Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Beljū: ''Domāju par karjeras beigšanu''

Beljū: ''Domāju par karjeras beigšanu''

Tonijs Beljū
Foto: AFP/Scanpix

34 gadus vecais Lielbritānijas bokseris Tonijs Beljū pēc Deivida Heja uzvarēšanas neslēpis, ka šobrīd viens no variantiem ir karjeras noslēgšana, lai gan no laba piedāvājuma atteikties būtu ļoti sarežģīti.

Vakar jau rakstījām, ka Tonija Beljū treneris Deivs Koldvels vēlētos, lai Tonijs vienkārši šobrīd noslēdz karjeru: ''Būtu priecīgs, ja viņš tagad vienkārši aizietu prom. Viņš ieguva pasaules čempiona titulu, savai ģimenei nodrošināja nākotni. Es būtu priecīgs, ja viņš vienkārši pateikšu, ka ar to arī pietiek.''

''Nezinu, cik reizes es vēl varētu ziedot savu ķermeni un likt to visu izdzīvot manai ģimenei. Vai cīņa pret Heju varētu būt pēdējā? Tāds variants pastāv. Arī par to es šobrīd domāju,'' tā pēc cīņas izteicies Beljū.

Promoters Edijs Herns atzīmēja, ka šobrīd ir uzsāktas sarunas ar amerikāņu WBC smagsvaru čempionu Deonteju Vailderu un WBO čempionu Džozefu Pārkeru no Jaunzēlandes.

''Man ir daudz iespējas. Ja cilvēki vēlas nākt pie manis un runāt...Nezinu, kas notiks tuvākajā laikā, bet tam jābūt kaut kam īpašam. Esmu labākais smagsvars, kuram nav čempiona jostas. Nevienam nav tāds vārds kā Deividam Hejam. Viņš bija kā bubulis šajā divīzijā. Neviens nevēlējās cīnīties ar viņu, bet resnais no krūzeriem to izdarīja. Un ziniet ko? Viņš viņu arī uzvarēja.''

Jāpiebilst, ka Hejam konstatēts Ahilleja cīpslas plīsums, bet Beljū cīņas gaitā iedzīvojies rokas savainojumā. Bokseris atzīmējis, ka otrajā vai trešajā raundā lauzis roku, kas arī viņam traucējis demonstrēt labāko sniegumu.

Izmantotie resursi:
Tony Bellew says retirement 'is an option'...

 +10 [+] [-]

, 2017-03-06 13:42, pirms gada
Āksts. Nevis Beljū uzvarēja, bet Hejs zaudēja. Tad jau resnais savu jostu vairs neaizstāvēs, pieveica klibo un jūtas virsotnē.

     [+] [-]

, 2017-03-06 13:45, pirms gada
Beljū izklausās pēc sirsnīga, sakarīga džeka, vispirms padomās par ģimeni, bērniem. Diemžēl ringā viņš ne ar ko neizceļas un no ambīciju viedokļa viņš ir ļoti vājš... Viņam īsti nav nekādas vēlmes boksēt, sportot vai vispār kaut ko darīt. Tikpat labi tādā pat līmenī viņš varētu arī tomātus audzēt vai karaokes bāru vadīt... Ko es gribēju pateikt - sadzīvē foršs džeks, bet kā sportists - bez niknuma un ambīcijām.
PS
Bet Heju uzvarēja paveicās, bet uzvarēja

  +4 [+] [-]

, 2017-03-06 13:54, pirms gada
Starp citu, tvnetā gan kkas cits rakstīts, ka nākamie 12 mēneši būs pēdējie viņa karjerā, nevis, ka tagad plāno beigt karjeru. Šeit nav minēts arī tas, ka Hejam veikta Ahillejas cīpslas operācija un beljū ir lauzta roka.

 +11 [+] [-]

, 2017-03-06 13:57, pirms gada
Tā lūk notiek mārketings boksā - tiek radīta intriga, kura tiks žļembāta un apaudzēta ar leģendu līdz nākamajai cirka izrādei. Diemžēl vai par laimi, bet bokss šajā līmenī vairs nav sports, tas ir šovs, kurā katrs cenšas nosmelt pēc iespējas lielāku šmeli. Un tādi kā Mairis ir kā skabarga pakaļā visam šim cirkam, jo viņš nāk maza un nabadzīga tirgus, bet ir ļoti spēcīgs sportists, kurš pa šnobeli var sadot jebkuram cirkačam, tajā skaitā Beljū un Heisam. Ko arī novēlu izdarīt. Prozit!

  +9 [+] [-]

, 2017-03-06 14:02, pirms gada
Tad jau Briedim nebūs iespēja pierādīt,ka viņš var Beljū sakaut.

  +9 [+] [-]

, 2017-03-06 14:03, pirms gada
Reāli mīž no Brieža!!!!

  +1 [+] [-]

, 2017-03-06 14:22, pirms gada
VietējaisMurisDzīvelīgs rakstīja: Reāli mīž no Brieža!!!!
"Mīž" nebūtu pareizais vārds manuprāt. Ir skaidrs, ka viņu interesē tikai nauda. Pat pēc cīņas viņš pateica kko līdzīgu "I don't care about winning, just to support my family". Pret Heju viņam arī bija minimālas izredzes (bez Heja traumas principā nekādu izredžu). Ja cīņā pret Briedi varētu iegūt tādu pašu honorāru, domāju viņš cīnītos.

