēlreiz, kā izskatās Somija

https://www.facebook.com/Alexanderu...

  +2 [+] [-]

, 2017-12-07 22:52, pirms gada
Āfrika12 rakstīja: Ja es nekļūdos tad līdz Manuela Čaras cīņai Maira galvenais treneris bija tas krieviņš, neatceros viņa vārdu, bet Mairim regulāri bļāva no ringa malas ko darīt un ko nē, ļoti gudrs treneris. Par Kleinu sāku dzirdēt tikai pēc Duradolas cīņas. Un fakts tāds, ka Oleksandrs Usiks gatavojas Latvijā un kāpēc man ir tādas aizdomas ka viņš prasa padomu kā uzvarēt Mairi tieši no tā krieviņa. Un kāpēc Mairis trenējas Spānijā nevis Latvijā, te arī varētu būt šis tas kas slēpjams no Maira puses, kāda trauma vai kas ārstējams, jo ja viņš gatavotos Latvijā tad baumas ātri aizietu līdz Oleksandra ausīm. Tā kā tas ir interesanti, ka Oleksandrs gatavojas Latvijā bet Mairis Spānijā, tur noteikti ir kāds zemteksts.
Zemteksts ir tāds, ka Brieža komandai tagad ir liekas finanses, lai mierīgi noorganizētu treniņnometni Spānijā, lai nav jātrenējas tumsā un slapjumā un vīrusos LV . Būtu cīņa augustā, Mairis gan jau gatavotos LV.

  -2 [+] [-]

, 2017-12-08 07:33, pirms gada
Nedaudz smieklīgi ,ka sporta centrs raksta ko muld krievijas bokseris.Jo to pašu ar savu prognozi Pučes raidījumā pateica kikboksa čempions Zaurs.Laikam Pučes raidījums ir SC melnajos sarakstos.

  -2 [+] [-]

, 2017-12-12 20:53, pirms 11 mēnešiem
Mairis jau reiz nobijās no Oleksandra atsakoties no cīņas. Neizdevīgi nosacījumi?!! Kā tad!!! Mairis pārsvarā visu mūžu ir cīnījies par kapeikām.

  +1 [+] [-]

, 2017-12-12 20:54, pirms 11 mēnešiem
tādsnesportists rakstīja: iepriekšējā ciņa bija tiešām smaga, bet var saprast arī Mairi, jo jāstrādā bija akurāti, pretī bija pretinieks ar smagu roku. radās gan jautājums, ja Mairis nespēja īsti sekmīgi noboksēt salīdzinoši mazkustīgu bokseri, tad, kā viņam būs ar tik tehnisku un kustīgu?
Peress tiešām nebija mazkustīgs. Laikam cīņu neskatījies.

  +1 [+] [-]

, 2017-12-16 23:54, pirms 11 mēnešiem
coffijs rakstīja: Nedaudz smieklīgi ,ka sporta centrs raksta ko muld krievijas bokseris.Jo to pašu ar savu prognozi Pučes raidījumā pateica kikboksa čempions Zaurs.Laikam Pučes raidījums ir SC melnajos sarakstos.
A kas tur smieklīgs
Gassijeva komentāru publicē arī pārējie pasaules mediji
Supersērija iet savā gaitā, tādi komentāri ir ikdiena

     [+] [-]

, 2017-12-17 03:25, pirms 11 mēnešiem
yahooo!
Ja tu papeetiitu veeriigaak Usika profilu un konkrerti bildi, kur apgalvo, ka vinsh trenneejas Latvijaa, tad tur skaidraa aarzemju valodaa ir uzrakstiita atrashanaas vieta. Un taa viennoziimiigi nav Latvija 😉
1 2 36 komentāri