Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Usiks: "Par cīņu ar Briedi sākšu domāt tikai tad, kad būšu iekāpis ringā"

Usiks: "Par cīņu ar Briedi sākšu domāt tikai tad, kad būšu iekāpis ringā"
Oleksandrs Usiks
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Ukraiņu bokseris Oleksandrs Usiks, kurš 27. janvārī būs Maira Brieža pretinieks Muhameda Ali kausa izcīņas pusfinālā, intervijā žurnālam "Sporta Avīze" norādīja, ka tikai cīņās ar labiem pretiniekiem ir iespējas augt, kļūt spēcīgākam un bagātināt savu pieredzi.

Vaicāts par to, ko viņš padomājis, kad uzzinājis, ka nākamais pretinieks būs Briedis, ukraiņu bokseris atbild: "Godīgi sakot, padomāju – paldies Dievam, beidzot ir zināms pretinieks, un vairs nevajadzēs kādu meklēt, lai ar viņu boksētu. Tur nekad nezini – kāds piekritīs, kāds ne. Tikai cīnoties ar labākajiem, būs izaugsme, un mans mērķis ir tieši tāds – boksēt labāk."

"Ir tāds teiciens, ko man bieži atgādināja pirmais treneris Sergejs Lapins: "Молодец среди овец, а среди молодцов и сам овца" (Brašulis tikai aitu vidū, bet brašuļu vidū arī pats aita – krievu val.). Kad cīnies ar spēcīgiem puišiem, ar labiem pretiniekiem, tad arī pats šajās cīņās attīsties – it kā pieaudz, kļūsti spēcīgāks, bagātini savu pieredzi. Lapins mani iemācīja mīlēt boksu un bērnībā ļoti motivēja. Turklāt čempiona josta ir gan Mairim Briedim, gan man, līdz ar to tā būs cīņa par šo jostu apvienošanu. Tā būs svarīga cīņa."

"Profesionālajā boksā man bija kāda ceturtā vai piektā cīņa, un mans pašreizējais treneris Sergejs Vatamaņuks teica, ka ir kāds latviešu puisis, ar ko droši vien tiksimies cīņā. Tomēr toreiz tam nebija lemts notikt, puses nevienojās. Dabiski, ka pēc tam sāku sekot līdzi savai svara kategorijai, kurš ar kuru cīnās, kādas cīņas notiek. Pat atbraucu uz Rīgu noskatīties Brieža un Olanrevadžu Duradolas cīņu (2016. gada maijā – aut.). Tāpēc droši varu teikt, ka Mairi pazīstu jau sen," atzīst Usiks.

"Protams, redzēju pēdējo Maira cīņu. Tomēr šobrīd vispār nedomāju par to, kāda būs mūsu cīņa, kā arī par to, vai viņš ar kaut ko pārsteigs," saka ukrainis. "Šobrīd domāju, kā man turpināt gatavošanos šim mačam. Par maču es sāku domāt tajā brīdī, kad esmu iekāpis ringā. 27. janvāra vakarā es iziešu ringā, un, kad noskanēs gongs, tad arī domāšu par cīņu. Līdz tam man nav nepieciešamības to darīt. Varētu padomāt, ka Mairis ir vienkāršs pretinieks, bet tā nav. Viņš ir pasaules čempions. Viņam ir spēcīgs sitiens. Joprojām profesionāļos nav zaudējis ne cīņu. Nenovērtēt viņu nav prāta darbs, un gatavojos tikpat cītīgi kā katrai iepriekšējai cīņai."

Tāpat Usiks intervijā stāsta par savu īpašo attieksmi pret Muahemdu Ali, par boksu Ukrainā un brāļu Kļičko lomu, atklāj dažas savas atjaunošanās metodes pēc cīņām, un pat nolasa savu dzeju - izrādās, tā ir viņa aizraušanās no sporta brīvajā laikā.

1 2 43 komentāri

  -4 [+] [-]

, 2018-01-02 14:01, pirms gada
Mazliet paironizējot: par revanša cīņu sākšu domāt tikai tad, kad gulēšu uz dēļiem!

     [+] [-]

, 2018-01-02 14:09, pirms gada
šeit abi divi ļoti piesardzīgi runā par savām iespējām.

