Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Heja honorārs cīņā pret Beljū – pusotru miljonu lielāks nekā pretiniekam

Heja honorārs cīņā pret Beljū – pusotru miljonu lielāks nekā pretiniekam

Deivids Hejs
Foto: AFP/Scanpix

Deivids Hejs (28-3, 26KO), neskatoties uz zaudējumu cīņā pret Toniju Beljū (29-2-1, 18KO) nopelnījis par 1.6 miljoniem vairāk nekā oponents, vēsta britu plašsaziņas līdzekļi.

Jāatgādina, ka Hejs cīņā pret Beljū kontrolēja notikumus ringā līdz sestajam raundam, taču tad traumēja Ahilleja cīpslu un nākamo piecu raundu laikā iniciatīva pārgāja Beljū pusē, bet 11.raundā pēc nokdauna Heja treneris izmeta ringā dvieli, vēstot par padošanos. Jau svētdien plīsušo Ahilleju Hejam operēja, un brits ir apņēmības pilns pēc izveseļošanās atgriezties ringā, lai arī vairāki eksperti iesaka to nedarīt.

Tāpat par karjeras beigām Hejam iesaka padomāt Beljū promouters Edijs Hērns, tiesa, viņš neizslēdz revanša cīņas iespēju: "Manuprāt, Hejam vajadzētu beigt karjeru, taču, ja viņš vēlēsies revanšu, mēs izskatīsim šādu iespēju."

Neskatoties uz zaudējumu, Heja honorārs krietni pārsniedzis Beljū atalgojumu par šo cīņu. Hejs par sestdien notikušo dueli nopelnījis 4.8 miljonus eiro, kamēr Beljū saņēmis pusotru miljonu mazāk – 3.2 miljonus eiro. Tomēr tas vienalga ir lielākais honorārs Beljū karjerā. Savukārt Hejs lielāko honorāru saņēma par cīņu pret Vladimiru Kļičko - vairāk nekā 17 miljonus.

Vai Deividam Hejam vajadzētu beigt karjeru?

  • 40

  • 101


  -1 [+] [-]

, 2017-03-06 21:17, pirms gada
Hejs par sestdien notikušo dueli nopelnījis 4.8 miljonus eiro, kamēr Beljū saņēmis vairāk nekā pusotru miljonu mazāk – 3.2 miljonus eiru.. aigstākā polotāža!

  +1 [+] [-]

, 2017-03-06 22:43, pirms gada
Bokss ir pilnīgs čau no sporta viedokļa...ne tituli tur normāli saprotami, ne naudas, ne sacensību organizācija ....boksà pelna vārds , ja Briedis apprecētu Šarapovu, tad visi gribētu ar viņu boksēties... Mairis varētu iznàkt ringà uz vienu raundu , nokrist un pelnītu 20 mio par vienu "cīņu"....kamēr mūsu īstais, reālais Briedis var tikai trenēties - nevienam nav finansiāli interesanti ar viņu boksēties...

  +2 [+] [-]

, 2017-03-06 23:27, pirms gada
Pieņemu,ka Mairis abus noliktu uz dēļiem pa 500k

     [+] [-]

, 2017-03-07 08:06, pirms gada
Vai tiešām Belju ir gatavs iet prom no boksa ar 3.2 milj, kad viņš ir paša virsotnē

     [+] [-]

, 2017-03-07 23:53, pirms gada
Robis87 rakstīja: Vai tiešām Belju ir gatavs iet prom no boksa ar 3.2 milj, kad viņš ir paša virsotnē
Tās ir parastās ažiotāžu kurinošās runas. Belju interesē nauda, un, ņemot vērā, ka vismaz vēl viena naudīga cīņa viņam karjerā spīd, viņš nekur neies, iekams nebūs nosmēlis visu krējumu, ko varēs.

Tev jābūt autorizētam,