Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:371, Did:0, useCase: 0
Bendžamins Keizers. Foto: MLive.com

Latviešu izcelsmes beisbolists Keizers pievienojas slavenajai "Yankees"

Latviešu izcelsmes beisbolists Bendžamins Keizers parakstījis līgumu ar vienu no slavenākajiem "Major Baseball League" klubiem Ņujorkas "Yankees".
Donalds Tramps. Foto: AP/Scanpix
48

Tramps kritizē "Redskins" un "Indians", kas apsver savu nosaukumu maiņu

ASV prezidents Donalds Traps kritizē Nacionālās futbola līgas (NFL) klubu Vašingtonas "Redskins" un Augstākās beisbola līgas (MBL) vienību Klīvlendas "Indians", kas apsver savu nosaukumu maiņu, ietekmējoties no protestiem pret rasu diskrimināciju.
Deivids Praiss
Foto: ZUMA/Scanpix

Praiss, Hernandezs atsakās piedalīties 2020. gada MLB sezonā

Losandželosas "Dodgers" metējs Deivids Praiss un viņa amata brālis Felikss Hernandezs, kurš pārstāv Atlantas "Braves" komandu, Covid-19 pandēmijas dēļ ir atteikušies piedalīties 2020. gada Augstāko beisbola līgu (MLB) sezonā.
Klīvlendas komandas "Chief Wahoo" logo
Foto: AP/Scanpix
7

Klīvlendas "Indians" pārskatīs savu 105 gadus veco nosaukumu

Augstāko beisbola līgu (MLB) komanda Klīvlendas "Indians" ir paziņojusi, ka plāno konsultēties ar Ziemeļamerikas pamatiedzīvotāju pārstāvjiem, lai, iespējams, mainītu komandas nosaukumu.
Delino Dešīldss
Foto: AP/Scanpix

Pirmajā Covid-19 testā 31 MLB spēlētājam pozitīvi rezultāti

Vakardien Augstāko beisbola līgu (MLB) komandas sāka gatavošanos 2020. gada sezonai un jau pirmajā spēlētāju Covid-19 testēšanas reizē atklāts 31 pozitīvs gadījums.
Maiks Trauts
Foto: GETTY IMAGES/Scanpix

MLB zvaigzne Trauts šaubās par dalību 2020. gada sezonā

Augstāko beisbola līgu (MLB) kluba Losandželosas "Angels" zvaigzne un trīs reizes par Amerikas līgas līgas vērtīgāko spēlētāju atzītais Maiks Trauts pašlaik nav pārliecināts par to vai piedalīsies 2020. gada sezonā.
Foto: AP/Scanpix

ASV atceļ zemāko beisbola līgu sezonu

Profesionālo beisbola līgu asociācija, kas pārrauga visu līmeņu ASV zemāko līgu beisbolu, šodien paziņoja, ka 2020. gadā nevienā no līgām mači netiks aizvadīti.
Aiens Desmonds
Foto: AP/Scanpix

Vairāki MLB spēlētāji atsakās piedalīties 2020. gada sezonā

Lai arī Augstāko beisbola līgu (MLB) vadība un spēlētāju arodbiedrība (MLBPA) ir vienojušās par 2020. gada sezonas norisi, vairāki beisbolisti, sakarā ar augstajiem veselības riskiem, ir paziņojuši, ka gaidāmajā sezonā nepiedalīsies.
Edgars Santana
Foto: AFP/Scanpix

"Pirates" beisbolists iekrīt dopinga testā un būs spiests izlaist otro sezonu pēc kārtas

Augstāko beisbola līgu (MLB) komandas Pitsburgas "Pirates" metējs Edgars Santana ir pieķerts aizliegto vielu lietošanā, kas nozīmē, ka viņam būs jāizcieš 80 maču diskvalifikācija.
Foto: REUTERS/Scanpix

Vienošanās panākta – 2020. gada MLB sezona notiks

Šodien Augstāko beisbola līgu (MLB) vadība un līgas spēlētāju arodbiedrība (MLBPA) pēc trīs mēnešus ilgām sarunām beidzot ir vienojusies par 2020. gada sezonas norises laiku un formātu.