Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Porziņģa mērķi šosezon: Zvaigžņu spēle, gada aizsardzības spēlētājs un MIP balva

Porziņģa mērķi šosezon: Zvaigžņu spēle, gada aizsardzības spēlētājs un MIP balva

Kristaps Porziņģis (centrā) kopā ar partneriem demonstrē vienotību ASV himnas izpildījuma laikā
Foto: USA Today Sports/Scanpix

105:84

Thunder - Knicks

Šovakar publicētajā „The Players Tribune” videointervijā Kristaps Porziņģis pastāstīja par to, kā uzzinājis par Karmelo Entonija aizmainīšanu, kā pieteicies „pieskatīt” viņa mašīnas un ko vēlas sasniegt šosezon „Knicks” sastāvā.

„Man komandas panākumi vienmēr ir prioritāte,” sacīja Kristaps Porziņģis. „Un komandas mērķis šosezon ir iekļūt izslēgšanas spēlēs. Iegūt NBA titulu ir lieta, ko nevar paveikt vienā dienā. Tas prasīs laiku. Ir nepieciešami gadi, lai uzbūvētu komandu, kas var cīnīties par titulu. Un, kā jau esmu teicis, ja mēs ejam pareizajā virzienā un tuvojamies šim mērķim, tad mēs daram pareizi.”

„Savukārt runājot par individuālajiem mērķiem,” turpināja Porziņģis, „es vēlos iekļūt Zvaigžņu spēlē. Es vēlos kļūt par gada labāko aizsardzības spēlētāju. Tāpat es arī jūtu, ka varētu būt gada progresējušākais spēlētājs.”

Porziņģis līdz šim vēl nav piedalījies Zvaigžņu spēlē, lai gan abās savās pirmajās NBA sezonās līdzjutēju balsojumā ieņēma ļoti augstas vietas. Savukārt gada labākā aizsardzības spēlētāja (DPOY) un progresējušākā spēlētāja ("Most Improved Player" jeb MIP) balvas ir ļoti prestiži apbalvojumi, un neviens NBA spēlētājs pagaidām nav ieguvis abus visas karjeras laikā, nemaz nerunājot par abu iegūšanu vienas sezonas laikā.

Porziņģis pagājušajā sezonā saņēma trīs punktus progresējušākā spēlētāja balvas balsojumā (uzvarētājam Jannim Adetokunbo bija 428 punkti), bet starp deviņiem spēlētājiem, kuri saņēma balsis gada aizsardzības spēlētāja noteikšanā, Porziņģa nebija.

„Players Tribune” intervijā Porziņģis arī atklāja, ka Karmelo Entonija aizmainīšanas brīdī tieši devās uz Ņujorku un bija lidmašīnā: „Piezemējoties tas man bija liels pārsteigums. Aizrakstīju viņam tajā pašā vai nākamajā dienā. Vienkārši vēlējos viņam pateikties par to, ka viņš man bija tik lielisks mentors, kā lielais brālis jau kopš pirmās dienas.”

„Tāpat es Entonijam teicu, ka viņam ir daudz mašīnu, bet viņš tā īsti ar viņām nemaz nebrauc. Tad nu teicu, ka, ja viņam vajag kādu, kas tās var pieskatīt, tad es palieku Ņujorkā un noteikti varu tās pieskatīt,” plati smaidot stāstīja Porziņģis, kurš šonakt tieši pret Entoniju un "Thunder" uzsāks jauno sezonu.


Izmantotie resursi:
https://www.theplayerstribune.com/l...

  +2 [+] [-]

, 2017-10-19 23:24, pirms 10 mēnešiem
All star tiks, par pārējo māc nopietnas šaubas.

  +3 [+] [-]

, 2017-10-19 23:29, pirms 10 mēnešiem
individuāli - individuāli - individuāli ..

bet izlasot rakstu redzams, ka autors atkal ir salicis savus akcentus - tipisks fake news autors.

  +1 [+] [-]

, 2017-10-19 23:37, pirms 10 mēnešiem
Mērķi jau labi, bet nedaudz par augstu. Ceru, ka kļūdos, bet čempis noteikti būs atstājis ietekmi uz Kristapa fizisko. Jācer, ka vismaz pirmo pusi sezonas izvilks bez lieliem savainojumiem!

     [+] [-]

, 2017-10-20 01:03, pirms 10 mēnešiem
DPOY nu nē, večuk. Par pārējo - lai izdodas!

  +3 [+] [-]

, 2017-10-20 01:24, pirms 10 mēnešiem
Labak lai dabon tiesibas atpakal, pirms velas pieskatit automašīnas😄😄.

Bet nu runajot pa tēmu, protams, novēlu Kristapam veiksmīgu sezonu un sasniegt mērķus, lai gan DPOY ir drusku pa cēlu mērķis, bet MIP gan ir reāls. Lai izdodas.

     [+] [-]

, 2017-10-20 02:36, pirms 10 mēnešiem
Veiksmi, katrā ziņā!

     [+] [-]

, 2017-10-20 05:38, pirms 10 mēnešiem
Porziņģis 31+12
Pārējais pamatsastāvs 30+11 bumbas
Beņķis 23 punkti
------------------
Trekns zāģis.

Šī var kļūt par nepatīkami garu sezonu ar ļoti lielu bizošanu ar nokārtām galvām. Štrunts ar visām balvām. Galvenais - veselība!

     [+] [-]

, 2017-10-20 15:40, pirms 10 mēnešiem
kristaps9220 rakstīja: Labak lai dabon tiesibas atpakal, pirms velas pieskatit automašīnas😄😄.

Bet nu runajot pa tēmu, protams, novēlu Kristapam veiksmīgu sezonu un sasniegt mērķus, lai gan DPOY ir drusku pa cēlu mērķis, bet MIP gan ir reāls. Lai izdodas.
Liegums darbojas tikai Latvijā...
Tas ir tā pat ja tevi pieķer brraucot lopā Latvijā... tad braukšanas liegums ir tikai Latvijā... un Lietuvā tu drīksti braukt...

Tev jābūt autorizētam,