  +4 [+] [-]

, 2017-03-06 14:25, pirms gada
KillerLoop rakstīja: "Mīž" nebūtu pareizais vārds manuprāt. Ir skaidrs, ka viņu interesē tikai nauda. Pat pēc cīņas viņš pateica kko līdzīgu "I don't care about winning, just to support my family". Pret Heju viņam arī bija minimālas izredzes (bez Heja traumas principā nekādu izredžu). Ja cīņā pret Briedi varētu iegūt tādu pašu honorāru, domāju viņš cīnītos.
Viņš pēc cīņas Hejam piegāja klāt un pateica paldies, ka nodrošināji manai ğimenei turpmāko dzīvi.

     [+] [-]

, 2017-03-06 14:36, pirms gada
Kada sakara bokss skaitas pie hokeja?? 😆.
Atkal digdieniem kludas 😕

     [+] [-]

, 2017-03-06 15:50, pirms gada
thehockeyfan rakstīja: Starp citu, tvnetā gan kkas cits rakstīts, ka nākamie 12 mēneši būs pēdējie viņa karjerā, nevis, ka tagad plāno beigt karjeru. Šeit nav minēts arī tas, ka Hejam veikta Ahillejas cīpslas operācija un beljū ir lauzta roka.
nezināju, paldies!!

     [+] [-]

, 2017-03-06 16:12, pirms gada
VietējaisMurisDzīvelīgs rakstīja: Reāli mīž no Brieža!!!!
Var jau dzīvot ilūzijās, bet, ja viņam no kāda vsp būtu bail, viņš nemaz nebūtu cīnījies ar smagāko Heju, kurš pirmais gandrīz nogāza no kājām Valujevu un traumēts sīvi cīnījās ar Vladimiru. Turklāt, kā jau tev gudri paskaidroja, viņš ar šo cīņu ir nopelnījis iztiku pāris paaudzēm, kam viņam vēl boksēt?!

  -1 [+] [-]

, 2017-03-06 16:48, pirms gada
thehockeyfan rakstīja: Āksts. Nevis Beljū uzvarēja, bet Hejs zaudēja. Tad jau resnais savu jostu vairs neaizstāvēs, pieveica klibo un jūtas virsotnē.
Ko tad beljū izdarīja?āksts.

     [+] [-]

, 2017-03-06 17:16, pirms gada
VietējaisMurisDzīvelīgs rakstīja: Reāli mīž no Brieža!!!!
Ne jau " mīž" , viņš ir gatavs tam ,ka viņu dauza , bet tikai par labu naudu - ar Briedi dabūtu pa galvu praktiski bez maksas - cita lieta Hejs , Vailders - tur var nopelnīt.... Varbūt pēc Maira cīņas ar Huku var , kas mainīties , tur Mairis var iegūt reālu slavu , bet tā savukārt piesaistīt naudu....

  +1 [+] [-]

, 2017-03-06 17:39, pirms gada
Starpība starp UK un LV boksa tirgu ir reizes 50x!
Nebrīnamies, ka Beljū negrib boksēt ar Briedi!

  -1 [+] [-]

, 2017-03-06 18:37, pirms gada
mellupietis rakstīja: Ko tad beljū izdarīja?āksts.
Cīņu vajadzēja skatīties, mellene!

     [+] [-]

, 2017-03-06 20:00, pirms gada
Heye - 4,2 mil
Ballew -2,8mil

  -1 [+] [-]

, 2017-03-06 21:24, pirms gada
Arī biju par Beljū, labs bokseris.
Tagad tikai vēl Mairim jāuzvar nacists un Kličko jāsakauj maugli!

     [+] [-]

, 2017-03-06 21:31, pirms gada
Gudrais Jenots rakstīja: Arī biju par Beljū, labs bokseris.
Tagad tikai vēl Mairim jāuzvar nacists un Kličko jāsakauj maugli!
Pietam vel gudrais par tevi, STULBAIS jenot

     [+] [-]

, 2017-03-06 21:50, pirms gada
thehockeyfan rakstīja: Cīņu vajadzēja skatīties, mellene!
Tá bija parodija.

  -1 [+] [-]

, 2017-03-06 22:23, pirms gada
Atkal divi rakstīja: Tá bija parodija.
Vienkārši Hejs ir labs aktieris. Katrā cīņā, kurā viņš nespēj sakaut pretinieku pirmajos raundos un jūt ka pretinieks ir spēcīgāks, tā atrod kādu kaiti. Tad pirksti sāp tad kājas. Vienmēr kāda kaite.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2017-03-06 23:07, pirms gada
Gudrais Jenots rakstīja: Vienkārši Hejs ir labs aktieris. Katrā cīņā, kurā viņš nespēj sakaut pretinieku pirmajos raundos un jūt ka pretinieks ir spēcīgāks, tā atrod kādu kaiti. Tad pirksti sāp tad kājas. Vienmēr kāda kaite.
Jēga tik nesakarīgi troļļot? Viņš taču nav krievs, tad kāpēc tā pūlies?

     [+] [-]

, 2017-03-06 23:45, pirms gada
ar saplēstu ahilu cīnīties.. neticami- atbildes cīņā Hejs viņu iznestu

     [+] [-]

, 2017-03-07 08:59, pirms gada
sapnis rakstīja: ar saplēstu ahilu cīnīties.. neticami- atbildes cīņā Hejs viņu iznestu
Prmajos roundos bija arī pāris labi sitieni pa Beljū ģīmi, bet nu kā nekrita tā nekrita, ciets pauris

Tev jābūt autorizētam,