  -1 [+] [-]

, 2018-01-02 14:20, pirms gada
Usiks: "Par cīņu ar Briedi vajadzēja sākt domāt ātrāk"

     [+] [-]

, 2018-01-02 14:47, pirms gada
Par ko te lielie prieki? Usiks ir Olimpiskais čempions smagsvaros!!!! Bez KO Mairim neredzu iespējas uzvarēt. Bet bokss ir bokss - viens trāpīgs sitiens un Usiks ir zemē. Tiesa, tas pats arī uz otru pusi.

  +8 [+] [-]

, 2018-01-02 14:52, pirms gada
Patīk, ka neviens nelecas, abi normāli gatavojas, būs rubaks!

  +1 [+] [-]

, 2018-01-02 15:04, pirms gada
Ernijzz rakstīja: Par ko te lielie prieki? Usiks ir Olimpiskais čempions smagsvaros!!!! Bez KO Mairim neredzu iespējas uzvarēt. Bet bokss ir bokss - viens trāpīgs sitiens un Usiks ir zemē. Tiesa, tas pats arī uz otru pusi.
kāds te sakars amatieru turnīram ar profesionāļu cīņu?

  -2 [+] [-]

, 2018-01-02 15:32, pirms gada
Usiks būs ši turnira čempions, neredzu briedēnam variantus

  -2 [+] [-]

, 2018-01-02 15:44, pirms gada
Ernijzz rakstīja: Par ko te lielie prieki? Usiks ir Olimpiskais čempions smagsvaros!!!! Bez KO Mairim neredzu iespējas uzvarēt. Bet bokss ir bokss - viens trāpīgs sitiens un Usiks ir zemē. Tiesa, tas pats arī uz otru pusi.
Tu maz zini, ko nozīmē olimpiskais čempions boksā?

  -2 [+] [-]

, 2018-01-02 15:47, pirms gada
Ernijzz rakstīja: Par ko te lielie prieki? Usiks ir Olimpiskais čempions smagsvaros!!!! Bez KO Mairim neredzu iespējas uzvarēt. Bet bokss ir bokss - viens trāpīgs sitiens un Usiks ir zemē. Tiesa, tas pats arī uz otru pusi.
Olimpiskais čempions viņš nav smagsvaros, smagsvari vispār nav olimpiādē. Tikai amatieri 3 raundi pa 2 minūtēm laikam..
Par izredzēm, domāju Briedi gaida pirmais zaudējums, profesionālajā karjerā.

  -1 [+] [-]

, 2018-01-02 15:50, pirms gada
fantomas rakstīja: Patīk, ka neviens nelecas, abi normāli gatavojas, būs rubaks!
Šaubos, vai tas patīk boksa supersērijas organizētājam. Nav viegli pārdot maču, kur neviens, ne otrs nav lecīgs gailis.

  -2 [+] [-]

, 2018-01-02 15:59, pirms gada
zaxx rakstīja: Olimpiskais čempions viņš nav smagsvaros, smagsvari vispār nav olimpiādē. Tikai amatieri 3 raundi pa 2 minūtēm laikam..
Par izredzēm, domāju Briedi gaida pirmais zaudējums, profesionālajā karjerā.
Beidzot kādi prātīgi komentāri. Mūsējais noteikti nav favorīts šajā cīņā, un lielākai daļai to ir te jāsāk apzināties.

  +3 [+] [-]

, 2018-01-02 16:12, pirms gada
Šī būs tiešām interesanta cīņa. Pēc stila un boksa kvalitātes liekas, ka Usiks ir pārāks, bet, tai pat brīdī, mēs redzam, ka Mairis prot uzvarēt grūtas, neērtas cīņas. Viņš ir pietiekami gudrs un pacietīgs, spēj pielāgoties, iespējams, ka mēs drīzumā redzēsim Maira spēju izmantot samērā netīru boksu, jo tīrajā boksā Usikam būs priekšrocības. Kas zin, vairāki spēcīgi sitieni korpusā, ja izdosies sasiet Usiku un pastrādāt ar viņu pie virvēm vai stūrī un tad arī rezultāts paliek pavisam neparedzams.

