Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Lomačenko sakauj Mariagu, nosargā WBO titulu

Lomačenko sakauj Mariagu, nosargā WBO titulu

Migels Mariaga un Vasīlijs Lomačenko
Foto: AFP/Scanpix

Svētdienas rītā pārliecinošu uzvaru savā desmitajā profesionālajā cīņā izcīnīja ukrainis Vasīlijs Lomačenko (9-1, 7KO), kurš septītajā raundā ar tehnisko nokautu pieveica kolumbieti Migelu Mariagu (25-3, 21KO), nosargājot pasaules čempiona titulu svarā līdz 59.0 kilogramiem.

Titula pretendents Mariaga šai cīņai izvēlējās otrā numura taktiku, kas ļāva čempionam Lomačenko pārliecinoši kontrolēt ringu un notikumus tajā. Mariaga vairāk centās izcelties ar pretuzbrukumiem, kas dažkārt bija veiksmīgi, taču nopietnas problēmas čempionam tomēr nesagādāja.

Lomačenko diezgan izteikti saimniekoja ringā un divreiz savu oponentu aizsūtīja arī nokdaunā – vispirms trešajā raundā, bet pēc tam arī septītajā. Lai arī abos gadījumos Mariaga bija gatavs turpināt, uz astoto raundu viņš tomēr neizgāja, ļaujot Lomačenko svinēt astoto uzvaru pēc kārtas profesionālajā ringā.

Lomačenko jau trešo reizi nosargāja WBO titulu svarā līdz 59 kilogramiem, ko izcīnīja 2015.gadā. Pirms tam ukrainis bija šīs pašas versijas čempions svara kategorijā līdz 57.2 kilogramiem.

Pēc cīņas Lomačenko atzina, ka spriežot pēc tā, kā izskatās viņa seja (ukrainim bija gan pārsista kreisā uzacs, gan hematoma pie labās acs), viņam vairāk esot jāpievērš uzmanība savai aizsardzībai. Savukārt jautāts, pret ko ukrainis cīnīsies nākamajā cīņā, viņš atbildēja: "Tam nav nozīmes, esmu gatavs cīnīties ar jebkuru. Es gribu apvienot titulus."

Jāpiebilst, ka bez Lomačenko svarā līdz 59 kilogramiem prestižāko versiju jostas pieder arī Migelam Berceltam (WBC, 32-1, 28KO), Jezrīls Koraless (WBA, 22-1, 8KO) un Džervonta Deiviss (IBF, 18-0, 17KO). Pēc Lomačenko cīņas ar savām domām sociālajā tīklā Twitter dalījās vairāki potenciālie ukraiņa pretinieki. Jau pieminētais Deiviss rakstīja "Aizsardzība? Paskatieties uz viņa seju!", savukārt WBA superčempions svarā līdz 55.3 kilogramiem Giljermo Rigondo (17-0, 11KO) solīja apturēt Lomačenko panākumu sēriju. Jāpiebilst, ka jau iepriekš Lomačenko un RIgondo pārstāvji centušies vienoties par cīņu, taču tālāk par sarunām puses nav tikušas.

Tev jābūt autorizētam,