Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Bijušais NBA spēlētājs Mejo ieradies Ķīnā un pievienosies "Flyings Leopards"

Rolands Eliņš

Bijušais NBA spēlētājs Mejo ieradies Ķīnā un pievienosies "Flyings Leopards"
O.Dž.Mejo. Foto: AFP/Scanpix

Viens no Ķīnas spēcīgākajiem basketbola klubiem „Flying Leopards” pavēstījis, ka tam pievienojies Ovintons jeb O.Dž. Mejo. Mejo jau ieradies Ķīnā un atrodas valsts noteiktajā 14 dienu karantīnā.

O.Dž. Mejo Ķīnā ieradās piektdien un uzreiz devās karantīnā, kā to paredz Ķīnas valdības uzstādījumi ārzemniekiem, kas iebrauc Ķīnā. Obligātā karantīna ir 14 dienu garumā, turklāt Ķīnas valdība, sākot ar šodienu, pilnībā aizliegusi ārzemnieku ierašanos valstī.

Pirms Mejo saņems atļauju piedalīties Ķīnas līgas spēlēs, viņam tik un tā būs jāiziet medicīniskās pārbaudes un jānokārto papildus formalitātes ar līgas vadību, ziņo viņa jaunā komanda „Flying Leopards”.

32 gadus vecais Mejo savulaik tika izvēlēts NBA draftā ar augsto trešo numuru, viņš aizvadīja NBA astoņas sezonas, vidēji gūstot 13.8 punktus, taču pēc teicamās debijas sezonas sekoja konstanta lejupslīde. Pirms četriem gadiem Mejo tika izmests no NBA par narkotiku lietošanu. Šobrīd Mejo ir tiesīgs atgriezties NBA, taču kopš 2016. gada šajā līgā vairs nav spēlējis, tā vietā pārstāvot Puertoriko, Taivānas un Ķīnas otrās līgas klubus.

„Flying Leopards” pirms Ķīnas sezonas pārtraukšanas atradās trešajā vietā līgā. Komandu pārstāv arī cits bijušais NBA basketbolists Lenss Stīvensons, kurš savukārt joprojām atrodas ASV. Mejo piesaiste daļēji saistīta ar bažām, ka Stīvensonam varētu nebūt iespēju atgriezties laikā.

Ķīnas basketbola sezonas atsākšanās bija paredzēta aprīļa vidū, ievērojot īpašu karantīnas režīmu, taču šie plāni izjuka, un šobrīd sezonas atsākšanās laiks ir neskaidrs.

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/nba/story/_/id...

     [+] [-]

, 2020-03-29 19:32, pirms 2 mēnešiem
Ja vien varētu ticēt pašas Ķīnas oficiālajai versijai, ka tur cīnīšanās ar sērgu ir devusi jau būtiskus rezultātus un, ja vien tā būtu kaut cik taustāma realitāte, tad nebūs brīnums, ka šis un vairāki citi NBA spēlētāji kļūs par bijušajiem NBA un dosies uz Ķīnu, protams, ja arī finansiālie labumi būs adekvāti.

Starp citu pašā Amerikā un sevišķi Ņujorkā, tās slimnīcās tagad ir ārkārtas situācija saistībā ar COVID-19 straujo izplatību ASV. Līdzīgi kā Itālijā un Spānijā, tur mediķi nespēj visiem palīdzēt un ir spiesti šķirot glābjamos un tos, kam nespēs, nepagūs un nevarēs palīdzēt.

Tas viss inficēšanās trakums noticis tik pēkšņi, ka paši mediķi dalās savos stāstos un aicina sabiedrību ievērot piesardzības principus. Vienu no šiem Ņujorkas medicīnas darbinieku stāstiem iekļāvu šajā rakstā:

Covid-19. Ņujorkas slimnīcas ārkārtas situācijā.