  +2 [+] [-]

, 2018-01-02 16:15, pirms gada
spekjiss rakstīja: kāds te sakars amatieru turnīram ar profesionāļu cīņu?
nu šobrīd šis arguments nestrādā, Usiks sevi jau pietiekami parādījis profesionālajā boksā, lai vairs nevarētu teikt, ka viņš nepelnīti tiek vērtēts ļoti augstu. Viņš pārliecinoši uzvarēja Huku, uzvarēja Glovacki, kurš arī nav nekāds peramais, tas liek domāt, ka ar boksa iemaņām viņam viss ir labākajā kārtībā.

  -1 [+] [-]

, 2018-01-02 16:24, pirms gada
Samērā netīrs bokss var būt ļoti efektīvs:
https://www.youtube.com/watch?v=rJw...

     [+] [-]

, 2018-01-02 16:34, pirms gada
M rakstīja: Samērā netīrs bokss var būt ļoti efektīvs:
https://www.youtube.com/watch?v=rJwCWO0EhJA
nu nē, šitas ir kaut kas mazliet savādāks. Domāju, ka tik netīri Mairis neboksēs, bet visādas pieturēšanas, kāršanās virsū, grūstīšana pa starpai mēģinot izdarīt sitienus korpusā vai kādu smuku aperkotiņu, tas gan būtu iespejams, pat ļoti vēlams.

  -2 [+] [-]

, 2018-01-02 16:55, pirms gada
Protams vienmēr esmu par mūsu sportistiem, bet diemžēl liekas, ka šoreiz Briedim atņems WBC jostu... Usiks tomēr ir ļoti atlētisks, ātrs un aktīvs boksējot, bet kamēr Briedis reizēm ringā šķiet pasīvs un lēnīgs gaidot viena, divu, trīs counterpunch'u izdevību. Pret Usiku to var arī nesagaidīt, jo līdz tam jau vari tikt noslānīts.
Ceru, ka kļūdos un būs liels prieks, ja Briedis papildinās jostu kolekciju

  -3 [+] [-]

, 2018-01-02 17:09, pirms gada
spekjiss rakstīja: kāds te sakars amatieru turnīram ar profesionāļu cīņu?
Paprasi pašam Muhamedam - viņš arī savulaik uzvarēja šo, tavuprāt, nožēlojamo turnīru Pokemons. Uz papīra arī Bolts līdz karjeras beigām bija amatieris.

  -1 [+] [-]

, 2018-01-02 17:27, pirms gada
Klausoties spečuku komentārus liekās ka Mairim ir maz izredžu.Šjā sakarā gribētos atzīmēt divas lietas.1.Pirmo reizi Mairis nebūs favorīts ,Psiholoģiski sportā tas bieži nospēlē lielu lomu.2.Neviens nezin kāds būs Mairis ja cīņa aizies viņam nelabvēlīgā gultnē...

  +1 [+] [-]

, 2018-01-02 17:41, pirms gada
Kepkas te raksta, ka Usiks ir ātrs, bet viņam nav pretī bijis tik ātrs kā Briedis! Usikas nevarēs visu laiku sist kā Huku, jo Briedis jau uzreiz dos pretīm un Usikam būs jāpadomā vairāk par aizsardzību.

  -2 [+] [-]

, 2018-01-02 17:49, pirms gada
Nesajauc ringus tā domājot...

  +2 [+] [-]

, 2018-01-02 17:52, pirms gada
Divu cienījamu vīru tikšanās. Ļoti netipiski korekti boksa pasaulei, un tas liek cienīt abus šī mača bokserus. Priekā!

  +2 [+] [-]

, 2018-01-02 17:59, pirms gada
Usikam gandrīz nav vājo vietu. Lai šādu pretinieku uzvarētu būs jāpārspēj pašam sevi... nesaku ka tas Mairim nav iespējams, šis būs spēcīgākais pretinieks kāds Mairim ir bijis, virsotne

  -1 [+] [-]

, 2018-01-02 18:21, pirms gada
Man gan liekas ka Briedis Latvijas Rokijs.....Usiku sadauziis kaada 10.raunda kritiis Usiks.....Mairim sitiens ir loti labs

  -3 [+] [-]

, 2018-01-02 19:08, pirms gada
Lai Brieza kungs neapvainojas , net ta bus viņa leilaka cina , izredzes Usikam ir daudz lielakas , lai nepavainojas Latvijas lidzjuteji , olimpiskais cempions , pasaules cempions , japiezimee , ka Maiks Taisons , zaudeja nakosajam olimpiskajam cempionam , par tiesibam atrasties olimiade Losangeles , nelolojiet ceribas , tev ir niecigas ceribas Briedim

  +2 [+] [-]

, 2018-01-02 19:24, pirms gada
Divi boksa džentlmeņi..manuprāt izredzes 50/50 .

