Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

NBA komisārs saņem nāves draudus, vainīgo aiztur

NBA komisārs saņem nāves draudus, vainīgo aiztur
Adams Silvers
Foto: USA Today Sports / Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komisārs Adams Silvers saņēmis nāves draudus no kāda Ņujorkas iedzīvotāja. Vainīgais jau atrasts un atrodas policijas uzraudzībā.

"Ja tu man neļausi spēlēt, es ieradīšos un nogalināšu tevi ar savu šaujamieroci," Silveram adresētā e-pasta vēstulē, kas pagājušā gada jūlijā aizsūtīta NBA birojam, rakstījis 27 gadus vecais Deivids Paients.

Par Paientu zināms vien tas, ka viņš ir Ņujorkas rajona Kvīnsas iedzīvotājs, kurš iepriekš arestēts 13 reižu un pavadījis laiku arī apcietinājumā par zādzību veikšanu. Motivācija Paienta draudiem Silveram pagaidām netiek publiski atklāta.

56 gadus vecais Silvers NBA komisāra amatā ir kopš 2014. gada, kad nomainīja ilggadējo komisāru Deividu Stērnu. Iepriekš ņujorkietis Silvers astoņus gadus bija Stērna labā roka - komisāra vietnieks.

Silvers tiek uzskatīts par vienu no ietekmīgākajiem cilvēkiem pasaules sportā, bet žurnāls "Times" 2015. gadā Silveru iekļāva pat visas pasaules ietekmīgāko cilvēku simtniekā.

Izmantotie resursi:
https://nypost.com/

     [+] [-]

, 2018-05-15 12:08, pirms 8 mēnešiem
NBA komisārs un ieklauts 100 ietekmigakajos cilvekos... hmm nesudigi

     [+] [-]

, 2018-05-15 12:21, pirms 8 mēnešiem
Neļausi spēlēt... NBA? Viņš joko?