Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Šovakar NBA "Sporta tarkšķis": par Porziņģi, Kurucu un Pasečņiku, sezonai atsākoties

Rolands Eliņš

Pavisam tuvu sezonas atsākšanās spēlēm ir pietuvojusies Nacionālā basketbola asociācija, un, atzīmējot šo gaidāmo notikumu, portālā Sportacentrs.com šovakar norisināsies „Sporta tarkšķis”, tiešsaistes sporta čats, kurā par Latvijas basketbolistiem NBA un līgas notikumiem kopumā diskutēs portāla Sportacentrs.com redakcijas pārstāvji, aicinātie viesi, kā arī iespēja izteikties ir portāla apmeklētājiem.

Šovakar

NBA sezona atsāksies 31. jūlijā, un 22 komandu sastāvos būs trīs Latvijas basketbolisti – Kristaps Porziņģis, Rodions Kurucs un Anžejs Pasečņiks. Viens no „Wizards” šīs sezonas līderiem Dāvis Bertāns NBA sezonas izskaņā nepiedalīsies jau iepriekš skaidrotu iemeslu dēļ, galu galā, ”Wizards” izredzes tikt izslēgšanas spēlēs ir mazas. Toties daudz lielākas tās ir Kurucam un „Nets”, kamēr teju pavisam drošās tās ir Porziņģim un „Mavericks”.

Šobrīd ir daudz neatbildētu jautājumu par spēlētāju gatavību, NBA burbuļa ietekmi uz spēku samēriem, komandu sastāva izmaiņām un tikšanu galā ar karantīnas prasībām. Nevajag arī aizmirst, ka ASV situācija ar Covid-19 izplatību ir smaga, un NBA spēlētāji var tikai cerēt, ka tas neietekmēs atlikušās sezonas daļas izspēli.

Cik augstu šajos nosacītā haosa apstākļos var tēmēt Dalasas komanda ar Porziņģi un Luku Dončiču ierindā? Vai uzvara „play-off” pirmajā kārtā būtu liels pārsteigums? Kura būtu teorētiski parocīgākā pretiniece Dalasas komandai? Tāpat tarkšķī pievērsīsim skatienus citām NBA aktualitātēm un līgas pašreizējajam noformējumam kā tādam.

Par Sporta tarkšķi un tā formātu

"Sporta tarkšķis" ir diskusija par sportu, kurā aicinām tiešā veidā iesaistīties arī portāla apmeklētājus. Diskusija tiek veidota teksta formātā, reizē atceroties laikus, kad Sportacentrs.com vēl bija eSports.lv. Mūsu portāls jau piedāvā podkāstu "Ārpus Kadra", kas regulāri audio un video formātā piedāvā sporta cilvēku sarunas par aktuālo šajā nozarē, savukārt "Sporta tarkšķis" līdzīgu principu piedāvās teksta formātā, katram vakaram izvirzot savu jautājumu.

"Sporta tarkšķa" ideja nav ierobežota, un portāla apmeklētāji tiek aicināti piedāvāt savus jautājumus, komentārus, piebildes vai precizējumus čata lodziņā. Ieraksts gan sākotnēji būs redzams tikai diskusijas vadītājiem, kuri izvēlēsies, kurus ierakstus un jautājumus publicēt. Attiecīgi aicinām izvairīties no spama, rupjībām un cita veida apvainojumiem - tie apstiprināti netiks, tāpat kā ieraksti un jautājumi par citām tēmām. Tas tādēļ, lai kopīgi uzturētu diskusiju nosacīti vienā virzienā.

Pirmajā „Sporta tarkšķī” saņēmām daudzus jautājumus, komentārus un ieteikumus, kuri čatā netika publicēti tieši minētā iemesla dēļ par diskusijas uzturēšanu, taču tie visi tik un tā tika pamanīti un ņemti vērā.

Lai gan tehniski iespējams iesūtīt savus ierakstus un jautājumus būs arī pirms sākuma, publiskais tiešsaistes čats tiks sākts 21:00.

     [+] [-]

, 2020-07-28 11:42, pirms 2 nedēļām
Es jau biju domājis, ka šis pasākums ir nomiris!

     [+] [-]

, 2020-07-28 12:09, pirms 2 nedēļām
H.E.N.R.Y. rakstīja: Es jau biju domājis, ka šis pasākums ir nomiris!
jā, jo par jurku un pjotru neuztaisīja!