Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Silvers: "Pārtraukums būs vismaz 30 dienu ilgs"

Andrejs Siliņš

Silvers: "Pārtraukums būs vismaz 30 dienu ilgs"
Adams Silvers. Foto: AFP / Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komisārs Adams Silvers izteicies, ka spēļu atsākšana varētu notikt ne ātrāk kā pēc mēneša, taču būtiski būs izstrādāt rīcības protokolu pirms spēļu atsākšanas.

"Spēļu pārtraukums būs vismaz 30 dienu ilgs. Šobrīd nezinām vairāk, lai varētu izteikties detalizētāk. Taču vēlējāmies informēt spēlētājus, komandas un līdzjutējus, ka pārtraukums būs vismaz aptuveni mēnesi garš," sarunā ar ESPN sacīja Silvers. "Pēc tam būs jātiek skaidrībā, kāds būs rīcības protokols - spēlēt ar vai bez līdzjutējiem. Domāju, ka mērķis ir rīkoties saprātīgi, lai nekompromitētu ar kāda drošību. Godīgi sakot, šobrīd ir pāragri pateikt [kā varēsim atsākt sezonu]."

"Patiesībā vēl pirms dažām dienām vai pat vakardienai ekspertiem nebija vienots viedoklis, vai sabiedrības veselības dēļ NBA spēles vajadzētu aizvadīt tukšās arēnās. Bija skaidrs, ka cilvēkiem vecumā virs 70 gadiem vai cilvēkiem ar imūnsistēmas problēmām nevajadzētu nākt uz spēlēm, taču jautājums bija atvērts," SIlvers atzina, ka tikai pēc Rūdija Gobēra inficēšanās atklāšanas nolemts pieņemt drastiskus lēmumus.

Vēlāk izplatītajā paziņojumā Silvers citēts sakām, ka līgas mērķis ir atsākt sezonu brīdī, kad tas būs pietiekami droši. "Tai pašā laikā turpināsim runāt ar veselības ekspertiem un valdības pārstāvjiem, lai izstrādātu drošības protokolu pirms spēļu atsākšanas. Šī sarežģītā situācija, kas turpina attīstīties, atgādina mums visiem, ka esam tikai daļa no plašākas sabiedrības daļas un mums ir atbildība pieskatīt vienam otru," rakstīja Silvers.

Tāpat Silvers norādīja, ka cilvēkiem, kas jau iegādājušies biļetes uz šobrīd pārceltajām spēlēm, būs iespēja tās izmantot brīdī, kad sezona atsāksies. Tomēr, ja mači tā arī netiks aizvadīti vai tiks aizvadīti pie tukšām tribīnēm, komandas strādās ar līdzjutējiem, lai vai nu atdotu naudu vai biļetes būtu derīgas uz nākotnē paredzētām spēlēm.

NBA nosūtījusi ieteikumus komandām ļaut spēlētājiem trenēties individuāli, taču neorganizēt komandas treniņus. Piemēram, Losandželosas "Lakers" komandā spēlētāji informēti par iespēju rezervēt laikus treniņzālēs, lai strādātu vienatnē ar treneri.

     [+] [-]

, 2020-03-13 11:23, pirms 2 mēnešiem
Es domāju, nhl un nba sakarā, pēc ierobežojuma atcelšanas jāsāk uzreiz playoffi ar tām komandām un pozīcijam kas šobrīd ir, ja 8-10 vieta šķir 2 pts piemēram nhl, uztaisa mini turnīru kurš tiek izspēlēts 3 dienās un augstākā vieta tiek playofa, kā negribās ka jūnija beigas tiek stenlija kauss tiek pasniegts

     [+] [-]

, 2020-03-13 12:16, pirms 2 mēnešiem
retskrasiikovs_107191 rakstīja: Es domāju, nhl un nba sakarā, pēc ierobežojuma atcelšanas jāsāk uzreiz playoffi ar tām komandām un pozīcijam kas šobrīd ir, ja 8-10 vieta šķir 2 pts piemēram nhl, uztaisa mini turnīru kurš tiek izspēlēts 3 dienās un augstākā vieta tiek playofa, kā negribās ka jūnija beigas tiek stenlija kauss tiek pasniegts
Var ari daspēlēt reg sezonu, un plejofus beigt kaut kad jūlijā. Nākamo sezonu sākt vēlāk, kā lokauta gadījumos, un ar mazāk spēļu skaitu reg sezonā.