Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

NBA kluba ģenerālmenedžeris: "Vai tiešām domājat, ka mēs spēlētu, ja tas nebūtu naudas dēļ?"

Māris Noviks
Māris Noviks @MarisNoviks

NBA kluba ģenerālmenedžeris: "Vai tiešām domājat, ka mēs spēlētu, ja tas nebūtu naudas dēļ?"
NBA zvaigžņu spēles dalībnieki. Foto: NBA

Vairāku NBA klubu ģenerālmenedžeri anonīmās sarunās ar "The Athletic" žurnālistu Semu Amiku (Sam Amick) pauduši bažas par sezonas atsākšanu Floridas pilsētā Orlando.

“Ja kaut kas notiks, parādīsies jautāums “Vai tas bija tā vērts?” Ja viss risināsies lieliski, tas ieies vēsturē. “Vai atceries Burbuli?” jeb vienalga kādā vārdā to nosauks. Ja tiksim galā, tas būs īpaši,” teica viens ģenerālmenedžeris.

Cits ģenerālmenedžeris atzina, ka jūtas nepārliecināts par sezonas atsākšanu. “Pastāv liela neskaidrība. Zinu, ka tiek veikti visi nepieciešamie (piesardzības) pasākumi, taču palicis daudz nezināmā. Jūs zināt un es zinu, kādēļ spēlējam – naudas dēļ. Ja tā nebūtu, vai tiešām domājat, ka mēs spēlētu? Apzinos to un esmu par spēlēšanu...taču ar bažām.

Trešdien, 24. jūnijā, Floridā tika reģistrēti 5508 jauni elpceļu vīrusa gadījumi jeb vidēji 256 gadījumi uz vienu miljonu iedzīvotāju (pavalstī dzīvo 21,5 miljoni iedzīvotāju). Tas ir augstākais rādītājs – 20. jūnijā tika konstatēti 4049 gadījumi.

Kāds ģenerālmenedžeris uztraucās par personāla drošību. “Redzot infekcijas gadījumus koledžu (amerikāņu) futbola komandās, pamanīju, ka nosaucot skaitļus, lieto apzīmējumu “spēlētāji un personāls”. Mani visvairāk uztrauc sadaļa “un personāls”. Kuri personāla pārstāvji saķer vīrusu un kāpēc pakļauju viņus riskam?”

Komandas plāno ierasties Orlando 7.-11. jūlijā, bet pirmo treniņnometņu sākums paredzēts 9. jūlijā.

Izmantotie resursi:
https://bleacherreport.com/articles...
https://theathletic.com/1889772/202...