Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Porziņģis: "Kobe man zvanīja – atceros katru viņa teikto vārdu"

Porziņģis: "Kobe man zvanīja – atceros katru viņa teikto vārdu"

Kristaps Porziņģis
Foto: NBA.com

110:89

Celtics - Knicks

107:86

Knicks - Nets

95:114

Cavaliers - Knicks

"Redzu sevī līdzīgu aizrautību kā Kobem Braientam. Pirms "BodyArmor" reklāmas tapšanas viņš man zvanīja un iepazīstināja ar ideju," Kristaps Porziņģis sarunā ar "Slam" žurnālistu Pīteru Volšu (Peter Walsh) atklāja sava jaunākā video tapšanas aizkulises.

Kristaps Porziņģis pirmos reklāmas līgumus ASV parakstīja, praktisku apsvērumu vadīts. Darījumam ar lidsabiedrību “Delta Airlines” sekoja līgumi ar Ņūdžersijas matraču ražotāju “Shifman” un sporta dzērienu izplatītāju “BodyArmor”.

Līgums ar “BodyArmor” tika izziņots 2015. gada 9. decembrī. Vienošanās paredzēja reklāmas plakātu izvietošanu Ņujorkā un uzņēmuma tirdzniecības stendos, kā arī akciju “12 Days of Kristaps”. Tās ietvaros pircēji 12 dienas varēja pieteikties vietējās radio stacijas konkursam. Balva – tikšanās ar Porziņģi.

“BodyArmor” līdzdibinātājs un vadītājs Maiks Ripols (Mike Repole) ārkārtīgi lepojās ar latvieša izvēli. "Kriss bija mūsu redzeslokā kopš NBA drafta. Mums ir lieliska sadarbība, jo viņam ļoti patīk mūsu produkts. Citi sporta dzērienu uzņēmumi viņu pamanītu tikai tad, ja viņš izcīnītu divus titulus un 10 reizes piedalītos zvaigžņu spēlē."

2017. gada 18. oktobrī “BodyArmor” publicēja jauno reklāmas video “Aizrautība ir dabiska” (Obsession is natural). “Ir tikai viena lieta, kas nošķir slikto no labā. Labo no izcilā. Izcilības no leģendām. Tikai viena lieta. Aizrautība,” tāds ir video vēstījums.

“Tā bija Kobes Braienta ideja,” intervija žurnālam “Slam” atzina Kristaps Porziņģis. “Tāda bija viņa mentalitāte karjeras garumā. Domāju, ka “BodyArmor” parakstīja līgumus ar spēlētājiem, kuriem bija līdzīga mentalitāte – aizrautība lietās, kuras viņi dara. Redzu to arī sevī. Noskatījos video un man patika, kā tajā izskatos. Man patika reklāmas tapšanas process, ideja un izpildījums.”

Pirms video tapšanas Kobe piezvanīja Kristapam. "Viņš man zvanīja. Man bija daudz jautājumu – centos iegūt viņa uzmanību, lai pajautātu par līdera lomu un tamlīdzīgi. Mums bija laba saruna. Godīgi sakot, biju samērā pārsteigts. Priecājos par iespēju ar viņu runāt, uzdot dažus jautājumus un iegūt 15 minūtes viņa laika. Pat pēc karjeras beigām viņš ir ļoti aizņemts. Tas bija forši."

Latvietis dalījās pārdomās par “Real Madrid” un Slovēnijas valstsvienības uzbrucēja Lukas Dončiča sniegumu. “Neesmu redzējis nevienu Eiropas spēlētāju 18 gadu vecumā, kurš spēlē kā viņš. Dončičs ir viens no “Real” līderiem un, atšķirībā no citiem jaunajiem puišiem un manis tai skaitā, izceļas ar neticamu stabilitāti. Tas pārsteidz visvairāk. Skatoties, ko viņš dara Eiropas elitē, uzskatu, ka viņam nākamgad jākļūst par NBA drafta pirmo numuru.”

