Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Arī Džordans atlaiž treneri - Klifords vairs netrenēs "Hornets"

Arī Džordans atlaiž treneri - Klifords vairs netrenēs "Hornets"
Stīvs Klifords
Foto: AP / Scanpix

Maiklam Džordanam piederošais Nacionālais basketbola asociācijas (NBA) klubs Šarlotes "Hornets" pēc neiekļūšanas izslēgšanas turnīrā atbrīvojis no darba komandas galveno treneri Stīvu Klifordu.

56 gadus vecais Klifords bija viens no visilgāk pie vienas NBA komandas stūres esošajiem galvenajiem treneriem šajā sezonā - šis bija jau piektais gads "Hornets" galvenā trenera amatā. Izslēgšanas turnīrā šajā laikā komanda iekļuva tikai divas reizes, bet šis ir jau otrais pavasaris pēc kārtas, kad pēcsezonu Šarlotē būs jāskatās tikai televīzijas pārraidēs.

Piecu gadu laikā Klifords aizveda komandu līdz 196 uzvarām un 214 reizes piedzīvoja zaudējumus. Tiek uzskatīts, ka Klifordam ilgi nebūs jāpaliek bez darba, jo treneris tiek uzskatīts par labu speciālistu un varētu kļūt interesants visām komandām, kurām šobrīd nav galvenā trenera.

Šobrīd bez galvenajiem treneriem ir jau pieci klubi: "Knicks", "Magic", "Suns", "Bucks" un nu arī "Hornets". Milvoki gan turpinās cīņas "play-off", taču Džo Pruntijs ir tikai vietas izpildītājs, nevis pilna laika galvenais treneris.

Pirms kļūšanas par Šarlotes galveno treneri Klifords strādāja par asistentu ""Lakers", "Magic", "Rockets" un "Knicks". Ņujorkā savulaik Klifords bija arī skauts, bet arī universitātēs bijis pārsvarā tikai asistents. Vienīgais izņēmums ir Adelfi universitātes komanda, ko Klifords četrus gadus vadīja NCAA 2. divīzijas turnīrā.