Andrejs Siliņš

Popovičs sarūgtināts par otrā puslaika sākumu, Džinobili šokēts par trenera gājienu

Pēc zaudējuma Memfisas "Grizzlies" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra pirmās kārtas trešajā spēlē Dāvja Bertāna pārstāvētās Sanantonio "Spurs" galvenais treneris Gregs Popovičs skaidroja, ka jau trešās ceturtdaļas sākumā nomainīja visu starta piecinieku tāpēc, ka bija vīlies, kā spēlētāji izgājuši uz otro puslaiku.

105:94

Grizzlies - Spurs

""Grizzlies" spēlēja ļoti agresīvi un bija labi koncentrējušies, abos laukuma galos veica savus uzdevumus. Jutu, ka spēle izmainās pirmajā trešās ceturtdaļas minūtē. Divreiz pēc kārtas pieļāvām kļūdas tā, it kā būtu izgājuši brīvā dabā uz pikniku. Pēc tam vēl sekoja kļūda aizsardzībā, atstājot Marku [Gazolu] brīvu uz tālmetienu līnijas, un pēkšņi rezultāta starpība sasniedza jau deviņus punktus. Tajā brīdi zaudējām nedaudz savaldības, nedaudz pārliecības, un tad sekoja viss pārējais. Biju sarūgtināts par to, kā sākām otro puslaiku," Popovičs skaidroja, kāpēc jau trešās ceturtdaļas sākumā nomainījis visu starta piecinieku.

"Treneris nebija apmierināts ar vairākām izspēlēm pēc kārtas un laikam domāja, ka labāk mums visiem tobrīd būtu doties malā un paskatīties, vai otrajam pieciniekam nav vairāk enerģijas," lūgts paskaidrot trenera gājienu, sacīja "Spurs" zvaigzne Kavai Lenards. "Popovičs ir tāda tipa treneris. Viņš vēlas, lai saprotam, kas notiek laukumā un cik svarīga mums ir šī iespēja [spēlēt]."

Viens no rezervistiem Manu Džinobili atzina, ka bijis pārsteigts par šādu gājienu: "Jā, biju šokēts. Tomēr tā nav pirmā reize, kad Pops izdara ko tādu. Šķiet, viņš domāja, ka jādod mācība, no kuras mācīties šajā situācijā, tāpēc visus nomainīja. Tajā brīdī "Grizzlies" sāka justies arvien pārliecinošāk un sajuta spēku arī no līdzjutējiem. Izslēgšanas spēlēs, īpaši izbraukumos, divu minūšu ilgs mentālais sabrukums var pārvērsties desmit punktu zaudēšanā, un tā arī notika."

Izmantotie resursi:
NBA.com

 

2017-04-21 15:25

Nākamais: Slovēnija naturalizēs 106 kilogramus smagu amerikāņu uzbrucēju

Komentāri  

Uz pēdējo komentāru
Uz pēdējo komentāru
Atjaunot komentārus
Ienāc, lai komentētu