“Kad spēlēju Spānijā, nebiju liela zvaigzne kā tagad Luka,” turpināja Porziņģis. “Jautājums ir – kā izdosies pāreja uz NBA? Eiropas izcilnieki ne vienmēr pārnāk uz NBA un uzreiz gūst panākumus. Man bija viegli pielāgot savu spēli NBA, taču aizsargiem, manuprāt, ir grūtāk. Iespējams, ka Dončičam vajadzēs nedaudz laika, taču uzskatu, ka NCAA nav neviena puiša, kurš šobrīd Eirolīgā varētu paveikt to pašu, ko viņš.”

"Atceros katru Kobes teikto vārdu. Tā bija privāta saruna – paturēšu visus noslēpumus pie sevis," pabeidza Porziņģis.

Video: Obsession is natural

Izmantotie resursi:
Kristaps Porzingis signs deal with BodyArmor...
Kristaps Porzingis on Opening Night, Melo, Luka...

  -4 [+] [-]

, 2017-10-24 20:35, pirms 10 mēnešiem
NBA melnie Dončiču nospiedīs.

  +7 [+] [-]

, 2017-10-24 20:38, pirms 10 mēnešiem
Kefirgalva rakstīja: NBA melnie Dončiču nospiedīs.
vrb sakuma, bet domaju nebūs tas eiropietis, kas pazūd NBA

  +2 [+] [-]

, 2017-10-24 20:57, pirms 10 mēnešiem
Kad Kriss ieliks windmill vai caur kājām?

  +2 [+] [-]

, 2017-10-24 21:13, pirms 10 mēnešiem
Rubio arī bija izcils Eiropā 18 gados, bet NBA tikai pēc visiem šiem gadiem sasniedzis vidusmēra PG līmeni. Nav slikti, bet viegli nebija. KP pareizi saka, aizsargiem pāreja uz NBA ir smagāka, ne par velti NBA ir tik maz augsta līmeņa balto aizsargu, kamēr garo vidū balto ir daudz.

  +2 [+] [-]

, 2017-10-24 21:30, pirms 10 mēnešiem
Mixes rakstīja: Rubio arī bija izcils Eiropā 18 gados, bet NBA tikai pēc visiem šiem gadiem sasniedzis vidusmēra PG līmeni. Nav slikti, bet viegli nebija. KP pareizi saka, aizsargiem pāreja uz NBA ir smagāka, ne par velti NBA ir tik maz augsta līmeņa balto aizsargu, kamēr garo vidū balto ir daudz.
Rubio ir pat uzlabojis metienu precizitāti. Nesaprotu kāpēc Vilki šo aizmainīja, Rubio ļoti noderētu viņiem pie esošā sastāva.

  +2 [+] [-]

, 2017-10-24 21:38, pirms 10 mēnešiem
Šeit jāskatās nedaudz dziļāk no kurienes Dončičs nāk ,kādu basketbola skolu pārstāv ,jo no Dienvidslāvijas ir pietiekami liels skaits ar aizsargiem ,kas NBA ir aizvadījuši izcilas sezonas.... nemaz nekur tālu nav jāmeklē , valstsvienībā tāds kadrs kā G.Dragičš griež uz lielākās basketbola skatuves.

  +2 [+] [-]

, 2017-10-24 21:51, pirms 10 mēnešiem
Reklāmai storyline ir dikti labs, bet uzfilmēts tik švaki!

  +1 [+] [-]

, 2017-10-24 21:52, pirms 10 mēnešiem
Domāju, ka viņš nesasniegs Dragiča līmeni, Dragičs ir krietni vien eksplozīvās spēlētājs! Dimāju, ka NBA viņam izveidosies normāla karjera, bet viņš nebūs spēlētājs ap kuru veidos komandu!
sasmeejos rakstīja: Šeit jāskatās nedaudz dziļāk no kurienes Dončičs nāk ,kādu basketbola skolu pārstāv ,jo no Dienvidslāvijas ir pietiekami liels skaits ar aizsargiem ,kas NBA ir aizvadījuši izcilas sezonas.... nemaz nekur tālu nav jāmeklē , valstsvienībā tāds kadrs kā G.Dragičš griež uz lielākās basketbola skatuves.

