Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1240, Did:0, useCase: 0

"Bauda sportot Mežaparkā" sezona oficiāli atklāta

Ar trijiem treniņiem šajā nedēļā otrdien, trešdien un ceturtdien oficiāli tika atklāta projekta "Bauda sportot Mežaparkā" sezona. Pirmajā dienā uz sportošanu ieradās nūjošanas piekritēji, trešdien skrituļslidotāji, bet ceturtdien skrējēji. Katru dienu organizētie treniņi piesaistīja ap 50 interesentu.

Ar kārtējo treniņu ceturtdien sākas "Bauda sportot Mežaparkā" Mangaļi mēnesis

2010.gadā pirmo reizi tika realizēt projekts "Bauda sportot Mežaparkā". Šajā ceturtdienā, 12.maijā, turpinot iesākto tradīciju, ar kārtējo skriešanas treniņu uzsākas "Bauda sportot Mežaparkā" jaunā sezona, kuru ievadīs "Mangaļi sportošanas mēnesis".
2

Gatavošanās "Nike Riga Run 2011" sākta ar "Bauda sportot Mežaparkā" pirmajiem treniņiem Mežaparkā

Svētdien, 1. maijā ar dažādām aktivitātēm uzsākta projekta "Bauda sportot Mežaparkā" vasaras sezona, kas kulmināciju sasniegs 28. augustā ar labdarības pasākumu "Nike Riga Run 2011".
Igaunijas labākie  slēpošanas sprinteri Timo Simonlatser un Kein Einaste

"Sportland" Slēpošanas svētkos Mežaparkā startēs Igaunijas izlases slēpotāji

Dalību „Sportland” Slēpošanas svētkos, kas jau šo sestdien 12. februārī notiks Mežaparkā, apstiprinājuši spēcīgie Igaunijas izlases slēpotāji Timo Simonlatser un Kein Einaste, kuri ar labiem rezultātiem regulāri startē Pasaules Kausa posmos. Viņiem konkurenci sastādīs pašmāju slēpotāji Juris Damškalns un Gints Rozenbergs.
1

"Sportland" slēpošanas svētkos sola aizraujošas trases un vērtīgu balvu fondu!

"Sportland” Slēpošanas svētkiem, kas notiks jau šo sestdien 12. februārī Mežaparkā, šobrīd aktīvi tiek gatavotas trases Tautas un Bērnu slēpojumam, kā arī Sprinta distancei. Sacensību uzvarētājiem tiks nodrošināts arī vērtīgs balvu fonds no Slēpošanas svētku sadarbības partneriem Fischer, Red Bull, Sportland un Ziemas Parks.
1

Vēl tikai dažas dienas līdz Sportland slēpošanas svētku startam Mežaparkā!

Turpinot veiksmīgās projekta „Bauda slēpot Mežaparkā” tradīcijas un aicinot baudīt vēl pēdējos ziemas mirkļus, jau 12. februārī Mežaparkā notiks sacensības distanču slēpošanā – Sportland slēpošanas svētki, kurus organizē SIA Sportland sadarbībā ar atpūtas kompleksu „Ziemas Parks” un SIA „Rīgas meži”.

Olimpietis Kristaps Lībietis stāsta, kā gatavoties Sportland slēpošanas svētkiem

Gatavojoties 12. februāra Sportland slēpošanas svētkiem Mežaparkā, piedāvājam Sportland distanču slēpošanas eksperta, olimpieša Kristapa Lībieša ieteikumus

Mežaparkā notiks Sportland slēpošanas svētki

Šī gada 12. februārī Mežaparkā notiks sacensības distanču slēpošanā – Sportland slēpošanas svētki, kurus organizē SIA Sportland sadarbībā ar atpūtas kompleksu „Ziemas Parks” un SIA „Rīgas meži”. Pasākums notiks projekta „Bauda slēpot Mežaparkā” ietvaros.
2

Olimpisko spēļu dalībnieks Kristaps Lībietis māca slēpot Mežaparkā

Distanču slēpošana ir viens no tiem sporta veidiem, kas vispusīgi trenē ķermeni, sagādā gan fizisku slodzi, gan garīgu baudījumu. Slēpot Mežaparkā - tas nozīmē sportošanu svaigā gaisā tepat, Rīgā, pa lieliski sagatavotām klasiskā vai slidsoļa trasēm. Taču nu katram slēpot gribētājam ir iespēja piedalīties organizētos treniņos, saņemt padomus par un ap distanču slēpošanu, tās specifiku un iegūtās zināšanas un prasmes pielietot turpat, trasē.
15

Nike Riga Run 10km

Šodien, 12. septembrī, Rīgā, Mežaparkā, Nike Riga Run 10 km distancē triumfēja Konstantīns Savčuks un Jeļena Ābele un tika uzstādīts jauns Ginesa rekords.
Foto: Sporta attīstības centrs
2

Mežaparkā bauda sportot

Mežaparkā turpinās projekta "Bauda skriet Mežaparkā" attīstība. No šodienas pilnā apjomā darbu ir sācis nomas punkts, kurā par ļoti draudzīgām cenām ir iespējams iznomāt skrituļslidas un velosipēdus. Viss ekipējums ir pilnīgi jauns un ļoti augstas kvalitātes.