Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:2539, Did:0, useCase: 0
Zaurs Džavadovs. Ekrānšāviņš no video

Džavadovs: "Ja Usiks boksa taktikā ir profesors, tad Dortikoss ir trešās klases skolnieks"

Latvijas kikbokseris Zaurs Džavadovs, WKN starptautiskā čempiona jostas īpašnieks, intervijā „BetsafeSports” dalījās viedoklī par Maira Brieža un Juniela Dortikosa gaidāmo cīņu Pasaules boksa Supersērijas finālā. Zaurs norādīja, ka cīņas norises vietas pārcelšanai nevajadzētu atstāt nekādu lielu efektu uz abu bokseru noskaņojumu, jo abi ir pārāk lieli profesionāļi, lai ļautu tam iespaidot cīņu. Savukārt par Dortikosa cīņas stilu Džavadovs izteicās kritiski, norādot, ka tas ir visai vienkāršs un pārsvarā sastāv no diva veida sitieniem. „Taktiskajā ziņā Briedim šai vajadzētu būt vienkāršai cīņai,” sacīja Zaurs, kritiski salīdzinot Dortikosa tehnisko varējumu ar vienu no iepriekšējiem Brieža pretiniekiem Oleksandru Usiku, vienīgo, kurš profesionālajā boksā pārspējis Briedi. Tiesa, Zaurs arī norādīja, ka kopš iepriekšējām cīņām pagājis ilgs laiks un Dortikosam bijušas iespējas sagatavot pārsteigumus savā sniegumā boksa ringā, un Briedim ar šādu iespēju jārēķinās.Skaties boksa cīņas tiešraidi starp Mairi Briedi un Junielu Dortikosu Go3!

Vai Lietuvas fani domā, ka Valančūns ir "labākais"?

Viktorijas Kamazas trešajā "Betsafe" blogā no Ķīnas, kur norisinās Pasaules kausa izcīņa basketbolā, tiek apskatīta Lietuvas un Austrālijas spēle, kā arī noskaidroti svarīgi jautājumi pie Lietuvas izlases līdzjutējiem.

Par Pasaules kausa arēnu Ķīnā un mini intervijas ar Saboni un Valančūnu

"Betsafe" piedāvā otro vlogu no Pasaules kausa basketbolā norises vietas Ķīnā, kur Viktorija Kamaza iepazīstina ar "Dongguan" arēnu un mediju ikdienu tajā, apskata Lietuvas un Kanādas izlašu spēli, kā arī pēc spēles uzklausa Lietuvas basketbola zvaigžņu Domanta Saboņa un Jona Valančūna viedokļus. Video: https://www.youtube.com/channel/UCz...
1

Kādus panākumus Lietuvas līdzjutēji gaida no savas izlases Ķīnā?

Sporta totalizators "Betsafe" piedāvā vlogu no Ķīnas, kur risinās Pasaules kausa finālturnīrs basketbolā. Viktorija Kamaza klātienē apmeklēja Lietuvas un Senegālas izlašu spēli un uzrunāja Lietuvas līdzjutējus, izjautājot par turnīra cerībām un vēlmēm. Video: https://www.youtube.com/channel/UCz...
Zaurs Džavadovs. Foto: Vladislavs Proškins/F64

Džavadovs: "Glovackis pret Briedi būs super motivēts"

Podkāstā "FaceOff" šoreiz pie Kaspara Dvinska un Toma Prāmnieka viesojās kikbokseris Zaurs Džavadovs, kurš dalījās savos iespaidos par gaidāmo Maira Brieža un Kšištofa Glovacka cīņu, uzsverot šī Supersērijas pusfināla lielo nozīmi abiem bokseriem.

"FaceOff" speciālizlaidumu noslēgumā diskusija ar bukmeikeru par PČ pārsteigumiem

Podkāstam "FaceOff" šis ir pēdējais speciālizlaidums, kas veltīts pasaules čempionātam hokejā, un šoreiz Kaspars Dvinskis un Toms Prāmnieks uz diskusiju aicinājuši "Betsafe" pārstāvi Valteru Rozmani, apspriežot PČ prognozes un iznākumus.
4

"FaceOff": sāpīgākie un rūgtākie PČ momenti un domas par pusfināliem

Podkāsts "FaceOff" piedāvā savu desmito speciālizlaidumu par pasaules čempionātu hokejā, un šoreiz Kaspars Dvinskis un Toms Prāmnieks atskatās uz ceturtdaļfinālu spēlēm, novērtē Šveices hokeja sirdssāpes un salīdzina tās ar citu čempionātu sāpīgākajiem brīžiem, kā arī sadarbībā ar "Betsafe" sniedz ieskatu pusfinālu spēļu prognozēs.

