Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:371, Did:0, useCase: 0

MLB vadošais "Home run" atsitējs lieto "Džordana slepeno dzērienu"

MLB vadošais "Home run" atsitējs lieto "Džordana slepeno dzērienu"
Maiks Trauts
Foto: mlb.com

Pašreizējais Augstāko beisbola līgu (MLB) labākais "Home run" atsitējs Maiks Trauts, kurš pārstāv Losandželosas "Angels" komandu, mača laikā viņš tika "pieķerts" lietojot "Džordana slepeno dzērienu".

Maiks Trauts pašlaik ir labākais "Home run" atsitējs visā MLB, jo Losandželosas "Angels" spēlētājs jau deviņas reizes ir raidījis bumbiņu ārpus laukuma. Devīto "Home run" viņš guva iepriekšējā mačā pret Sanfrancisko "Giants". Tieši šī mača laikā Trauts arī tika "pieķerts" lietojot dzērienu, kas viņam ļāva sasniegt šo rezultātu.

Seškārtējais "All Star" mača dalībnieks un divkārtējais Amerikas līgas MVP, kā arī vairāku citu individuālo balvu un rekordu īpašnieks, spēles laikā dzēra "Džordana slepeno dzērienu".

Protams, ka šādā veidā MLB zvaigzne mēģināja izjokot līdzjutējus, jo šis "Džordana slepenais dzēriens" ir atsauce uz 1996. gadā pirmizrādi piedzīvojušo filmu "Space Jam", kurā galvenajās lomās bija viens no visu laiku izcilākajiem basketbolistiem Maikls Džordans, kā arī virkne ar citiem tā laika NBA izcilniekiem.

Jāatgādina, ka "Space Jam" filmā "Džordana slepenais dzēriens" bija nekas cits kā parasts krāna ūdens.

Izmantotie resursi:
https://www.mlb.com/

     [+] [-]

, 2018-04-26 16:55, pirms 9 mēnešiem
Uz pudeles rakstīts "Maikla slepenā manta". Es sliecos domāt, ka tas ir viņa paša īpašais un slepenais dzēriens. No Space Jam aizņemta tikai ideja.