Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Takers: "NBA bez modes mēles atgādinātu bērnu turnīrus"

Māris Noviks
Māris Noviks @MarisNoviks

Takers: "NBA bez modes mēles atgādinātu bērnu turnīrus"
Pīdžejs Takers 2019. gada 19. jūnijā Parīzes modes nedēļā. Foto: imago/Scanpix

Nacionālā basketbola asociācija mēneša sākumā nolēma, ka spēlētājiem uz spēlēm jādodas pilnā uniformā. Pēc basketbolistu un viņu pārstāvju iebildumiem jaunie noteikumi atcelti, pirmdien, 13. jūlijā, ziņo ESPN.

Jaunais līgas protokols paredzēja, ka spēlētājiem, kuri dzīvo luksusa viesnīcās, jāsaģērbjas pirms izbraukšanas uz “ESPN Wide World of Sports” kompleksu. Pēc iekāpšanas komandas autobusā viņus gaidītu 15 minūšu brauciens līdz “HP Field House” zālei, kurā paredzēts izspēlēt sezonas atlikušo daļu.

Pie zāles ieejas spēlētājus sagaidītu fotogrāfi un video operatori, taču šoreiz visi basketbolisti būtu vienādās iesildīšanās uniformās. Vairākiem spēlētājiem un viņu pārstāvjiem tāds gājiens no autobusa līdz komandas ģērbtuvei šķiet nepieņemams.

Raselam Vestbrukam, Pīdžejam Takeram, Kailam Kuzmam, Kellijam Ubrē jaunākajam un kanādietim Šejam Gildžeosam Aleksandram “ierašanās mode” kļuvusi par svarīgu personīgā zīmola sastāvdaļu. Ubrē un Gildžeoss Aleksandrs parakstīja apavu līgumus ar “Converse” – kompāniju, kura izceļ viņu stilu tikpat daudz kā spēli.

Vestbruks sadarbojas vairākiem modes zīmoliem un Parīzes modes nedēļu (“Paris Fashion Week”). Kuzma no “Puma” darījuma saņem vairāk naudas nekā “Lakers” rindās, bet “Rockets” veterāns Takers uz katru spēli ierodas ar unikāliem un retiem sporta apaviem.

“Traki,” Takers smējās par jaunajām prasībām. “Manuprāt, tas atņem sapucēšanās jēgu. Nerunāju par izskriešanu no tuneļa, bet saģērbšanos, lai dotos uz darbu. Sapucēšanās man kļuvusi par noskaņošanās rituāla sastāvdaļu. Tā noskaņo darbam un palīdz koncentrēties.”

Bez simboliskās “modes mēles” spēle nebūtu tāda pati, domā spēlētājs. “Saģērbšanās viesnīcā līdzinās amatieru sporta savienības (AAU) rīkotajiem bērnu turnīriem. Atgādina AAU finālturnīrus (Nationals), “Nike Super Showcase” un līdzīgas sacensības. Man tas neder – neizskatās pēc NBA.

Viens no izmaiņu iemesliem – komandu ģērbtuves “HP Field House” zālē nav aprīkotas ar dušām. Lai samazinātu riskus, kurus rada pārģērbšanās vienā telpā, un nodrošinātu fizisku distancēšanos, tika pieņemts lēmums veikt saģērbšanos viesnīcās. Autobuss atpakaļ uz viesnīcu izbrauks 40 minūtes pēc spēles beigām.

Nepagāja pat 24 stundas, kad līgas preses dienests informēja par plānu maiņu – spēlētājiem atļauts ierasties zālē viņu izvēlētajā apģērbā. “Ņemot vērā Disneja kampusa unikālo vidi un siltos laika apstākļus, mainījām spēlētāju ierašanās noteikumus.”

Florida svētdien, 12. jūlijā, informēja par 15 000 jaunu elpceļu vīrusa infekcijas gadījumiem. Ņemot vērā, ka pavalstī dzīvo 21,5 miljoni iedzīvotāju, tajā vienā dienā reģistrēts vairāk inficēšanās gadījumu – uz vienu miljonu iedzīvotāju – nekā Latvijā četru mēnešu laikā.

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/nba/story/_/id...
https://www.espn.com/nba/story/_/id...
https://www.reuters.com/article/us-...

     [+] [-]

, 2020-07-14 09:31, pirms mēneša
tādas princeses

“Traki,” Takers smējās par jaunajām prasībām. “Manuprāt, tas atņem sapucēšanās jēgu.

tātad nesapulcējās lai spēlētu un sacenstos, bet lai saņemtu naudu no sponsoriem, a par spēli vienalga

     [+] [-]

, 2020-07-14 10:20, pirms mēneša
Jā, bļ* šī nu tiešām bija lielākā problēma spēlētājiem. Kāpēc uzreiz noteikumu maiņa balstoties uz pāris neapmierinātajiem? Ja nu pārējie spēlētāji labāk grib pārģērbties viesnīcā, lai neriskētu ar veselību?

     [+] [-]

, 2020-07-14 11:00, pirms mēneša
varenais_eksperts rakstīja: Jā, bļ* šī nu tiešām bija lielākā problēma spēlētājiem. Kāpēc uzreiz noteikumu maiņa balstoties uz pāris neapmierinātajiem? Ja nu pārējie spēlētāji labāk grib pārģērbties viesnīcā, lai neriskētu ar veselību?
Neviens neliedz viņiem to darīt.