  +3 [+] [-]

, 2017-10-24 22:08, pirms 10 mēnešiem
Nez, man tā video skaņa rada iztēli, kā Porziņģis sēž uz poda šaurā tualetē un liek kluci, tajā pat laikā ierunājot reklāmas tekstu savā iphone

  +3 [+] [-]

, 2017-10-24 22:15, pirms 10 mēnešiem
Fleksis rakstīja: Nez, man tā video skaņa rada iztēli, kā Porziņģis sēž uz poda šaurā tualetē un liek kluci, tajā pat laikā ierunājot reklāmas tekstu savā iphone
so true

  +5 [+] [-]

, 2017-10-24 22:48, pirms 10 mēnešiem
neesmu angļu valodas eksperts, bet manuprāt kļūdains tulkojums.

aizrautība = passion.

obsession = apsēstība!

par šo daudz runā pasaulēs izcilības sakarā. ar aizrautību tu vari tikt labā līmenī, bet nebūsi izcilnieks.
lai būtu izcils un unikāls, labākais jau nepieciešama nākamā pakāpe - apsēstība!

     [+] [-]

, 2017-10-25 00:14, pirms 10 mēnešiem
hokejists1188 rakstīja: Domāju, ka viņš nesasniegs Dragiča līmeni, Dragičs ir krietni vien eksplozīvās spēlētājs! Dimāju, ka NBA viņam izveidosies normāla karjera, bet viņš nebūs spēlētājs ap kuru veidos komandu!
To mēs redzēsim , Lukam ir savi trumpji ,ko izmantot un viens no galvenajiem ir gaišā galva ,kas tādā vecumā jau ir kkas fenomenāls.

     [+] [-]

, 2017-10-25 03:34, pirms 10 mēnešiem
Daniel rakstīja: neesmu angļu valodas eksperts, bet manuprāt kļūdains tulkojums.

aizrautība = passion.

obsession = apsēstība!

par šo daudz runā pasaulēs izcilības sakarā. ar aizrautību tu vari tikt labā līmenī, bet nebūsi izcilnieks.
lai būtu izcils un unikāls, labākais jau nepieciešama nākamā pakāpe - apsēstība!
Saistībā ar apsēstību - ne jau velti KP6 analīzē atklājās, ka viņš pārtrenējas (un tas ir bijis galvenais iemesls tukšajām baterijām uz sezonas beigu daļu). Šo pielabos un tad spēs turēt nevis 100 uz 40 spēlēm, bet 95 uz 80

     [+] [-]

, 2017-10-25 11:36, pirms 10 mēnešiem
Dragič ir cits stāsts, jo retais baltais ar tik jaudīgu fizisko, krampi un tehniku. Tāds Dončič tuvāk Heivordam, kas galīgi nav slikts uz NBA melno fona.

  +2 [+] [-]

, 2017-10-25 16:39, pirms 10 mēnešiem
Nu izskatās, ka KP sācis darīt visu, lai tiktu pie Dončiča draft Nr1

     [+] [-]

, 2017-10-31 21:12, pirms 10 mēnešiem
tommy90 rakstīja: Dragič ir cits stāsts, jo retais baltais ar tik jaudīgu fizisko, krampi un tehniku. Tāds Dončič tuvāk Heivordam, kas galīgi nav slikts uz NBA melno fona.
Nu nu, Dončič labi apskrēja Dairi Bertānu izlases spēlē, kaut gan jūs paši labi ziniet cik labs sprinteris ir Dairis. Un cik atceros tad Dončičš daudz un ātri skrēja, bet pēc spēles nemaz saguris nebija un tas viss 18. gados. Kas būs kad sasniegs optimālo vecumu 25-28

     [+] [-]

, 2017-10-31 21:14, pirms 10 mēnešiem
KP vajag lielo līgumu nevis Dončiču, būs uzvaras būs arī lielāks līgums. Pie lielas zaudējumu sērijas bosi var arī iedot mazāku līgumu.

Tev jābūt autorizētam,