  +2 [+] [-]

, 2018-01-02 20:11, pirms gada
Zoom Mode rakstīja: Lai Brieza kungs neapvainojas , net ta bus viņa leilaka cina , izredzes Usikam ir daudz lielakas , lai nepavainojas Latvijas lidzjuteji , olimpiskais cempions , pasaules cempions , japiezimee , ka Maiks Taisons , zaudeja nakosajam olimpiskajam cempionam , par tiesibam atrasties olimiade Losangeles , nelolojiet ceribas , tev ir niecigas ceribas Briedim
Moš Briedim uzreiz paņemt tehnisko zaudējumu? Viņš nav ne reizi zaudējis un Huku cik atminos viņš uzvarēja ne zaudēja. Nav arī zaudējis Usikam iepriekš. Kur jūs sagrābstāt šitās muļķības? Izredzes 50/50.

  +1 [+] [-]

, 2018-01-02 20:25, pirms gada
Redzot Maira vs Pereza cinu , tad es neredzu nevienu iemeslu but parliecinatam par Maira uzvaru.

  -2 [+] [-]

, 2018-01-02 20:40, pirms gada
RealT rakstīja: Divi boksa džentlmeņi..manuprāt izredzes 50/50 .
Mājas sienas palīdzēs.

  -1 [+] [-]

, 2018-01-02 20:49, pirms gada
Vienā no Maira iepriekšējām cīņām TV komentētāji, bijušie bokseri teica, ka Mairis ir salīdzinoši vājš kājās!

     [+] [-]

, 2018-01-02 21:49, pirms gada
kas par vaaju naaciju mes esam. kas ta par domasanu - oi Usiks ir atrs,
atletisks. Gan jau ka Mairis zaudes. pirmam kartam Mairim ir tads skillsets kads nevienam Usika pretiniekam nav bijis. otram kartam Mairis var pielagoties jebkuram pretiniekam. Usiks tik smuki nedancos apkart.

  +1 [+] [-]

, 2018-01-02 22:31, pirms gada
Ja Usiks atļaus Mairim ieiet klinčos tad Mairim ir iespējas. Bet tā Usiks ir no distances ātrāks un pēc punktiem mierīgi var paņemt.

  +1 [+] [-]

, 2018-01-03 01:08, pirms gada
Ko jūs varat visu laiku d**st par Maira izredzēm. Katrs mačs ir savādāks, šajā limenī visi ir puslīdz vienādi meistarības līmenī, visu izšķir taktika, pacietība un psiholoģija. 50/50

  -1 [+] [-]

, 2018-01-03 01:25, pirms gada
Tak visi ir pārmīzuši jēgu it kā pašiem būtu jācīnās...

     [+] [-]

, 2018-01-03 01:43, pirms gada
Ernijzz rakstīja: Paprasi pašam Muhamedam - viņš arī savulaik uzvarēja šo, tavuprāt, nožēlojamo turnīru
Ko tieši tam Muhamedam prasīt? Vai bija grūti uzvarēt to turnīru 18 gadu vecumā?
Saprastu, ja viņš nebūtu uzvarējis, tad būtu viņam kaut kas tur jāprasa.

  +1 [+] [-]

, 2018-01-03 06:30, pirms gada
Nedomāju ka tā ir vājuma pazīme ja reāli skaties uz lietām nevis tikai tupi fano. Pamats tam ir abu šo bokseru pēdējās cīņas. Mairim galvenais būs "izdzīvot" pirmos raundus, un tad jau redzēs. Būs jāmeklē iespējas aizķerties
1 2 43 komentāri