Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Hejs: "Fināla gongu Beljū nesadzirdēs"

Jānis Pārums

Hejs: "Fināla gongu Beljū nesadzirdēs"
Tonijs Beljū un Deivids Hejs

Bijušais pasaules čempions boksā divās svara kategorijās brits Deivids Hejs (28-3, 26KO) ir pārliecināts, ka revanša cīņā pret savu tautieti Toniju Beljū (29-2-1, 19KO) izcīnīs priekšlaicīgu uzvaru.

Jāatgādina, ka pirmā abu bokseru cīņa 2017.gada martā noslēdzās negaidīti ar Beljū uzvaru – cīņas pirmajā pusē aktīvāks un pārliecinošāks bija Hejs, taču cīņas vidū viņš guva savainojumu, kapitulējot ar tehnisko nokautu 11. raundā. Revanša cīņa norisināsies 5.maijā.

"Es paļaušos uz savu ātrumu, precizitāti un pareizu laika izvēli [kad izdarīt pareizos lēmumus]. Iespējams, ka uzvara nebūs ātra, varbūt tā tiks gūta noslēdzošajos raundos. Taču tas būs nokauts vai tehniskais nokauts. Var gadīties pat tā, ka Beljū treneris izmetīs dvieli ringā. Lai kā tur būtu, Tonijs nedzirdēs fināla gongu. Esmu drošs, ka mēs abi būsim labāki nekā pirmajā cīņā. Toreiz es biju pārāk nikns. Šoreiz jūs ieraudzīsiet Tonija Beljū beigās," sacīja Deivids Hejs.

Vienlaikus Hejs ieminējās arī par savas karjeras beigām: "Tas ir smags fakts – pat, ja uzvarēšu Beljū, taču ringā neizskatīšos pietiekami pārliecinoši, beigšu karjeru. Man jau ir 37 gadi, drīz būs 38. Ja cīņa no manas puses nebūs skatāma, pielikšu punktu. Ja zaudēšu, tad beigšu karjeru pavisam noteikti."

"Uzskatu, ka esmu labākajā formā daudzu gadu laikā," uzsvēra Hejs, tiesa, šādi paziņojumi no viņa bijuši arī iepriekš. "Mans pēdējais nopietnais pretinieks bija Dereks Čisora 2012.gadā. Pēc atgriešanās pretinieki, ar ko cīnījos, man neizdarīja nevienu vērā ņemamu sitienu. Tāpēc uzskatu, ka es sevi pārvērtēju [pirms cīņas ar Beljū] – man šķieta, ka es būšu tikpat labs kā 2012.gadā."

Savukārt Tonijs Beljū izteicies, ka sestdien viņš pieliks treknu punktu Heja karjerai: "Sestdien viss beigsies. Patiešām. Es ar Heju izdarīšu tieši to pašu, ko izdarīju pirmajā cīņā. Deivida Heja karjera tiks noslēgta ar sakāvi."

Tāpat Beljū izteicās, ka nebūt neuzskata sevi par labāko, norādot, ka bijuši daudz izcilāki bokseri, piemēram, Vladimirs Kļičko, kurš savulaik pieveica Heju pēc punktiem. Taču Beljū uzsvēra: "Vladimirs ar Heju neizdarīja to, ko es izdarīju".

Pats Beljū karjerai punktu pielikt negrasās un ne reizi vien izteicies, ka vēlētos aizvadīt cīņu ar Pasaules boksa Supersērijas uzvarētāju pirmajā smagajā svarā. Jāatgādina, ka par Supersērijas titulu cīnīsies ukrainis Oleksandrs Usiks, kurš pusfinālā pārspēja latvieti Mairi Briedi, un krievs Murats Gasijevs.

Heja un Beljū revanša cīņai bija jānotiek jau 2017.gada decembrī, taču tā tika atcelta Heja kārtējā savainojuma dēļ.

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2018-05-02 06:46, pirms 10 mēnešiem
Tautietis, -tieši tā arī bildē izskatās.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2018-05-04 10:03, pirms 10 mēnešiem
Kur varēs vērot cīņu tiešraidē? Ir kādam idejas?

     [+] [-]

, 2018-05-04 10:05, pirms 10 mēnešiem
Kur varēs redzēt tiešraidi?