Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Entonijs: "Džeksons bija gatavs mani aizmainīt pret čipsu paku"

Entonijs: "Džeksons bija gatavs mani aizmainīt pret čipsu paku"

Karmelo Entonijs
Foto: AP/Scanpix

105:84

Thunder - Knicks

Oklahomsitijas „Thunder” basketbolists Karmelo Entonijs intervijā prestižajam Ņujorkas medijam „Times” atklājis par savām sajūtām, tiekot izspiestam no Kristapa Porziņģa pārstāvētās „Knicks”, un par vilšanos Fila Džeksona vadības stilā.

„Mans dēls teica, ka vēlas mani redzēt „Thunder” sastāvā,” intervijā smaidot sacījis Karmelo Entonijs, kurš iepriekš tieši ģimenes ērtības bija izvirzījis kā vienu no galvenajiem argumentiem palikšanai Ņujorkā. „Šie vārdi tika izteikti vēl pirms tam, kad „Thunder” vispār iesaistījās pārrunās.”

Liktenim labpaticies, ka Entonijs debitēs „Thunder” sastāvā tieši pret „Knicks”, aizvadot maču naktī uz piektdienu. Pastāv liela iespēja, ka viņa pretspēlētājs vismaz mača sākumā būs tieši Porziņģis. Entonijs gan norādīja, ka pret „Knicks” saglabājis siltas emocijas un nekādu aizvainojumu netur, lai gan atzina, ka aizvadītā sezona viņam laupījusi prieku par basketbolu.

„Vēlējos tik ļoti panākt, lai viss sanāk, centos to vairāku gadu garumā, bet, neveiksmēm turpinoties, spēlētprieka vairs nebija,” sacīja Entonijs.

Karmelo piekrita, ka jutis Fila Džeksona, tobrīdējā „Knicks” prezidenta, centienus izstumt viņu komandas, un tieši šī nostāja Entonijam likusi sākt domāt par aiziešanu no Ņujorkas.

„Kad es noslēdzu līgumu 2014. gadā, es gribēju spēlēt „Knicks” un es ticēju Filam,” turpināja Entonijs. „Bet pagājušajā sezonā šīs sajūtas pārtapa par apziņu, ka mani stumj ārā no komandas. Tika teiktas tādas lietas par mani, kurām es nemaz nezināju avotus un iemeslus. Tāpat man nācās doties uz treniņiem, uz spēlēm un katru dienu runāt ar medijiem par visiem šiem jautājumiem.”

Entonijs norādīja, ka no „Knicks” vadības šajā situācijā atbalsta praktiski nebija: „Ar Džeksonu viens pret otru pagājušajā gadā parunājām varbūt divreiz. Kad ir sajūta, ka esi palicis viens, un kad liekas, ka no tevis grib tikt vaļā...”

Karmelo intervijā sacīja, ka tad arī pamazām tika sasniegts brīdis, kad viņš pats vēlējās tikt prom no Ņujorkas un samierinājās ar šādu iznākumu: „Mēs nedomājām, ka maiņa prasīs tik ilgu laiku, bet es par šādu soli jau biju izlēmis iepriekš. Kāpēc radās aizkavēšanās? Tāpēc, ka Fils Džeksons bija gatavs mani iemainīt pret čipsu paku, bet jaunais ģenerālmenedžeris Skots Perijs prasīja jau vairāk. Viņi vasaras gaitā mainīja cenu no riekstu paciņas līdz steikam,” smejoties salīdzināja Entonijs.

Entonijs gan vairs nesmējās, runājot par „Thunder” nākotni un saspēlēšanos ar saviem jaunajiem partneriem Raselu Vestbruku un Polu Džordžu. „Mēs runājam par šo tēmu katru dienu,” atzina Entonijs. „Es, Rasels un PG – mēs daudz runājam par to, ka tagad vairs nevajadzēs katram pašam katru spēli vilkt visu komandu.”

Izmantotie resursi:
https://www.nytimes.com/2017/10/18/...

     [+] [-]

, 2017-10-18 18:44, pirms 9 mēnešiem
pret mazo česīti

  +2 [+] [-]

, 2017-10-18 18:55, pirms 9 mēnešiem
Autor - čipsu! Vismaz virsrakstos bez kļūdām būtu forši.

  +8 [+] [-]

, 2017-10-18 19:15, pirms 9 mēnešiem
migelitto rakstīja: Autor - čipsu! Vismaz virsrakstos bez kļūdām būtu forši.
tu nesaproti, zviedri izrunā to "čipšu"

  +4 [+] [-]

, 2017-10-18 19:50, pirms 9 mēnešiem
Pret ar krējumu un sīpoliem vai Lays Lime & Chili būtu OK !!!

  +3 [+] [-]

, 2017-10-18 20:01, pirms 9 mēnešiem
Gribēja gan, tikai neviens tik dārgi negribēja maksāt😃

  +1 [+] [-]

, 2017-10-18 20:45, pirms 9 mēnešiem
Pret Čiparikiem

     [+] [-]

, 2017-10-18 22:06, pirms 9 mēnešiem
„Es, Rasels un PG – mēs daudz runājam par to, ka tagad vairs nevajadzēs katram pašam katru spēli vilkt visu komandu.”
Drīzāk jau jācenšas nevis vilkt visu komandu, bet nevilkt dēķīti tikai uz sevi...

     [+] [-]

, 2017-10-18 22:21, pirms 9 mēnešiem
Ceru ka viņi izkastres grimstoso Nujorku pirmajā mačā!

     [+] [-]

, 2017-10-18 22:59, pirms 9 mēnešiem
bet karmelo a thunder izjas ny nabagus, un džeksons vares aizrities ar čipsu drupaācām.

Par Ny pedejo vietu!

Tev jābūt autorizētam,