Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0
Agris Suveizda

Briedim pēc lielās cīņas pret Usiku jāmeklē jauns treneris

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis intervijā žurnālam "Sporta Avīze" atklājis, ka Sandis Kleins pēc Brieža zaudējuma Supersērijas pusfinālā pret Oleksandru Usiku nolēmis paiet malā un vairs nebūt viņa treneris pilna laika režīmā.

Briedim pēc lielās cīņas pret Usiku jāmeklē jauns treneris
Sandis Kleins un Mairis Briedis
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

"Ja godīgi, biju domājis, ka būs lielāka kritika no līdzjutējiem – no tautas. Taču izrādījās citādi, tauta nesalūza. Tā, kas salūza, bija mana komanda. Precīzāk – ilgu laiku ierastā lietu kārtība tajā, kā rezultātā man tagad jāizkāpj no komforta zonas un kaut kas atkal jāsāk no jauna. Jo Sandis vairs nebūs ar mani kopā simts procentus laika. Tagad esmu jauna trenera meklējumos," intervijā saka Mairis Briedis.

"Nezināju [ka viņš pieņems šādu lēmumu]. Kā ir, tā ir. Viņam ir savi argumenti. Bija mēģinājumi pārliecināt viņu mainīt šo lēmumu, taču tas neizdevās ne man, ne mūsu kopējiem paziņām," atklāj Briedis. "Viņš ir pieņēmis lēmumu, ko es cienu. Pats esmu nolēmis, ka trīs četrus gadus vēl profesionāli boksēšu, līdz ar to vienkārši jāiet uz priekšu ar jauno situāciju. Šajā brīdī, kad beidzot sasniegta "top" līmeņa boksera latiņa, beigt karjeru - tas būtu neprāts. Tas, ko pateicu televīzijā,- ka uzvaras gadījumā būtu licis punktu -, bija kaut kāds dīvains pārpratums. No rīta vēl nebiju īsti pamodies, droši vien tāpēc sāku tur gvelzt visādas muļķības…"

"Esmu nospraudis sev mērķi. Un ar pēdējiem notikumiem – tikai kļuvis spēcīgāks. Kāds domā, ka tieši pretēji – ka guļu zemē un šis ir īstais brīdis mani nomīt. Taču viņš rūgti maldās. Ir tāds teiciens – kas mūs nenogalina, padara mūs spēcīgākus. Es ar komandu dodos uz priekšu, un tagad pirmais uzdevums ir atrast labu treneri, kurš spēs mani pilnveidot," teic Briedis. "Ir šādas tādas idejas, nākamnedēļ atbrauks viens treneris no Ukrainas. Man pašam jau vien tas jādara, neviens cits manā vietā viņu netestēs. Taču jāsaprot, ka jebkuram labam trenerim ir savi audzēkņi, kurus viņš nevar pamest. Tas nozīmētu, ka man jābrauc pie viņa – kas savukārt būtu ļoti apgrūtinoši. Man ir ģimene, kas būtu jāņem līdzi, tajā pašā laikā bērni mācās Rīgā, un šāda skraidīšana… Skatīsimies. Šobrīd mērķis ir mēģināt atrast kādu, kurš būtu gatavs braukt strādāt šeit. Melotu, ja teiktu, ka Sanda lēmums nav radījis problēmas. Taču tā tam acīmredzot bija jānotiek."

Izmantotie resursi:
"Sporta Avīze", 2018. gada marta numurs

 

2018-03-01 10:15

Nākamais: "Thunder" 0,3 sekundes līdz beigām izlaiž uzvaru, tomēr priecājas pagarinājumā