Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:371, Did:0, useCase: 0

"Mariners" iegādājas metēju par vienu dolāru

"Mariners" iegādājas metēju par vienu dolāru

Ernesto Freirī
Foto: usatoday.com

MLB 2017

Aizvadītajā naktī Augstākajās beisbola līgās (MLB) notika rekorddarījums, proti, Teksasas "Rangers" un Sietlas "Mariners" vienojās par metēja Ernesto Freirī pārdošanu, par kuru otrajiem bija jāsamaksā viens ASV dolārs.

Sporta līdzjutēji jau ir pieraduši, ka lielās sporta organizācijas un to pārstāvētās komandas spēlētāju iegādei tērē teju kosmiskas naudas summas, taču vakardien Augstāko beisbola līgu (MLB) komandas Teksasas "Rangers" un Sietlas "Mariners" pierādīja pretējo.

"Mariners" komanda savās rindās ieguva uz maiņu nākošo metēju Ernesto Freirī samaksājot "Rangers" vienībai kompensāciju viena ASV dolāra apmērā.

32 gadus vecais kolumbietis Teksasas komandas sistēmā nonāca šī gada 15. jūnijā, kad "Rangers" ar brīvo aģentu parakstīja zemāko līgu līgumu.

Pa šo laiku Freirī Teksasas komandas rindās piedalījās sešos mačos, kuros gan pārāk labi viņam neveicās – 5.14 vidējo spēlē zaudētie punkti un bilance 0-1. Zemākajās līgās, uz kurām viņš bija nosūtīts vēlāk, gan lietas gāja daudz labāk un septiņās spēlēs viņš vidēji zaudēja vairs tikai 1.42 punktus.

Savas karjeras laikā Ernesto Freirī ir pārstāvējis vairākas MLB komandas Sandjego "Padres", Losandželosas "Angels", Pitsburgas "Pirates", Tampabejas "Rays", Teksasas "Rangers" un nu, iespējams, atzīmēsies arī Sietlas "Mariners" rindās. Tiesa, jāpiebilst, ka 2016. sezonā kolumbietiis nespēlēja, jo pirms sezonas tika atlaists no Filadelfijas "Phillies" rindām, bet vēlāk noslēdza zemāko līgu līgumu ar Ņujorkas "Yankees".

Jāpiebilst, ka, lai arī Kolumbijas izlases spēlētājs tika iegādāts vien par vienu dolāru, viņa alga par sezonu sasniedz 0.535 miljonus ASV dolāru. Tomēr, tā kā lielākā sezonas daļa jau ir pagājusi, "Mariners" vienībai būs viņam jāizmaksā nedaudz virs 160 tūkstošiem ASV dolāru.

Izmantotie resursi:
ESPN: The Worldwide Leader in Sports

Tev jābūt autorizētam,