Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Pēc spiediena "76ers" un "Devils" īpašnieki atsakās no idejas samazināt darbinieku algas

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Pēc spiediena "76ers" un "Devils" īpašnieki atsakās no idejas samazināt darbinieku algas
Džoels Embīds. Foto: Reuters/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas kluba Filadelfijas "76ers" un Nacionālās hokeja līgas kluba Ņūdžersijas "Devils" īpašnieks vakar pavēstīja par ieceri samazināt pilna laika darbinieku algas par 20%, bet šis plāns izraisīja sašutumu, un tagad Džošs Heriss no ieceres atteicies.

"Harris Blitzer Sports&Entertainment" pieder gan Filadelfijas "76ers", gan Ņūdžersijas "Devils". Tāpat sporta un izklaižu grupas īpašumā atrodas Anglijas Premjerlīgas futbolā klubs Londonas "Crystal Palace" un Binghemtonas "Devils", kas ir Ņūdžersijas vienības fārmklubs.

Vakar uzņēmums lēma, ka algotajiem pilna laika darbiniekiem atvilks līdz pat 20% algas un ka tiek pāriets uz četru darba dienu nedēļu. Kā ziņoja ESPN, algas tiks samazinātas no 1. aprīļa un ietekmēs tos pilna laika darbiniekus, kuri saņem vismaz 50 tūkstošus ASV dolāru, bet maksimālo likmi – 20% - no algas zaudēs tie, kuri saņem vismaz 70 tūkstošus dolāru. Lēmums izsauca nepatiku, un šodien Heriss pavēstījis par kursa maiņu.

"Mūsu mērķis vienmēr bijis ļaut visiem mūsu darbiniekiem turpināt darbu šajā sarežģītajā laikā. Lai tas būtu iespējams, prasījām, lai darbinieki uz laiku pieņem algas samazināšanu par 20%, taču atstājām spēkā visus bonusus. Tas ļautu visiem 1500 darbiniekiem turpināt saņemt atalgojumu," paziņojumā citēts Heriss.

"Pēc mūsu darbinieku un spēlētāju uzklausīšanas kļuvis skaidrs, ka pieņēmām nepareizo lēmumu. Esam mainījuši savu lēmumu – turpināsim maksāt saviem darbiniekiem pilnas algas. Pasaule piedzīvo vēl neredzētus laikus, un pierastie biznesa lēmumi nav pieņemami. Atvainojos saviem darbiniekiem un visiem faniem, jo pieņēmām nepareizo lēmumu," pauda Heriss.

Lēmumu ar nepatiku uzņēma arī "76ers" lielākā zvaigzne Džoels Embīds, kurš paziņoja, ka ziedos 500 tūkstošus dolāru, lai palīdzētu mediķiem, plus sniegs palīdzīgu roku arī "76ers" darbiniekiem. Pēc Herisa paziņojuma viņš pauda prieku, ka organizācija mainījusi domas.

Izmantotie resursi:
https://www.nhl.com/devils/news/sta...