"FaceOff" ar Herbertu Vasiļjevu: par uzvaru pār norvēģiem un visu čempionātu

Latvijas hokeja izlase savā pēdējā spēlē uzvarēja Norvēģiju ar 4:1, komanda devusies mājās, bet pasaules hokeja čempionāts turpinās, bet pie "FaceOff" podkāsta šodien ciemos šī čempionāta hokeja balss - Herberts Vasiļjevs. Kā viņam iet Vācijā, ko viņš domā par mūsējiem un vēl citi interesanti stāsti par Latvijas hokeju, par to šoreiz mūsu "FaceOff" podkāsta sērijā.
1

"FaceOff" diskusija ar skatītājiem: ko vēlamies redzēt mačā pret Norvēģiju?

"Faceoff" diskusija ar skatītājiem pēc Latvijas - Zviedrijas spēles. Kas notika, cik pietrūka līdz uzvarai, un kādas likmes Faceoff skatītāji vēlas redzēt pirms Latvijas - Norvēģijas mača - viss tika apspriests jaunajā epizodē.
2

"FaceOff" speciālizlaidums: ceturtdaļfināla sapnis vēl iespējams?

Sestdienas spēle pret Krieviju pēc laba Latvijas hokeja izlases sākuma Boba Hārtlija vadītā izlase tomēr nespēja noturēt pārsvaru un ar 1:3 zaudēja Krievijas izlasei. Ceturtdaļfināla sapnis vēl joprojām iespējams? Par to tad šajā "FaceOff" podkāsta sērijā, kas sadarbībā ar "Betsafe" ir jau septītais speciālizlaidums par godu pasaules čempionāta norisei.

"FaceOff": Dvinskis un Celmiņš par spēli pret Krieviju un gaišo nākotni 2021. gadā

Podkāsta "FaceOff" speciālizlaidumu sērija, kas sadarbībā ar "Betsafe" veltīta pasaules čempionātam hokejā, turpinās ar kārtējo raidījumu, kurā kopā ar Kasparu Dvinski šoreiz ir portāla Sportacentrs.com redaktors Jānis Celmiņš. Tiek izrunāta spēle pret Čehiju, kas Latvijai praktiski laupīja izredzes uz ceturtdaļfinālu, taču teorētiski vēl visu var labot - jāizdara tik tādi sīkumi kā jāpieveic šodien Krievija un parīt Zviedrija. Podkāstā plašāk par to, ko sagaidīt no mača pret Krieviju.

"FaceOff": piepildītā prognoze, Gudļevskis MVP un vai Grigals debitēs?

Podkāsta "FaceOff" speciālizlaidumā, kas sadarbībā ar "Betsafe" veltīts pasaules hokeja čempionātam, šoreiz tiek runāts par to, kā Toma Prāmnieka un Kaspara Dvinska izveidotā likme - Latvija aizvadīs vismaz vienu sauso spēli šajā PČ - piepildījās vakardienas mačā pret Itāliju. Uzvarēts tika 3:0, tika izdarīti tik daudzi metieni, bet vārtu jūras tomēr iztrūka. Kas īsti notika un ko sagaidīt tālāk, par to šajā raidījumā. Kā arī nedaudz par šautriņām.
5

"Faceoff" speciālizlaidums: Latvijas izlasei apsteigt Šveici tagad būs ļoti grūti

Podkāstā "FaceOff' pasaules čempionāta ceturtajā speciālizlaidumā, kas tapis ar "Betsafe" atbalstu, Toms Prāmnieks un Kaspars Dvinskis analizē maču pret Šveici, kurā Latvija svētdienas vakarā tomēr zaudēja ar 1:3 un sarežģīja savu situāciju grupas tabulā. Kādas ir latviešu iespējas apsteigt Šveici un citas konkurentes, kādi varianti pastāv šajā apakšgrupā un vēl vairākas aktuālās PČ lietas - par to visu šajā podkāstā.
1

"FaceOff" PČ 2019: atskaņas no uzvaras pār Austriju un latviešu izcilie metieni

Podkāsta "FaceOff" PČ speciālizlaidumi turpinās ar Toma Prāmnieka un Kaspara Dvinska atskatīšanos uz Latvijas hokeja izlases veiksmīgo turnīra ievada, ar 5:2 pieveicot Austriju, kā arī uzmanība tiek pievērsta jau šī vakara pretiniecei Šveicei, kas būs jau daudz draudīgāks šķērslis. Podkāsts sagatavots sadarbībā ar "Betsafe".
2

"FaceOff" PČ 2019 speciālizlaidums: ko sagaidīt no spēles Latvija pret Austriju?

