Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2933, Did:0, useCase: 0
Autors: Rolands Eliņš

Bjelica: "Nospēlēju kā sūds. Atvainojos visai Serbijai"

Bjelica: "Nospēlēju kā sūds. Atvainojos visai Serbijai"
Nemaņja Bjelica. Foto: imago images / Xinhua/Scanpix

Serbijas izlases basketbolists Nemaņja Bejlica pēc zaudējuma Pasaules kausa ceturtdaļfinālā pret Argentīnu uzņēmās atbildību par neveiksmi, izteica skarbu paškritiku un arī atzīmēja, ka konkrētajā spēlē Argentīna gluži vienkārši bija pārāka.

„Mēs nebijām gatavi šai spēlei,” pēc ceturtdaļfināla teica Nemaņja Bjelica. „It īpaši mentāli. It īpaši tas attiecas uz mani. Uzņemos pilnīgu atbildību par to. Zinu, ka mēs esam komanda, bet kā viens no komandas līderiem... man jāsaka, ka es nospēlēju kā sūds.”

„Vēlos atvainoties visai Serbijai un cilvēkiem, kuri mums ticēja,” turpināja Sakramento "Kings" pārstāvošais Bjelica. „Mēs esam ļoti laba komanda, bet jūs jau zināt, kā tas notiek. Šāda formātā turnīrā tas neko nenozīmē. Varbūt mēs bijām labāka komanda nekā Argentīna, bet viņi parādīja, ka tieši šajā brīdī viņi gribēja uzvaru vairāk.”

„Argentīna bija pelnījusi uzvaru šodienas spēlē,” Bjelica nevēlējās mazināt Argentīnas uzvaras nozīmi. „Par sevi varu teikt, ka mēs esam lielisku cilvēku grupa. Mēs nezaudējām tāpēc, ka bijām iedomīgi vai sadomājāmies, ka esam īpaši. Mēs vienkārši nebijām pareizi sagatavojušies. Varu runāt stundām par to, bet šobrīd šis zaudējums liekas ļoti rūgts.”

Savukārt Argentīnas izlases treneris Serhio Ernandess daudz uzslavu veltīja veterānam Luisam Skolam, kā arī pastāstīja, ka Skola prognozi par tikšanu PK pusfinālā izteicis jau pirms krietna laika: „Pirms kāda gada Skola pēc treniņa vai spēles, tik precīzi neatceros, man teica, ka Argentīna spēlēs PK pusfinālā. Prasīju, vai viņš ir drošs par to, uz ko Skola atbildēja, ka ir pavisam drošs. Tas arī ļoti labi raksturo, kāds cilvēks ir Skola.”

Izmantotie resursi:
https://sportando.basketball/en/arg...
https://www.eurohoops.net/en/fibawc...


, 2019-09-10 18:26, pirms pusgada
Sabas arī savulaik tā nosauca divus Latvijas basketbolistus,kuri nepārstāvēja savas valsts izlasi,bet gan citas.
Bet nu Bjelicas paškritika tiešām grandioza.
, 2019-09-10 18:56, pirms pusgada
Tas ir spēlētājs, kuram līdz kaulam rūp Komandas rezultāti, pāri visam. No mūsu izlašniekiem šādi pateikt drosme būtu tikai Jankam Blūmam. Pārējiem būtu - vienkārši nesanāca. Paškritika ir garā lielu cilvēku īpašība.
, 2019-09-10 19:25, pirms pusgada
Kas ar Džordževiču būs? Dos turpināt darbu viņam?
, 2019-09-10 19:57, pirms pusgada
Kur var uzzināt turnīra tabulu - rangu pēc apdrošināšanas līgumu summas un pārskatu kas tās no kādiem līdzekļiem maksā - sportisti, sponsori, federācija vai nodokļu maksātāji ?
, 2019-09-10 21:19, pirms pusgada
Pazors bļin, kā varēja pret šiem pasēt Te bija jāņem uzvara
, 2019-09-10 21:38, pirms pusgada
Būba rakstīja: Tas ir spēlētājs, kuram līdz kaulam rūp Komandas rezultāti, pāri visam. No mūsu izlašniekiem šādi pateikt drosme būtu tikai Jankam Blūmam. Pārējiem būtu - vienkārši nesanāca. Paškritika ir garā lielu cilvēku īpašība.
Aha, tikai laukumā spēlēja kā lupata bez nekādas atdeves. Es drīzāk teiktu, ka muldēt daži māk, bet ar darbiem ir krietni švakāk.
, 2019-09-10 22:36, pirms pusgada
Tīra treneru kapitulācija!
, 2019-09-11 00:13, pirms pusgada
Gan jau pēc tam uz OS tiks..
, 2019-09-11 00:16, pirms pusgada
Jocīgi vispār,ka Džordževičs to Bjelicu tik daudz izmantoja-viņš arī iepriekšējās spēlēs bija tāds jēls,daudz kļūdījās.Bet ļoti maz izmantoja Radulicu,Marjanoviču,Jokičs tika riktīgi nokausēts..bet tās serbu problēmas..Bjelica spēlē NBA!?Kautkā neticas..
, 2019-09-11 07:38, pirms pusgada
Būba rakstīja: Tas ir spēlētājs, kuram līdz kaulam rūp Komandas rezultāti, pāri visam. No mūsu izlašniekiem šādi pateikt drosme būtu tikai Jankam Blūmam. Pārējiem būtu - vienkārši nesanāca. Paškritika ir garā lielu cilvēku īpašība.
Un Peineram!
, 2019-09-13 07:37, pirms pusgada
sportists-amatieris rakstīja: Un Peineram!
Manuprāt, Peiners sevi pēc spēles šausta ar pātagu arī pēc salīdzinoši labas spēles.