Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Zeps: "Lielākais izaicinājums ir atrast treneri, kurš pielāgosies Brieža grafikam"

Jānis Freimanis

Zeps: "Lielākais izaicinājums ir atrast treneri, kurš pielāgosies Brieža grafikam"
Mairis Briedis
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Latviešu boksera Maira Brieža pārstāvis Raimonds Zeps sarunā ar Sportacentrs.com izteicās, ka šobrīd galvenais izaicinājums ir atrast treneri, kurš būtu gatavs pielāgoties Brieža nometņu grafikiem.

Jaunajā "Sporta Avīzes" numurā Mairis Briedis intervijā atklāj, ka viņa treneris Sandis Kleins turpmāk vairs nebūs pilna laika treneris, tādējādi viņš ir jauna trenera meklējumos. Intervijā Mairis pastāstīja arī to, ka tuvākajā laikā pie viņa ieradīsies kāds treneris no Ukrainas. Zeps šodien apliecināja, ka minētais treneris tagad strādā ar Briedi, tomēr par turpmāko sadarbību pašlaik skaidrības neesot.

"Lielākais izaicinājums ir atrast treneri, kurš būs gatavs pielāgoties Maira treniņnometņu vietām un laikiem. Lielākā daļa labo treneru jau strādā savās sporta zālēs ar saviem sportistiem," skaidro Zeps. "Tomēr tā nav neiespējamā misija. Galvenais ir atrast labu speciālistu."

Zeps uzsver, ka sadarbība ar Kleinu turpināsies un viņš joprojām paliks komandā, par ko priecīgs esot arī Briedis. Taču skaidrs, ka Kleins vairs nebūs kopā ar Mairi katrā treniņā.

Jāpiebilst, ka ar pašu Kleinu Sportacentrs.com pagaidām nav izdevies sazināties.

  -2 [+] [-]

, 2018-03-01 14:43, pirms gada
Es sitaas dienas esmu uz slimibas lapas, esmu diezgan briivs. Varu arii pielagoties. Briedi PM me

  -1 [+] [-]

, 2018-03-01 14:53, pirms gada
Es arī it kā varētu...

  +1 [+] [-]

, 2018-03-01 15:46, pirms gada
Šindleru Jēkabs rakstīja: Es arī it kā varētu...
par boksa maisu piestrādāt?

     [+] [-]

, 2018-03-01 17:31, pirms gada
Цeны нa элeктpoэнepгию пocтoяннo pacтут, но ecть спoсoб плaтить нa 50% мeньшe! Узнaл об этoм лaйфxaке в cтaтьe oпытнoго инжeнepa-элeктpика ЛЕГАЛЬНАЯ ЭКОНОМИЯ ЭЛЕКТРОЭНЕРГИИ - РЕАЛЬНА! и пoльзyюсь ужe пoл гoдa! Этo лerальнo, coветую вceм, ктo нe xoчeт пepeплачивать!