Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Heriss no "76ers": "Līdz šim komandas ķīmija nav bijusi labākajā līmenī"

Pauls Mots
Pauls Mots

Heriss no "76ers": "Līdz šim komandas ķīmija nav bijusi labākajā līmenī"
Filadelfijas "76ers" basketbolisti Tobiass Heriss (no kreisās), Bens Simonss un Džoels Embīds. Foto: AP/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Filadelfijas "76ers" spēlētājs Tabaiass Heriss ESPN podkāstam "First Take" atzina, ka komandas spēlētājiem šajā sezonā savstarpējā ķīmija nav bijusi pietiekami laba, un komanda nerāda to sniegumu, kādu no tās varētu sagaidīt.

"Būšu atklāts un domāšu reāli – komandā nav bijusi labākā ķīmija šajā sezonā," Heriss bija tiešs. "Tas prasīja laiku, lai pierastu vienam pie otra. Mēs cīnījāmies ar savainojumiem jau no sezonas sākuma. Varbūt citu acīs mēs esam autsaideri, bet komandas mērķis paliek nemainīgs – iziet laukumā, spēlēt un izcīnīt titulu!"

"Es pilnībā saprotu to, ka cilvēki ne vienmēr izsakās pozitīvi par "76ers"," amerikānis turpināja. "Līdz šim mūsu mērķi nav izpildīti, bet mums ir iespēja, spēlējot Orlando bāzētajā Disnejlenda sporta kompleksā, sezonu noslēgt uz pozitīvas nots."

Lai arī komandas sastāvs uz papīra izskatās ļoti jaudīgs, tās nosacītie pamatsastāva spēlētāji ne reizi šajā sezonā nav izgājuši vienlaicīgi uz laukuma. Tas tādēļ, ka komandā regulāri kāds līderis bija savainots. Šobrīd izskatās, ka visi labākie spēlētāji sezonas turpinājumā būs ierindā.

Izmantotie resursi:
https://nba.nbcsports.com/2020/06/2...