Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

NBA piekrīt Porziņģim – pret viņu pēdējā minūtē tika pārkāpti noteikumi

NBA piekrīt Porziņģim – pret viņu pēdējā minūtē tika pārkāpti noteikumi

Entonijs Tolivers pret Kristapu Porziņģi
Foto: AP/Scanpix

107:111

Knicks - Pistons

Nacionālās basketbola asociācijas sagatavotajā ziņojumā par tiesnešu lēmumiem „Knicks” un „Pistons” spēles pēdējās divās minūtēs norādīts, ka 39 sekundes pirms beigām bijis nepieciešams fiksēt noteikumu pārkāpumu pret Kristapu Porziņģi.

Rezultātam esot 104:107, Kristaps Porziņģis devās uz grozu, kur papildus viņa sedzējam Porziņģi sagaidīja arī pretinieku centrs Andrē Dramonds. Dramonds bloķēja viņa metienu, bet, to darot, ar otru roku aizķēra Porziņģa plecu. Bumba nonāca Detroitas rīcībā, un labākas iespējas „Knicks” pietuvoties vairs nebija, beigās zaudējot ar 107:111.

Pēc spēles Porziņģis medijiem pauda neapmierinātību par šo epizodi, norādot, ka, viņaprāt, tur bija noteikumu pārkāpums. NBA ziņojumā par spēles pēdējās divās minūtēm pieņemtajiem tiesnešu lēmumiem izrādījies, ka Porziņģim bijusi taisnība – līgas pārstāvji norādījuši, ka bijis nepieciešams piešķirt divus soda metienus un tiesneši kļūdījušies.

Tiesa, šajā ziņojumā (kurš, protams, neatstāj iespaidu uz spēles rezultātu) minēts arī, ka 70 sekundes pirms beigām tiesneši kļūdījušies „Knicks” par labu, nepamanot, ka Ņujorkas aizsargs Tims Hārdevejs pārāk ilgi uzturējies soda laukumā, un „Pistons” būtu vajadzējis iegūt tiesības uz vienu soda metienu.

Izmantotie resursi:
The NBA's two-minute report states that Andre...

  -1 [+] [-]

, 2017-10-23 00:17, pirms 10 mēnešiem
Galvenais pasaka,ka bija sods pret KP,bet kā attaisnojumu min,ka redz arī tiesneši par labu Ņujorkai kļūdījās. Klauni!

  +3 [+] [-]

, 2017-10-23 00:21, pirms 10 mēnešiem
Un ko tas tagad dod? Neko. Zaudējums paliek tāpat...

  +3 [+] [-]

, 2017-10-23 00:40, pirms 10 mēnešiem
Ferrari Nr.1 in my heart rakstīja: Galvenais pasaka,ka bija sods pret KP,bet kā attaisnojumu min,ka redz arī tiesneši par labu Ņujorkai kļūdījās. Klauni!
Nekadu attaisnojumu tur nemin. Vienkārši konstatē faktus.

  +1 [+] [-]

, 2017-10-23 00:49, pirms 10 mēnešiem
Bledsoe pieprasa maiņu no Suns.
Interesants variants varētu būt - Frenks un Kanters pret Bledsoe.

  +1 [+] [-]

, 2017-10-23 01:01, pirms 10 mēnešiem
NBAviedoklis rakstīja: Bledsoe pieprasa maiņu no Suns.
Interesants variants varētu būt - Frenks un Kanters pret Bledsoe.
Viņš noteikti alkst pievienoties Ņujorkai.

  +1 [+] [-]

, 2017-10-23 01:04, pirms 10 mēnešiem
blu3 rakstīja: Viņš noteikti alkst pievienoties Ņujorkai.
Viņam nav iespējas bloķēt maiņu. Pilllnīgi vienalga ko viņš grib vai nē. Galvenais faktors - izdevīga maiņa Fīniksai!
P.S. Fīniksa atlaida galveno treneri un Šrēderam izskatās ka nopietna potītes trauma.

     [+] [-]

, 2017-10-23 08:30, pirms 10 mēnešiem
Ferrari Nr.1 in my heart rakstīja: Galvenais pasaka,ka bija sods pret KP,bet kā attaisnojumu min,ka redz arī tiesneši par labu Ņujorkai kļūdījās. Klauni!
Tur nav nekādi attaisnojumi... NBA pēc katras spēles tiek izskatīti pēdējo 2 minūšu tiesnešu lēmumi. Tam gan praktiski nav nekādas nozīmes, jo rezultātus, protams, mainīt vairs nevar. Tas ir vairāk kā profilaktisks veids, kā "motivēt" tiesnešus būt vēl objektīvākiem un uzmanīgākiem. Pieņemu arī tiesnesis ilgi vairs netiesās NBA, ja regulāri tiks publiski konstatētas viņa kļūdas spēles beigās. Tā kā kopumā domāju šī ir laba prakse.

Tev jābūt autorizētam,