Podkāsts "FaceOff" sadarbībā ar "Betsafe" laidis klajā savu otro speciālizlaidumu par godu pasaules čempionātam hokejā, ko šodien sāks arī Latvijas izlase, sacenšoties ar Austriju. Podkāsta dalībnieki Toms Prāmnieks un Kaspars Dvinskis gaišā noskaņojumā vērtē Latvijas izlases iespējas un izredzes, kā arī izķidā pieejamās prognozes.
3

"FaceOff" speciālizlaidums: Prāmnieks un Brože ieskatās pasaules čempionāta prognozēs

Podkāsta "Faceoff" speciālizlaidums, kas tapis sadarbībā ar "Betsafe", šoreiz ir par hokeju, protams, pasaules čempionātu Slovākijā, kurā Toms Prāmnieks uz diskusiju aicinājis Sportacentrs.com hokeja žurnālistu Ulvi Broži, kurš vēl pirms došanās uz Slovākiju dalījās viedoklī par gaidāmajām spēlēm, favorītēm un nefavorītēm un prognozēm par turnīru. Podkāsts arī nākamo divu nedēļu laikā piedāvā speciālizlaidumus saistībā ar maija karstāko tēmu Latvijas sportā.
5

Pātelainens: "Cienu Horvātiju, bet jau pirms turnīra zeltu paredzēju Francijai"

Šodien pienāks gals Pasaules kausa finālturnīram Krievijā un arī raidījumam „Gols! Uj, Štanga!”, kura pēdējā epizodē studijas eksperti Miksu Pātelainens, Latvijas futbola izlases galvenais treneris, un Edmunds Novickis, Sportacentrs.com žurnālists, kopā ar raidījuma vadītāju Edgaru Buļu un „Betsafe” bukmeikeri Valteru Rozmani pievērsa uzmanību turnīra kulminācijas brīdim – finālspēlei starp Franciju un Horvātiju. Futbola sarunas aizvirzījās arī pie Pātelainena darba pieredzes un personības, Latvijas futbola izlases rezultātiem un potenciāla, un Edgars Buļs salīdzināja somu treneri ar labu skotu viskiju. Materiālu piedāvā Vinnē kopā ar Betsafe - sporta totalizators,...
5

"Gols! Uj, Štanga!": Bronzas spēles epizode ar Latvijas izlases treneri Pātelainenu

Raidījuma „Gols! Uj, Štanga!” priekšpēdējā epizodē studijas vadītājs Edgars Buļs sev blakus pie diskusiju galda aicinājis Sportacentrs.com žurnālistu Edmundu Novicki un Latvijas futbola izlases galveno treneri Miksu Pātelainenu, apspriežot gan konkrēti šodienas bronzas spēli starp Angliju un Beļģiju, kā arī Pasaules kausa notikumus kopumā. Savukārt ierastais studijas dalībnieks komiķis Rūdolfs Kugrēns bija pārtraucis savu dalību raidījumā kāda pavisam vienkārša iemesla dēļ. Materiālu piedāvā Vinnē kopā ar Betsafe - sporta totalizators,...
3

Verpakovskis: "Mana sirds ir par Liepāju un Horvātiju"

Raidījuma "Gols! Uj', Štanga!" Pasaules kausa pusfinālu izlaidumā studijā kopā ar Edgaru Buļu, Rūdolfu Kugrēnu un "Betsafe" bukmeikeri Valteru Rozmani bija ieradies Latvijas futbola dzīvā leģenda Māris Verpakovskis, futbola kluba "Liepāja" prezidents un Latvijas Futbola federācijas viceprezidents. Studijā tika apspriests 11. jūlija mačs starp Angliju un Horvātiju, kurš noskaidros vienu no negaidītajām finālistēm Pasaules kausā, un Verpakovskis neslēpa, ka savas simpātijas velta Horvātijas valstsvienībai.Materiālu piedāvā Betsafe
3

Verpakovskis: "Francijas un Beļģijas spēle būs kā saldais ēdiens futbola līdzjutējiem"

Raidījuma "Gols! Uj', Štanga!" Pasaules kausa pusfinālu izlaidumā studijā kopā ar Edgaru Buļu, Rūdolfu Kugrēnu un "Betsafe" bukmeikeri Valteru Rozmani bija ieradies Latvijas futbola dzīvā leģenda Māris Verpakovskis, futbola kluba "Liepāja" prezidents un Latvijas Futbola federācijas viceprezidents. Verpakovskis atklāja izlasi, kurai viņš pusfinālā jutīs līdzi visvairāk, dalījās viedoklī par Horvātijas izlases spēlētāja un delegācijas dalībnieka publicēto video ar atbalsta izteikšanu Ukrainai, kā arī liela uzmanība studijā tika veltīta desmitā jūlija pusfinālam starp Beļģiju un Franciju.Materiālu piedāvā Betsafe.lv