Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Konors Makgregors saņēmis boksera licenci

Konors Makgregors saņēmis boksera licenci

Konors Makgregors
Foto: AFP/Scanpix

Kamēr pasaule gaida īru MMA cīkstoņa Konora Makgregora (21-3) reakciju sakarā ar viņam noņemto UFC pusvieglā svara (-66 kg) čempiona titulu, viņš nokārtojis boksera licenci startēšanai Kalifornijā.

Divdesmit astoņus gadus vecais pašreizējais UFC vieglā svara (-70 kg) čempions Makgregors, kurš no MMA sporta paņēmis pauzi, jo maijā gaidāms viņa ģimenes pieaugums, saņēmis boksera licenci startēšanai ASV bagātākajā štatā - Kalifornijā, taču Nevada viņam licenci atteica, jo viņš nav pierādījis savu boksera kvalifikāciju.

“Jā, tā ir taisnība. Šodien [Konoram] Makgregoram izdota licence un federālais identifikācijas numurs. Tagad viņš Kalifornijā var kāpt ringā kā bokseris,” jaunumus apstiprināja Kalifornijas Sporta Komisijas (CSAC) ģenerāldirektors Endijs Fosters.

Šis Makgregora solis ir pamats atkārtotām spekulācijām par viņa iespējamo boksa cīņu ar profesionālajā ringā neuzvarēto Floidu Meivezeru (49-0, 26 KO).

Makregors pirms kāda laika izteicās, ka viņš ar Meivezeru boksa ringā gatavs cīnīties par 100 miljoniem ASV dolāru. Tikmēr pats Meivezers pēdējā intervijā sevi salīdzināja ar ziloni, bet Makgregoru ar skudru.

“Tā visa ir spēle. Konoram ir savs priekšnieks, un viņa vārds ir UFC. Makgregors bez šīs organizācijas atļaujas nedrīkst aizvadīt nevienu maču ringā,” sacīja Meivezera aģents Leonards Ellerbe.

Makgregors 12. novembrī pēc uzvaras pār amerikāni Ediju Alvaresu (28-5) savai UFC pusvieglā svara čempiona titulam pievienoja arī vieglā svara čempiona jostu, kļūstot par pirmo cīkstoni UFC vēsturē, kuram vienlaicīgi piederējušas divu svara divīziju čempiona tituli. Tiesa, drīz vien UFC vadība īram noņēma pusvieglā svara čempiona statusu, paaugstinot pagaidu čempionu Hosē Aldo (26-2) par regulāro čempionu.

Izmantotie resursi:
Fox News - Breaking News Updates | Latest News...

Tev jābūt autorizētam,